Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Wyprz de luxe" - wyprzedaż smartfonów w Plusie

"Wyprz de luxe" - wyprzedaż smartfonów w Plusie

LuiN 17 Maja 2012 09:23

0 0

W najbliższy piątek, 18. maja Plus obniża nawet o 1000 zł ceny wybranych telefonów. W startującej kampanii Wyprz de luxe smartfony Nokia Lumia 800 oraz Sony Xperia S zostały przecenione do 49 zł.



W ofercie Plusa dostępna będzie również nowość na rynku Nokia Lumia 610 - najnowszy smartfon z systemem Windows Phone. Lumia 610 ma metalową obudowę i dostępna jest w trzech kolorach: czarnym, niebieskim i różowym.




Telefony dostępne są w Ofercie Smartfonowej sieci Plus, charakteryzującej się pakietami internetowymi do 4 GB oraz do 800 minut w abonamencie. Pakiety internetowe Non Stop posiadają tzw. mechanizm lejka, co oznacza, że po wykorzystaniu pakietu spada prędkość transferu, lecz klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Klient otrzymuje również SMS-a z informacją o wykorzystaniu limitu na transfer danych.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    16.  2012-05-17 11:07:06

    Już ma metalową obudowę ;-)

  • 0

    17.  2012-05-17 11:14:14

    Co to za słowo "Wyprz"? Może chodzi o Wieprza? Tylko jak to się ma do operatora usług telekomunikacyjnych...

  • 0

    18.  2012-05-17 11:53:22

    Te ż jestem za zmianą na Wieprz de luxe lub Wypieprz deluxe :D

  • 0

    19.  2012-05-17 12:02:54

    #15 - a czy mógłbyś mi powiedzieć ile Ty dałeś? Bo się zastanawiam z kolei nad sprzedażą.

  • 2

    20. ~q  2012-05-17 12:12:31  host: user-31-175-244-178.play-internet.pl

    "Wyprz de luxe" kojarzy mi się z wybrową de luxe, albo z tą czynnością jak mamy rozregulowane jelita..

  • 1

    21. ~Lolek  2012-05-17 14:43:05  host: 212.160.172.70

    A co ty masz do marketingu plusa? Mają najlepsze reklamy i pomysł na "coś innego" np: abonamenciątka kojarzy się z dziećmi? powinno Czy nazwa abonamentu coś ci da? nie więc o co całe halo? Wyprz brzmi lepiej niż promocja miesiąca albo wyprzedaż telefonów więc zastanów się zanim zaczniesz szukać dziury w całym;0

  • 0

    22. ~Lolek  2012-05-17 14:47:21  host: 212.160.172.70

    Wszechobecny egoizm i hipokryzja;) "kalifar" jak sam mówisz dziecko skraca sobie słowa bo nie potrafi ich wymówić w całości...ty za to nie potrafisz pisac po Polsku więc może japka?;) czepiacie sie byle czego a ceny telefonów nadal nie skomentowane Liczy się ile kosztują teraz bo podobno "T-mobile gwarantuje najniższe ceny smartfonów" co jest większa bzdura nizeli plus miałby nazwac obniżke Wieprz de lux a nawet wieprze delux;) Topic man topic

  • 1

    23. ~DFDSGRET  2012-05-17 15:08:06  host: CLIENT-certico-2.wroclaw.dialog.net.pl

    · Nokia Lumia 800 przeceniona o 1000 zł z 1049 do 49zł w Ofercie Smartfonowej 89,90zł · Sony Xperia S przeceniona o 1000 zł z 1049 do 49zł w Ofercie Smartfonowej 119,90zł · Nokia 500 przeceniona z 69zł do 1zł w Ofercie Smartfonowej 49,90zł · Samsung Galaxy mini 2 z 69zł do 1zł w Ofercie Smartfonowej 49,90zł

  • 0

    24. ~  2012-05-17 18:08:58  host: apn-37-7-113-246.dynamic.gprs.plus.pl

    A ja kurcze kupiłem Lumie 710 w marcu. Generalnie ok. Czekam ba aktualizacje.

  • 0

    25. ~nie  2012-05-18 09:47:39  host: apn-95-40-64-181.dynamic.gprs.plus.pl

    czasem czytam komentarze żeby posłuchać "głosu ludu" i ciekawych opinii, ale tym razem poważnie się rozczarowałem. szkoda.

  • 0

    26. ~TheHX  2012-05-18 09:55:33  host: apn-46-169-235-67.dynamic.gprs.plus.pl

    ja czekam na obniżkę PODWYŻKI cen Galaxy Note...Cena telefonu podskoczyła "niezauważalnie" o 200 zł w mijającym tygodniu. Xperia S nie jest czymś wartym uwagi..choć za 49 zł w niskim abo.....jak komuś pasuje mało przyszłościowy fon..

  • 1

    27. ~Marcin  2012-05-18 13:20:32  host: user-164-127-246-204.play-internet.pl

    Strona Plusa to złodziejstwo w czystej postaci.Zróbcie sobie symulacje zakupu telefonu lub internetu zaczynając od najwyższej opcji i z najdłuższym terminem zobowiązania.To zobaczycie jak Was będzie na siłę trzymało przy najkosztowniejszych abonamentach.Wszystko to jest tak pomyslane aby klient sie pogubił i zamówił co innego niz chce

  • 1

    28. ~TheHX  2012-05-18 13:51:49  host: apn-46-76-21-249.dynamic.gprs.plus.pl

    i gdzie ta obniżka ?? znaczy się wyprz ?????

  • 0

    29. ~wdw  2012-05-19 15:44:04  host: public120538.xdsl.centertel.pl

    Mam pytanko, moze nie do końca związane z wyżej wymienionym tematem, no ale po części go tez dotyczy. W tej ofercie są dwa telefony które mi się podobają:lumia 800 i n8. Mam pytanko który z telefonów jest lepszy? Moje wymagania to: dobry aparat, nawigacja, dobra bateria i solidna obudowa. Z góry dzięki za jakieś rady.

  • 0

    30. ~wdw  2012-05-20 00:05:44  host: djy40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    N8 najlepszy aparat w telefonie komórkowym Lumia 800 szybciej i płynniej działa

  • 0

    31. ~fkicha  2012-05-23 17:40:08  host: 80.51.146.138

    PLUS OBCIĄŻA OPŁATĄ ZA PRZEDŁUŻENIE UMOWY 19 PLN, BRAWO BRAWO. STAKEK TONIE

  • 0

    32.  2012-05-23 18:11:31

    @31; nie tylko,za przejscie do nich w prepaidzie 12,30 pln. i to bez zadnego bonusu :(

  • 0

    33. ~sdfd  2012-05-23 18:42:50  host: apn-95-41-241-150.dynamic.gprs.plus.pl

    plus bierze za przejscie do nich na karte ?!?!?! mistrzostwo swiata hahahahhahaha koko koko w plusie nie jest spoko. Mozna kupic starter za 3 zl a najlepiej plusa po prostu i zwyczajnie zlac.

  • 0

    34. ~kamil  2012-06-15 21:35:34  host: agd38.neoplus.adsl.tpnet.pl