Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyprzedaż smartfonów w eShopie Play

Wyprzedaż smartfonów w eShopie Play

LuiN 28 Grudnia 2012 10:05

0 0
Sieć Play przygotowała Wyprzedaż smartfonów w swoim sklepie internetowym. Obniżone zostały ceny ośmiu urządzeń.

Oferta wyprzedaży dotyczy smartfonów: BlackBerry Curve 9380, HTC One S, HTC One X, LG Prada 3.0, Motorola Defy Mini i Samsung S8600 Wave 3 oraz urządzeń PS Vita i Motorola MOTOACTV 8GB + pulsometr.

Przecena obowiązuje w taryfach: Stan Darmowy, All Inclusive, All Inclusive MAX oraz Formuła 4.0 dla nowych abonentów, przedłużających umowę i w "super przejściu" do Play. Oferta dostępna jest od 28. grudnia do wyczerpania zapasów, nie dłużej jednak niż do 3. stycznia.




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 3

    8. ~  2012-12-28 11:16:26  host: ip-37-209-156-39.free.aero2.net.pl

    one X za 1259 przy abonamencie 100PLN to juz tej mega promocji??? LOL

  • 2

    9. ~zzz  2012-12-28 11:20:31  host: bzb19.internetdsl.tpnet.pl

    Zara hieny z P4 zaczną pisac że operator jest od dawania minut a nie telefonów :)) - no więc podał krótki przykład jak bardzo się mylą :] aneks z telemobile i mamy min po 10 gr + 500 net + nl wewnątrz + nl smsy za całe 65 zł + desire X za grosze :)- faktycznie.... jedni potrafią dać inni NIE :)

  • 2

    10. ~  2012-12-28 11:22:48  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    8@ Wątpliwe, w poprzedniej był dużo tańszy to cena ze standardowego cennika.

  • -2

    11. ~plejak  2012-12-28 11:30:19  host: user-188-33-200-78.play-internet.pl

    9, mnie w t-mobile nie dali wiec jestem w playu gdzie dali.

  • 0

    12. ~dylo  2012-12-28 12:58:34  host: afdj183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co do Playa to napiszę, że ofertę ma nie najlepszą. Chcę przejść z karty na abonament i rozważając wszystkich zalety ofert operatorów, nie wybrałbym P4. Ale jeszcze się wstrzymam i poczekam na zmiany (może) związane z mtr. Przyznam, że kuszą mnie ostatnio promocje w Plusie i Orange.

  • 2

    13. ~  2012-12-28 13:17:51  host: moon2.rector.com.pl

    Od 2 miesięcy szukam oferty z abonamentem za 70zł i sprawnym smartfonem, czyli 2 rdzenie. Takie telefony są na allegro za ok 800zł Niestety tylko orange wyświetli na swojej stronie sensowne promocje ale to tylko "atrapa" (próbowałem, zero reakcji). Dzisiaj nawet plus ma lepsze ceny internetowe niż play. Szkoda tylko że plus nie umożliwia przeniesienia numeru z ofertą internetową. Dzisiejsza promocja play to kpina

  • -1

    14. ~  2012-12-28 13:21:49  host: apn-95-40-248-153.dynamic.gprs.plus.pl

    no nie wiem, ja siedzę w play ale biore pod uwage też prmocje plusa na przykąłd, jak porównam abo w play i w plusie, to w play mam parę razy więcej minut. Poza tym w plusie minuta wymienia się tylko na jeden sms... Mało korzystnie :(

  • -1

    16. ~CXX  2012-12-28 13:42:31  host: bzb19.internetdsl.tpnet.pl

    @15 Błysnąłeś jak hollywoodzka gwiazda, aneks suk w telemobile masz 2gb za 10 zł nowa karta 10 zł 1gb. @9 MNIE czy mi ? porównaj to co masz + tel jaki ci dali to oczy ci się otworzą...

  • 1

    17. ~  2012-12-28 15:29:40  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    16@ Nie zwróciłem na to uwagi, czyli po przekroczeniu 250 MB w T-Mobile naliczana jest z automatu opłata 10 zł za transfer kolejnych 750 MB i dopiero lejek?

  • 1

    18.  2012-12-29 00:32:31

    LuiN A można jakieś info bardziej o tej wyprzedaży, np. jakiegoś linka?

  • -1

    19. ~anonim  2012-12-30 19:31:03  host: 195.205.77.158

    W wyprzedaży w playu był One S za 185,70 i czy nie wiecie w jakim był abonamencie w tej cenie?

  • 1

    20. ~boyar  2012-12-31 12:56:11  host: 088156152222.stargardszczecinski.vectranet.pl

    Ja dzięki takim "wspaniałym" promocjom Play od września jestem w Orange :)

  • -1

    21.  2012-12-31 14:16:54

    obserwujcie eShop - warto! ja wyrwałem lumię 800 za 0 w AIM45

  • 1

    22. ~Mad  2012-12-31 17:51:33  host: 89-67-45-41.dynamic.chello.pl

    Play tylko ma promocje na papierze ,kombinują jak mogą , są konkursy promocje gdzie regulaminy zmieniają się kilkukrotnie i człowiek nie wie co obowiązuje bo nagle obsługa klienta mówi że jest inaczej,a jak chcesz zobaczyć regulamin na ich stronie to zapomnij .Chińscy kombinatorzy jeszcze nie miałem takiego operatora.kończę z nimi dziady.

  • 1

    23. ~A.nka  2013-01-04 16:13:00  host: 87-99-36-65.internetia.net.pl

    a czy wiadomo jak często pojawiają się w Play'u promocje na telefony?

  • -2

    24. ~svr  2013-01-04 23:36:43  host: 70.hosts212.ostrowski.pl

    Najpierw skrytykowalem a później dobrze popatrzylem. Właśnie pisze z htc one s za 335 zł w abonamencie za 49zl. Trzeba przyznać że to nie jest zła oferta. Tym samym sprawdzilem eshop działa w odróżnieniu od pomaranczki

  • 1

    25. ~Blop  2013-01-05 20:42:56  host: 81.219.84.18

    A wiecie że oferty klientów co zamawiali telefony z tej promocji zostały anulowane?

  • 0

    26. ~  2013-01-05 22:17:47  host: 178.183.149.140.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Nie, nie wiemy. Koledzy z pracy zamawiali (Prade i Defy), nic dzisiaj nie mówili.

  • 0

    27. ~svr  2013-01-06 12:36:44  host: 70.hosts212.ostrowski.pl

    @25 Blop, dzisiaj dostałem sms, że zmiany wynikające aneksu do umowy zostały aktywowane(przedłużenie umowy. widze zmianę w Play24

  • 0

    28. ~tom  2013-01-14 22:59:38  host: ehr47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie wiem jak było na wcześniejszych wyprzedażach lecz na obecnej stałem się posiadaczem HTC ONE S za 413zł w abonamencie 29zł na 24m-ce. Cena na allegro 1200 w górę, a play z tym abonamentem to strach patrzeć (ok 1700-2000pln). Polecam wszystkim sieć

Dodaj swoją opinię