Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyprzedaż telefonów w Plusie z kontraktem na rok

Wyprzedaż telefonów w Plusie z kontraktem na rok

sirmark 10 Stycznia 2008 03:09

0 0
Od 10. stycznia rusza nowa promocja wyprzedażowa modeli telefonów o ograniczonej dostępności - Wyprzedaż Kubali w Plusie.

W promocji umowę podpisuje się tylko na 12 miesięcy. Oferta nie zawiera dodatkowych benefitów.

Zobacz: szczegóły promocji Wyprzedaż Kubali w Plusie.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 92
  • 0

    73. ~AI  2008-01-14 13:21:17  host: adik82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dlaczego w mobilnej wersji portalu nigdy nie dzialaja zewnętrzne linki, tak jak chociazby tutaj? Czy to naprawdę az taki problem???

  • 0

    74.  2008-01-14 13:30:32

    AI: tak, to jest problem. Działają linki zewnętrzne, po prostu nie ma promocji w wersji mobilnej i tyle.

  • 0

    75. ~kasia  2008-01-15 11:42:20  host: 212.160.172.70

    no super oferta, szkoda tylko ze ani w salonie anie przez internet nie mozna zrealizowac oferty poniewaz nie ma telefonow hahahahaha

  • 0

    76. ~  2008-01-15 16:06:40  host: nat-tar.aster.pl

    kasia ja nie miałem problemów zeby zakupić telefon z promocji mixplusa... poszedłem do salonu i mam Samsunga J600... i nie widziałem tez zeby inny sie skarzyli z powodu braku telefonów.

  • 0

    77. ~timi  2008-01-15 21:05:39  host: chello089077095053.chello.pl

    widze ze wszystko chca wyprzedac w plusie, tu w kubali, do tego wielka wyprz i wielka wyprz w mixie. ciekawe co dadzą po wyprzedażach jak już wszystko ze stanu zejdzie. a do tego mumio gora;)

  • 0

    78.  2008-01-15 23:02:34

    Ładny wał cała ta promocja, ciekaw jestem który salon ma któryś z tych telefonów.

  • 0

    79. ~pluszak  2008-01-16 11:00:28  host: ht8.hagioteam.com

    Zapraszamy serdecznie do naszego salonu - mamy dwie sztuki SE J210i.... :P ;)

  • 0

    80. ~jokon  2008-01-16 20:56:30  host: dqk133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niemozliwe....to juz chyba obowiazuje. Czytalem o tym, a moja siora juz sobie zalatwila w promocji!

  • 0

    81. ~XCV  2008-01-17 10:38:16  host: aejk43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy wy nie rozumiecie?? to WYPRZEDAŻ syfu z magazynu. Promocja będzie tak długo miała prawo istnieć jak długo zostanie ostatnia sztuka któregoś z telefonów na magazynie któregoś z agentów. Ja mam 3 szt 6280 ale ogólnie ciężko o ten telefon.Zapraszam po telefony do Bydgoszczy...... ale pamiętajcie takich sępów jak wy jest wielu i możecie nie zdążyć...

  • 0

    82. ~on  2008-01-17 14:22:05  host: cerber.gddp.lublin.pl

    gdyby nie CI SEPI Modralo z plusa bys kwiczal na bezrobociu!!!!troche szacunku

  • 0

    83. ~macwow  2008-01-17 15:57:56  host: ems74.internetdsl.tpnet.pl

    To jest już nieaktualne. Tak mi powiedział dzisiaj konsultant.

  • 0

    84.  2008-01-17 21:07:06

    XCV - ja z chęcią ;-)

  • 0

    85. ~  2008-01-20 09:14:29  host: wipemy.info

    Ale zle warunki, jak wiać tylko w Play mozna miec tani telefon z płaskom aryfom z minutą za 0,49 grosza!!!!!!!!!!

  • 0

    86. ~mister  2008-01-20 17:27:24  host: chello089076192228.chello.pl

    play to bedzie niedlugo oddawal telefony za darmo, niestety musi to robic, zeby zyskiwac klientow na abnament, inaczej nie mieliby szans z takimi operatorami jak plus np.

  • 0

    87. ~julka  2008-01-21 16:34:51  host: doe115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hej, a slyszeliscie "żartofonie" plusa?!?!!?! Taki bajerek wypuscili, ze mozna glos w telefonie zmieniac, alebo jakies tlo podkladac dzwiekowe. zabawne :D

  • 0

    88. ~biedroon  2008-01-24 20:39:56  host: dqs61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    slyszalem, fajne to. wlazlem na stronke kaloryferbezwysilku.pl i nawet wpisalem maila, zeby mi klucz na otwarcie strony przyslali. Niezly pomysl z tym wkrecaniem

  • 0

    89. ~mala  2008-01-24 22:14:47  host: acpl96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kurcze, fajnie ze ktos podal adres tej stronki , bo bylam ciekawa gdzie to jest, fajny pomysl z tym zartofonem

  • 0

    90. ~misiek79  2008-01-25 15:18:11  host: dpu5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a widzieliscie te filmiki na kaloryferze?! hahaha :D bierzecie udzial w konkursie? ja juz obmyslam zarty !

  • 0

    91. ~lelsono  2008-02-03 14:35:07  host: acqe210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no bylem na tej stronce kaloryferbezwysilku.pl, zarabiste filmy, i chyba wezme udzial w tym konkursie :) mzoe cos wygram

  • 0

    92. ~nelly  2008-02-09 16:19:43  host: acpe140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ze mnie play nie bedzie mialo klienta, ja zostaje w plusie i wielkiej wyprzy. lepsze promocje dają i tyle:)

Dodaj swoją opinię