Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyprzedaż sprzętów LTE w Plusie

Wyprzedaż sprzętów LTE w Plusie

LuiN 20 Grudnia 2013 12:41

7 14

plus lte hiperwyprzedaz Ruszyła "Hiperwyprzedaż sprzętów LTE w Plusie". Kupując urządzania obsługujące technologię LTE można zaoszczędzić do 900 zł.




W ofercie Plus Abonament w Hiperwyprzedaży znalazły się m.in:

  • Nokia Lumia 625 LTE w ofercie Masz Smartfon za 0 zł na start z opłatą miesięczną 79,90 zł i z darmowym Internetem LTE przez 6 miesięcy,
  • Sony Xperia SP LTE za 1 zł w ofercie Masz Smartfon 99,90 zł,
  • Huawei Ascend G526 za 1 zł w ofercie Masz Smartfon 59,90 zł z darmowym Internetem LTE przez 6 miesięcy,
  • Samsung Galaxy Ace 3 LTEza 99 zł w ofercie Masz Smartfon 79,90 zł z darmowym internetem LTE przez 6 miesięcy,
  • LG Swift F5 LTE za 1 zł w ofercie Masz Smartfon 99,90 zł z darmowym internetem LTE przez 24 miesiące.

W ofercie Plus Internet dostępny jest zestaw składający się z tabletu Modecom FreeTab 8001 3G oraz domowego routera Huawei B593s LTE 150 Mb/s. Zestaw ten można kupić łącząc ofertę Plus Internet (abonament już od 14,90 zł) z ratą miesięczną za sprzęt (30 zł przez 36 miesięcy - wcześniej rata wynosiła 55 zł).


Od 20. grudnia oferta Hiperwyprzedaży dostępna jest dla klientów przedłużających umowę, a od 26. grudnia będzie ona dostępna także dla nowych klientów.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: hiperwyprzedaż | lte | plus

w sumie: 47
  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    35. ~MAXX  2013-12-20 20:03:41  host: 095160112162.czeladz.vectranet.pl

    PROMUJĄ DROGIE LTE NA SIŁĘ BY ZWRÓCIŁY SIĘ KOSZTY INFRASTRUKTURY I POMNOŻYŁY ZYSKI Z ILOŚCI KLIENTÓW

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36. ~  2013-12-20 20:29:20  host: s09-14.opera-mini.net

    @34 no to z czym masz problem, kogo interesuje twoja moda na sukces? Ja jestem z ulicy, a ty z bloku? Czym się różni klient nowy od starego? Niczym, bo przenieść dziś numer to łatwizna, a przyzwyczajenia lojalnościowe jak z poprzedniego wieku. Programy lojalnościowe wszyscy operatorzy polikwidowali, a reszta umiera. Nieopłacalne. Jeden op da kupon na abonament dla nowego klienta, a ten co przedłuża umowę dostaje to samo tylko bez kuponu lub gorzej. To jest ten klient lojalnościowy. :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37. ~  2013-12-20 20:31:02  host: s09-14.opera-mini.net

    To samo z lokatami bankowym - TYLKO DLA NOWYCH KLIENTÓW

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    38. ~as  2013-12-20 20:31:08  host: 89-79-103-109.dynamic.chello.pl

    15. Jasne. W play za 49zł masz prestigio + 15GB neta i drugie 49 masz trenda + nolimit rozmowy i smsy ;) Pozdro!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39. ~pabloki  2013-12-20 20:34:25  host: public-gprs535885.centertel.pl

    @36 ja o utrzymaniu klienta a ten mi o programach lojalnościowych które są czymś innym. Zaczadziłeś sie od koksownika na ulicy czy jak że nie rozumiesz?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    40. ~Fikuś  2013-12-20 20:34:39  host: apn-46-76-95-43.dynamic.gprs.plus.pl

    #19 te fachura że u Ciebie w jednostkowym przypadku zrywa to nie wypowiadaj się za innych . Ja mam i testuje i jakoś mi nie zrywa a sprawdzałem w różnych lokalizacjach . A nie tak jak w Plusie , by się wbić do sieci to trzeba poświęcić pół godziny , i ciągle zrywa połączenie a oni nie mogą sobie z tym poradzić -już od końca października- tacy specjaliści. Umowa mi się skończyła , więc pójdę tam gdzie jest szybciej i taniej. A cóż w Plusie ceny zamarzły już dawno temu bo są jednakowe dla przedłużających jak i nowych .

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    42. ~  2013-12-20 20:43:27  host: s10-14.opera-mini.net

    @39 piszesz jakieś farmazony o ludziach z ulicy, którzy z natury powinni być mniej uprzywilejowani, bo wcześniej nie mieli umowy z tym operatorem bądź nie mieli ostatnio. Czyli ich dzielisz na tych co są nowi i nie nowi. Dla mnie różnicy nie ma żadnej, a co za tym idzie nie liczy się lojalność, a raczej zasiedzenie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43. ~  2013-12-20 20:47:39  host: s10-14.opera-mini.net

    @39 widzę że ciężko ci powiązać fakty, ale przeceniłem twoje umiejętności rozumowania.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    45.  2013-12-21 00:37:41

    pierdziele umowy na 48 miesiecy...paranoja .. ;/

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    46.  2013-12-21 00:47:35

    @15 kto mi da więcej ? Orange ;) Za niecałe 110 zł /mies 1 numer na którym 500 min do wszystkich, Min i Sms w Orange no limit i 1GB w tel + tel 2 numer 160 minut, no limit orange, + zestaw tel plus tablet 3 numer 160 minut no limit rozmowy orange, 12 mies 4 numer 5 GB neta na cale konto 5 numer 10 gb neta na cale konto. Calosc okolo 110 zl /mies. Ktoś przebije ? :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    47. ~Punk  2013-12-21 00:51:59  host: 176.100.195.85

    Gdy chciałem Xperie SP w czerwcu to chcieli ode mnie 450 zł, a dziś puszczają go za 1 zł przy tym samym abonamencie co brałem. Plus nie dba o obecnych klientów i jeśli tak dalej pójdzie to pewnie za półtora roku pożegnam się z nimi i pójdę tam gdzie mają taniej bo ja się nie przywiązuje do oferty, a tylko dobra cena jest w stanie mnie zatrzymać u obecnego opa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    50. ~  2013-12-21 09:22:15  host: public-gprs355889.centertel.pl

    @21, jakoś nie widzę tych Twoich wyliczeń. Przelicz to normalnie na piśmie i powiedz, gdzie konkretnie dostałeś taką ofertę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    51. ~  2013-12-21 09:22:42  host: public-gprs355889.centertel.pl

    I wyjaśnij co to znaczy "w zasadzie gratis", bo dla jednego będzie to 1 zł a dla drugiego 99 zł.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    52. ~Fikuś  2013-12-21 12:24:01  host: apn-46-169-91-111.dynamic.gprs.plus.pl

    #48 Nie ogarnięty to raczej Ty jesteś jak pędzisz do operatora i podpisujesz umowę tylko dla tego , bo ten Ci obiecał jakiś zapewne tandetny sprzęt albo modem za 1 zł. Ja sprzęt kupuję na wolnym rynku , bo wybieram co mi pasuje i co świetnie działa . A właśnie to dzieci co mają słomę w głowie to przeliczają jaki to super interes zrobili , ile to niby zaoszczędzili podpisując taką czy taką umowę .

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    53. ~  2013-12-21 17:59:35  host: n08-10-01.opera-mini.net

    52, nie pędzę, bo już byłem w Plusie więc naucz się czytać. Po drugie nie obiecał a otrzymałem sprzęt i od razu sprzedałem, bo mam własny a za uzyskaną ze sprzedaży kwotę praktycznie opłacam cały 2letni abonament. Dokladnie to musze zapłacić 5zł/mc za 15GB. Jaki to sprzęt to też pisałem ale ty oczywiście nie czytałeś ale już wiesz, że tandetny :D Dzieciaku dorośnij i wtedy będziesz mógł podpisać umowę, bo teraz to możesz tylko witryny oglądać i udawać ekspierda na portalu. W życiu pryszczaty nastolatek z kompleksami jesteś zapewne i tutaj leczyć chcesz kompleksy ale na mnie wrażenia twoje wypociny nie robią. Jak jesteś taki bystry i stać na wszystko zeby kupować samemu, to co tak stękasz, że drogo w Plusie. Napisałem, ze mi taka kwota odpowiada i taniej nie zaproponował mi żaden operator. Tobie nie odpowiada, to szukaj miodu gdzie indziej. Naprawdę żadnemu operatorowi nie zależy na kliencie, który chce płacić grosze albo jeszcze żeby to jemu operator płacił.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    54. ~  2013-12-21 20:08:40  host: public-gprs53064.centertel.pl

    @53, a za ile kupiłeś ten Twój własny sprzęt? :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    55. ~  2013-12-22 07:35:56  host: z108-10.opera-mini.net

    Oczywiście na abonamenty tradycyjnie najwięcej narzekają karciarze :) Plis jaki jest to jest ale faktycznie nie walczy o nowych klientów na niskie abo. Oni wolą jedną dużą firmę niż 1000 karciarzy czy amatorów niskich abo. Jednak na utrzymaniu potrafią dać dobrą ofertę. Zasięg 3G i LTE największy w kraju a dla niektórych to ma znaczenie, bo taki net mobilny od play to można głównie w miastach używać więc nie jest on mobilny

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    56. ~  2013-12-22 10:01:26  host: n10-10-05.opera-mini.net

    @55, wytłumacz mi jak to jest. Przez jaki czas najpierw musisz płacić zdzierczy haracz Minusowi, żeby potem dostać dobrą ofertę utrzymaniową?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    60. ~irek  2013-12-27 20:19:02  host: 81.210.40.194

    banda oszustów

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    61. ~  2014-01-01 09:37:19  host: 37.30.237.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Całkiem przyzwoite warunki, jak sobie człowiek poczyta regulamin i cennik. Jakoś u innych opów nie widzę równie dobrej oferty.

Dodaj swoją opinię