Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyprzedaż w sieci Germanos

Wyprzedaż w sieci Germanos

sirmark 30 Stycznia 2007 17:48

0 0
Germanos rozpoczął wyprzedaż, która potrwa do końca tego tygodnia.

W salonach tej sieci klienci mają możliwość zakupu telefonów bez aktywacji w obniżonych cenach, np.:
Nokia 6070 - z 549 zł na 469 zł
Motorola L2 - z 459 zł na 379 zł
Nokia 2610 - z 419 zł na 319 zł
Nokia 2650 - z 349 zł na 299 zł
Sony Ericsson K300i - z 419 zł na 349 zł
Sagem my401X - z 489 zł na 359 zł
Siemens CF110 - z 389 zł na 299 zł
Sony Ericsson J220i - z 299 zł na 259 zł

Wyprzedażą zostały objęte również wybrane telefony bezprzewodowe i akcesoria, których ceny spadły do 70%.


Źródło tekstu: Germanos     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1.  2007-01-30 18:07:53

    ale lipa na innej stronie bylo info o tej wyprzedazy i sa obrazki "telefony od 199zl" na tych obrazkach byly miedzy innymi k750i i V3 wiadomo ze za 199 ich nie dadza ale ich w ogle niema ale chwyt...

  • 0

    2.  2007-01-30 18:09:41

    a i ja bym tego nie nazwal wyprzedaza bo ceny sie do tego nie kfalifikuja

  • 0

    3. ~xyz  2007-01-30 18:26:48  host: acta215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Coś mi się wydaje, że takie wyprzedaże jak ta, albo wprowadzenie do Tak Taka SE K510I to obawa sklepów i sieci komórkowych przed nowym graczem, na pewno zdają sobie sprawę z tego, że jak do gry wejdzie na dobre sieć P4 pod nową marką to może w naj prostszy sposób przyciągnąć klienta nowymi aparatami umts w konkurencyjnej cenie zarówno na kartę jak i na abonament. Co wtedy oznaczało by jeszcze większe straty dla pozostałych operatorów jak i sklepów kiedy niemieli by co zrobić z telefonami których nikt by nie kupił no chyba, że zejdą ostro z cenami wtedy może znajdzie się jeszcze trochę klientów ale jeśli zaśpią to straty będą dużo większe. Szczerze bardzo jestem ciekaw jakie telefony będzie miała w swojej ofercie sieć P4.

  • 0

    4. ~  2007-01-30 18:34:55  host: 80.50.233.58

    Nokia 6070 w takiej cenie? To raczej w Elektro word jest wyprzedaż. Ten sam aparat kosztuje u nich 399 PLN.

  • 0

    5. ~Pa  2007-01-30 20:08:26  host: ip-84.38.160.60.resman.pl

    N6070 jakieś 3 tyg temu w MediaMarkt za 400zł z możliwością rozłożenia na 20 rat 0% :) phii - też mi wyprzedaż w Germanosie :( (ja swoją drogą jak kiedyś poszedłem zrobic niby bezpłatny tes baterii to ściemniali, że niby kabelka, złaczki czy czegos tam nie mają, testu nie zrobią ale mogą wziąść telefon n serwis i zrobić pełny przegląd, już co prawda płatny ale sprawdzą mi wszystko na "cacy" i telefonik będzie "git"! że-na-da

  • 0

    6.  2007-01-30 21:42:53

    tik tak tak tak jest taniej...

  • 0

    7. ~slawus  2007-01-30 22:30:58  host: 213.155.166.135

    SE J220i w simplusie kosztuje 199zł i to bez żadnych obniżek

  • 0

    8. ~stefan  2007-01-31 19:21:38  host: 195.189.142.228

    Lipa i tyle! Za takie pieniadze to niech dalej trzymaja te swoje "cacka",najlepiej dla siebie. Czemu nie zrobili upustu np. na N70,chociazby z 200 zl.

  • 0

    9. ~jajko  2007-01-31 21:24:07  host: to18.internetdsl.tpnet.pl

    *pa chyba cos nie do konca uslyszales albo trafiles na kogos swiezego ...pracowalem kiedys w G i zajmowalem sie serwisem Duzo bylo mowione na temat tych testow w firmie i jakos nie przekonujesz mnie swoimi slowami bo wiem jak to wyglada "od srodka".

  • 0

    10. ~kocham P4  2007-02-01 01:56:49  host: aclq215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    germanos wypowiedzial ponoc umowe erze teraz beda P4 sprzedawac i to juz 2 lutego maja malo dni zeledwie 2 dni ciesze sie

Dodaj swoją opinię