Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyprzedaż telefonów w Plusie z kontraktem na rok

Wyprzedaż telefonów w Plusie z kontraktem na rok

WitekT 31 Maja 2007 17:19

0 0
1. czerwca rusza nowa promocja wyprzedażowa modeli telefonów o ograniczonej dostępności - Wyprzedaż Kubali w Plusie.

Zastępuje ona dotychczasową promocję Wyprzedaż w Plusie. Co ciekawe, umowę podpisuje się tylko na 12 miesięcy.

Zobacz: szczegóły promocji Wyprzedaż Kubali w Plusie.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~  2007-05-31 17:31:18  host: p07-13.opera-mini.net

    A o wyprzedarzy w orange nic nie pisaliscie

  • 0

    2.  2007-05-31 17:31:54

    1: bo nie mieliśmy na ten temat materiałów.

  • 0

    3. ~calineczek  2007-05-31 17:43:49  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

    2 z nieba nei spadna www.orange.pl

  • 0

    4. ~piokuk  2007-05-31 17:46:46  host: 82.160.57.42

    I gdzie jest niby mowa o tej wyprzedaży?

  • 0

    5.  2007-05-31 17:47:09

    calineczek: oczywiście, że nie spadną. Ale nie znam człowieka, który byłby w stanie sam wszystko ogarnąć - a ja jestem praktycznie sam od newsów...

  • 0

    6.  2007-05-31 17:50:16

    Chętnie bym zakupił Nokie 3100, 6610i, (po 99zł)ewntualnie SE 290 (69) nawet na warunkach ogólnych tylko gdzie je znaleźć!

  • 0

    7. ~  2007-05-31 17:53:19  host: bou160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    spokojnie i tak pojedyncze egzemplarze w wyprzedażowych cenach rozejdą się między pracownikami salonów...

  • 0

    8. ~marcinez  2007-05-31 17:56:49  host: nowomiejska.sieci.fonet.pl

    "Co ciekawe" nic tu ciekawego Panie autorze, takie promocje w plusie są od lat.

  • 0

    9. ~maciek  2007-05-31 18:18:38  host: staticline604.toya.net.pl

    Coś szybko Kubali rurka zmiękła !

  • 0

    10. ~  2007-05-31 18:35:23  host: p07-13.opera-mini.net

    Info o wyprzedarzy w oranqe bylo na gsmonline promocja trwa do konca czerwca

  • 0

    11. ~PLANET  2007-05-31 18:50:00  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    marcinez: ta ? A ja widzialem te wyprzedazy w Plusie dawno temu (pare lat) i jakos nigdy nie doczytalem sie, zeby umowa byla na 12 miesiecy. Mimo wszystko cos JEDNAK sie zmienilo w ramach tych promocji, wiec STFU! :)

  • 0

    12.  2007-05-31 21:54:54

    ~PLANET - od lat są wyprzedażowe promocje w Plusie z umową na rok...

  • 0

    13.  2007-05-31 23:25:46

    wlo ma rację, odkąd przeglądam telepolis.pl, a wcześniej gsmonline.pl to w każdej wiadomości o promocjach wyprzedażowych Plusa było wyraźnie napisane, że umowa jest na czas określony 12 miesięcy. Czasami to może być głównym atutem takiej promocji. Pozdrawiam :)

  • 0

    14. ~torre  2007-06-01 16:08:42  host: fcj195.internetdsl.tpnet.pl

    szukam motki L7. gdzie mogę kupić?

  • 0

    15. ~saj  2007-06-02 14:25:54  host: 213.158.194.228

    A w orange faktycznie fajne modele mozna bylo za 1zl przy abo 25 na 24mies. zakupic... SE k600i, samsunga x700, e360...

Dodaj swoją opinię