Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyprzedaż modemów blueconnect

Wyprzedaż modemów blueconnect

LuiN 13 Maja 2009 13:12

0 0

Od 13. maja do końca roku trwa promocyjna wyprzedaż kart modemowych blueconnect z zestawem startowym. Oferta dostępna jest w sklepie internetowym Ery.

W ramach promocji klient ma możliwość zakupu zestawu modem plus starter blueconnect 25 zł. Lista promocyjnych zestawów liczy 13 modeli modemów, których ceny wraz ze starterem blueconnectu oscylują w granicach 74 - 274 zł.




Nazwa modemu

Cena promocyjna

Huawei E220

264 zł

Huawei E620

144 zł

Merlin U630

74 zł

Merlin U740

144 zł

Merlin XU870

274 zł

Option GlobeTrotter 3G

144 zł

Option GlobeTrotter Combo EDGE

84 zł

Option GlobeTrotter Fusion

84 zł

Option GlobeTrotter Fusion +

174 zł

Option GlobeTrotter GT Max

174 zł

Option Icon

84 zł

Sony Ericsson GC79

74 zł

Sony Ericsson GC89

74 zł


Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 51
  • 0

    32.  2009-05-13 17:53:31

    @30 - pewnie już wyprzedali te ikonki. Z resztą one tańsze (ale nie aż tak) były już od dawna.

  • 0

    33. ~jack  2009-05-13 17:58:01  host: 94.254.206.43

    Ludzie jak to kupic. DAJCIE JAKIES LINKI.

  • 0

    34. ~marsel  2009-05-13 18:19:58  host: 77-254-229-35.adsl.inetia.pl

    https://www.sklep.era.pl/shop/offers.php?ptype=p&business=0& amp;cat=8&ogr=blueco&prom=&pos=0&change=0&pr od=860&offer=0&rr=1 i wybierz tam blueconnect starter 25

  • 0

    35.  2009-05-13 18:21:51

    szkoda ze nie ma zadnego tanszego na express card :( a tu link dla zainteresowanych, nie wszystkie jednak podane w tabeli są dostępne: https://www.sklep.era.pl/shop/offers.php?ptype=p&business=0& amp;cat=8&ogr=blueco&prom=&pos=0&change=0&pr od=860&offer=0&rr=1 nalezy zmienic "Twoja Taryfa" na "blueconnect starter 25"

  • 0

    36. ~  2009-05-13 18:34:45  host: apn-77-112-96-121.dynamic.gprs.plus.pl

    za tak wysoką cenę to te modemy powinny być bez simlocka

  • 0

    37.  2009-05-13 18:35:18

    Nic ciekawego te modemy. Same stare dziadostwa wyprzedają.

  • 0

    38. ~Andrzej  2009-05-13 18:40:22  host: inet20909na-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Smiesza mnie mnie tacy kolesie jak z postu 31. Play ma tylko dobry stosunek ceny do ilosci danych, a włąsnie w play cała reszta to syf. Wystarczy wyjechac za maisto i play internet znika. TO dopiero syf.

  • 0

    39.  2009-05-13 18:46:22

    Era przewietrza magazyny. niedawno widziałem w wyprzedaży na ich stronie telefony - w tym SE K800i oraz K810i w cenach porównywalnych do tych na Allegro (taki K800i w granicach 520 zł z darmową przesyłką). fajna oferta była, jeżeli ktoś jeszcze szukał takiego telefonu - tu był nieużywany, z gwarancją i jeszcze pewnie bez simlocka. wyprzedaż kart to kolejny ruch - i ceny są przystępne, nawet niższe niż na Allegro...

  • 0

    40. ~  2009-05-13 19:16:58  host: 188.33.10.70

    38: to, czy jest to syf, czy nie zależy od indywidualnych potrzeb. Jeżeli ktoś jak ja używa int. tylko w mieście, nie ma lepszej oferty niż Play. Myślę, że warto wspomnieć o coraz lepszym zasięgu 3G Playa za miastem. Więc, jeżeli jest zasięg w okolicach, to wg mnie konkurencja nie ma tutaj racji bytu. Play nokautuje szczególnie ofertą dla posiadaczy telefonów w abo.

  • 0

    41.  2009-05-13 19:33:03

    @31 - od kiedy to Play oferuje internet GSM ? :P A nawet to,co daje po 3G,to czasami trudno Internetem nazwać...prędzej uryną.

  • 0

    42. ~pogodno  2009-05-13 19:40:20  host: 91.209.116.35

    internet w play na 2g bedzie od czerwca, w ciagu osttaniego pol roku wybudowali 1000 nadajnikow 2g wiec niech sie schowa pozostala trojka

  • 0

    43.  2009-05-13 20:08:22

    Taak,na 25-ciu kanałach sie w magiczny sposób wszystko pomieści,i rozmowy,i data...rotfl.

  • 0

    44. ~Sebolmen  2009-05-13 20:31:01  host: chello089076100151.chello.pl

    Ja mam Play mobile HSPDA na działce w Żurczynie 20 km od Bydgoszczy.A według mapy Playa w ogóle nie powinno tam być internetu.

  • 0

    45. ~jack  2009-05-13 21:07:38  host: 188.33.69.17

    jestem pod gdanskiem, jak na mobilny internet tani jak woda (zwlaszca w prepaid)to i tak niezle sobie radza

  • 0

    46. ~SCIEMA  2009-05-13 21:41:17  host: chello089079155136.chello.pl

    Id polnocy obserwowalem ta oferte, tylko po to zeby sprawdzic jak odpierdo.la numer. Wiadoma sprawa Icona za 84 zlote nie bylo ani 1szt!!!!!!!! wszystkie pewnie wzieli dla siebie, ale niby w promocji jest, wiec teraz mozna spodziewac sie ich na allegro... co za dzwiadostwo

  • 0

    47. ~Polo  2009-05-13 21:48:36  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    Niektore ceny sa bardzo korzystne nawet 100zl nie przekraczaja wiec bardzo sie oplaca. Takze niezle wietrzenie magazynow mozna taniej kupic.

  • 0

    48.  2009-05-13 23:10:10

    Polo: z główką wszystko w porządku? Jeśli myślisz o wycieczkach osobistych to masz rację. Pajac jesteś i tyle w temacie

  • 0

    49. ~dj1910  2009-05-13 23:41:48  host: wdz-nic-n162.coe24.net

    a option icona nie ma wcale w sklepie ery, wiec news zawiera nie do konca prawdziwe informacje :)

  • 0

    50. ~ciekawski  2009-05-14 07:32:18  host: 77-254-137-154.adsl.inetia.pl

    Potwierdzam,e220 oraz icona nie ma i nie wiadomo kiedy będą.... Era...możesz mniej....kupić

  • 0

    51.  2009-05-14 08:41:04

    @50 - Ciekawe skad kupia jak to wyprzedaz ostatnich sztuk?

Dodaj swoją opinię