Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wypożyczalnia gier w "neostradzie tp" oficjalnie od kwietnia

Wypożyczalnia gier w "neostradzie tp" oficjalnie od kwietnia

WitekT 1 Lutego 2007 11:48

0 0

Od grudnia trwa pilotaż usługi wypożyczalni gier w usłudze neostrada tp. W tej chwili dostępnych jest prawie 100 gier w dwóch pakietach (w większym 98, a w mniejszym - 64).

Konkretna gra jest ściągana etapami do użytkownika. Można z niej korzystać tylko w momencie, kiedy jest się zalogowanym do Internetu, gra jest jednak uruchamiana z dysku twardego, a dostęp do sieci potrzebny jest do weryfikacji, czy użytkownik ma prawo ją uruchomić (ma opłacony abonament za usługę).
Usługa ma wystartować komercyjnie w kwietniu. Według naszych informacji, do tej pory z oferty w okresie pilotażu skorzystało zaledwie kilkanaście osób.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-150-98.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz ofertę Netii jako część oferty Grupy Cyfrowy Polsat?

Oferta Netii w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet