Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Wypożycz tablet" w Play - rusza kampania reklamowa [wideo]

"Wypożycz tablet" w Play - rusza kampania reklamowa [wideo]

Q! 24 Sierpnia 2012 14:39

0 0
Play rozpoczął kampanię reklamową związaną z promocją Wypożycz tablet. Przedstawiamy materiał wideo jej towarzyszący.

Od 24. sierpnia w Play dostępna jest promocja Wypożycz tablet, która przeznaczona jest dla klientów linii lotniczej LOT. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 3
  • 0

    1.  2012-08-24 15:18:51

    a gdzie głos

  • 0

    2. ~W4Ready  2012-08-24 15:37:43  host: 89-70-77-107.dynamic.chello.pl

    I wciąż błędna lokalizacja 1 z salonów (nie ma we Wrocławiu "CH Kazimierza"). Niby wszyscy teraz wykształceni, a nikt nie sprawdził lokalizacji salonów w Google, albo na Play.pl

  • 0

    3.  2012-08-24 15:40:24

    Do du py ta promocja.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-132-134.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~ | 2017-07-21 10:24:00

@xxc Rany, kogo w 2017 roku obchodzi BSA? Chlopie!


insomnia | 2017-07-21 10:23:34

@25 a co to jest iStore?


~nickt | 2017-07-21 10:11:17

Na zdjęciu to @wlo czy @petru?


Calm7 | 2017-07-21 10:10:12

23). Może inni są już przygłusi...;-)


karibu | 2017-07-21 10:09:53

najwyraźniej miał jakieś powody żeby *** w podskokach...

Ankieta

Najlepszy smartfon w cenie do 1500 zł to:

10 najlepszych smartfonów do 1500 zł (lipiec 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (11)

Archiwum Ankiet