Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyprzedaż czas zacząć. 16 lipca startuje Amazon Prime Day

Wyprzedaż czas zacząć. 16 lipca startuje Amazon Prime Day

Ta_Monika 15 Lipca 2018 07:00

1 1

amazon prime day new

Czwarta edycja corocznej obniżki cen, na platformie sprzedażowej Amazon rozpocznie się w poniedziałek 16 lipca o godzinie 12.00. W tym roku obniżki potrwają aż 36 godzin po czym promocja zostanie zakończona (18 lipca, również o godzinie 12). Istotną informacją dla miłośników technologii, chcących skorzystać ze zniżek jest to, że biletem do strefy rabatów jest posiadanie płatnej usługi Amazon Prime.




Usługa Amazon Prime kosztuje w ujęciu rocznym 119 USD, można wybrać jednak subskrypcję miesięczną i wtedy opłata wynosi 12,99 USD. Pierwszy miesiąc korzystania z usługi jest bezpłatny, zatem daje możliwość włączenia usługi na czas promocji i późniejszą z niej rezygnację, bez ponoszenia opłat. Sama usługa przynosi wiele korzyści, między innymi bezpłatną wysyłkę paczek.

Dodatkowe 5 USD zniżki, dla zamówień o wartości powyżej 25 USD, można otrzymać, jeżeli podczas składania zamówienia będziemy korzystać z dodatku do przeglądarek internetowych - Amazon Assistant. Co prawda nie ma pełnej polskiej wersji platformy Amazon, niemniej z powodzeniem można zamawiać ze spolszczonej wersji niemieckiego portalu, aby poszukać okazji kliknij tutaj.

Źródło tekstu: amazon, wł     

w sumie: 17
  • -7

    2.  2018-07-15 09:30:48

    nie interesuje mnie nabijanie kasy żydom z ameryki od amazona apple czy fb podobnie jak tym oszołomom z socjalistycznego ZSRE

  • 3

    3. ~Antyspam  2018-07-15 09:51:01  host: apn-31-0-42-154.dynamic.gprs.plus.pl

    Ten artykuł albo jest sponsorowany, albo to zwykly spam

  • 1

    5.  2018-07-15 10:33:43

    2).
    A coz to za potwor ten ,,ZSRE"???
    :-D

  • 0

    6.  2018-07-15 10:35:25

    3). Ale Ci przynajmniej na skrzynke @ nie przychodzi...
    Trzeba zauwazac pozytywy
    ;-)

  • 1

    7.  2018-07-15 10:35:29

    @2: ale tym od Google'a nabijasz... No chyba, że masz coś bez systemu operacyjnego

  • 0

    9.  2018-07-15 11:12:41

    8). Ah, dziekuje Ci za twoja laske, za wspanialomyslnosc, poswiecony mi czas, za wyjasnienie, za wytlumaczenie, ah, dzieki tobie teraz juz wiem...

  • 0

    12. ~dvdddddddddddd  2018-07-15 13:13:15  host: dfm58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Amazon Prime?? hahaha to chyba jakieś żarty, żeby płacić 12,99$ za to coś.

  • -3

    13. ~Piła  2018-07-15 13:52:10  host: user-94-254-245-179.play-internet.pl

    Wiązać się z jednym sklepem i to nie naszym a amerykańskim? Nabijać im kasę żeby potem jakieś Aplebaumy pluły za to na nas? Szczyt głupoty.

  • -1

    15.  2018-07-15 14:32:26

    @5 ZSRE - Związek Socjalistycznych Republik Europejskich zwany inaczej UE :)

  • 0

    16. ~fvd  2018-07-15 15:50:00  host: dfm58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @15 O tym samym pomyślałem, kiedy czytam coś na temat UE.

  • -1

    17. ~Krashan Bhamaradżanga  2018-07-15 17:48:34  host: aauv222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    KPUE- Komunistyczna Partia Uni Europejskiej:-D

  • 0

    18.  2018-07-15 18:38:49

    ile ludzi z tego super czegos skorzysta w PL?

  • -1

    19. ~ira  2018-07-15 19:32:57  host: user-94-254-128-149.play-internet.pl

    za mistrzostwo w orange 4 gb SMS o treści PUCHAR na numer 233

  • 0

    20. ~taki4  2018-07-15 20:52:34  host: 213-238-79-102.adsl.inetia.pl

    Promocja potrwa 36h od 12 w poniedziałek do 12 w środę...chyba nie umiem liczyć albo za dużo wypiłem.

  • 1

    21. ~  2018-07-15 23:51:36  host: 97e63f87.skybroadband.com

    Chyba 48 powinno buc

  • 1

    22.  2018-07-16 08:52:26

    o panie... widzę, że tutaj obchodzi srogie foliarstwo xD
    >uuuu, za pieniądze chcą dać darmowe paczki
    >to wina żydów
    >generalnie wszystko jest winą żydów
    >ja nie korzystam z niczego, bo wszędzie są reptalianie
    ludzie, do wuja pana, ogarnijcie się xD

  • 0