Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyprzedaż na zakończenie roku w Play

Wyprzedaż na zakończenie roku w Play

orson_dzi 28 Grudnia 2015 12:10

5 2

Wraz z końcem roku Play obniża ceny aż 48 urządzeń.






W niższych cenach można będzie nabyć następujące produkty:
Zobacz: Cennik urządzeń w sieci Play

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play | wyprzedaż

w sumie: 25
  • -1

    6.  2015-12-28 12:47:51

    1 - jakich telefonów używasz i dlaczego takich?

  • 1

    7. ~Jack  2015-12-28 12:51:08  host: 93.175.85.113

    2,6 nie czepiajcie sie dzieci :)

  • 0

    8. ~Calm7  2015-12-28 12:51:48  host: user-94-254-193-25.play-internet.pl

    http://tlp.is/8is bardxo fajna informacja

  • -1

    9. ~LTE  2015-12-28 13:00:31  host: user-94-254-209-80.play-internet.pl

    @5, Jesteś głupi, bo dla telefonu za 1 zł wiążesz się umową, ja nie muszę się wiązać, by mieć telefon o tej samej a czasem lepsze wydajności za połowę niższą cenę.

  • 0

    10. ~munaa  2015-12-28 13:00:56  host: 89-77-76-81.dynamic.chello.pl

    Hieny chińszczyźniane dają popis...

  • 0

    11. ~LTE  2015-12-28 13:08:43  host: user-94-254-209-80.play-internet.pl

    @10, To nie jest popis, taka jest prawda.

  • 0

    12. ~grynio  2015-12-28 13:14:09  host: 188.146.13.43.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    at9. stać mnie na umowe i na taki telefon jaki potrzebny. ponadto nie potrzebuje jakiejś ekstra wydajnosci jak szczeniactwo które grywa na telefonach . najwyrazniej jesteś dziadem dla którego nabycie telefonu w sklepie czy u operatora jest niemozliwe. własnie tacy szukaja taniej chińszczyzny z serwisem w honkongu.

  • 0

    13. ~LTE  2015-12-28 13:31:34  host: user-94-254-209-80.play-internet.pl

    @12, Zle mnie zrozumiałeś już nie mówię o wydajności bo nie jestem już szczeniakiem jak to ująłeś tylko chodzi mi o pojemną baterię ostatnio kupiłem Doogee Homtom HT6 za 340 zł w promocji chciałem pojemną baterię i mam 6250 mAh niestety ani operator w Polsce ani Allegro czy inny sklep nie da mi podobnego telefonu za tak niską cenę już z VATem bo sklep zwrócił.

  • 2

    14. ~  2015-12-28 14:02:29  host: public-gprs354222.centertel.pl

    Pogadamy jak Ci ta zabawka padnie i będziesz chciał skorzystać z naprawy. Dla większości osób kluczowa jest krajowa gwarancja producenta i dostępnosc akcesoriów.

  • 0

    15. ~@LTE  2015-12-28 14:06:06  host: 171-rev107.zambrow.net.pl

    Piszę Wam wyznawcy Virgin, Mobile Kingów i innych, że po to spotykamy się na tym forum, aby znaleźć jak najtańszą ofertę z dostępnych na rynku. Jeżeli dzisiaj przeniosę numer i dostanę pół roku za free, albo przedłużę abo z rabatem miesięcznym na abonament rzędu 20-30%, do tego dorzucę zniżkę na telefon z cennika, możecie sobie wsadzić te wasze kupna telefonów oddzielnie i branie karty Virgin.
    OK jest to dobre, ale dla ludzi, którzy nie zaglądają na takie forum jak telepolis!

  • 0

    16. ~LTE  2015-12-28 14:06:12  host: user-94-254-209-80.play-internet.pl

    @14, PayPal chroni przez 6 miesięcy w każdej chwili całą kasę oddają a dalej się zobaczy może sprzedam i kupię znów z lepszą baterią.

  • -1

    17.  2015-12-28 14:07:42

    15 - najtańszą? Ja szukam najkorzystniejszej. A to w żaden sposób nie jest tożsame z najtańszą ;-)

  • 0

    18. ~  2015-12-28 15:46:15  host: user-188-33-250-173.play-internet.pl

    Ceny bez umowy (na kartę) jak zwykle w miejscu stoją....
    Czy tylko Orange zauważyło, że część klientów nie chce się wiązać umową?

  • 0

    19. ~Calm7  2015-12-28 15:48:14  host: n09-10-01.opera-mini.net

    @17 wlo gdyby nie czerwony nick to bym nie wierzyl ze to nie Ty dales tak madra wypowiedz

  • -1

    20.  2015-12-28 15:50:27

    19 - a tak dokładniej? Bo zupełnie nie wiem co chciałeś przekazać ;-)

  • -1

    25.  2015-12-28 16:03:39

    22 - dodaj ze 20 plusów ;-) Nie musisz tak opisowo opiniować moich wypowiedzi ;-)

  • 0

    26. ~Calm7  2015-12-28 16:08:02  host: n09-10-01.opera-mini.net

    @25 wlo ale musialem bo to jest bardzo fachowe STWIERDZENIE!!!

  • 0

    27. ~Darek  2015-12-28 16:12:09  host: 195.116.187.216

    Obniżone ceny telefonów nadal astronomiczne. Np. Flex 2 w cenie 2200 zł. kiedy na rynku można ten telefon kupić bez problemu za 1400 zł. Komus nie zależy na sprzedaży, tylko na łapaniu frajerów chyba.

  • -1

    28.  2015-12-28 16:26:15

    26). Nie skichaj się, głąbie
    :-D
    25). wlo, pamiętaj, że to nie ze mną prowadzisz dialog
    :-P

  • 0

    29. ~  2015-12-29 21:08:31  host: host-176-221-123-49.dynamic.mm.pl

    Wyprzedaż to jest przy kupnie detalicznym a nie w związku z umową. Tymczasem LTE Playa w zasięgach kilkuset metrów do kilku kilometrów to 2-4 Mbit/s w dzień, dopiero 15 Mbit/s w nocy. Innymi słowy: to nie LTE 4G tylko HSPA 3G. Kończy mi się konto i spadam do konkurencji.

Dodaj swoją opinię