Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki ZTE po 2Q2013

Wyniki ZTE po 2Q2013

WitekT 22 Lipca 2013 16:00

4 0
W I półroczu ZTE miało 6,1 mld dolarów przychodów i 49 mln dolarów zysku. O ile przychody w porównaniu z I półroczem zeszłego roku spadły o 11,6%, o tyle zysk wzrósł o 23,5%.

ZTE zaczyna wychodzić z dołka po załamaniu popytu na sprzęt GSM w Chinach. 2012 rok firma zakończyła stratą w wysokości prawie 0,5 mld dolarów.


Źródło tekstu: ZTE, wł     

Dodaj do:

Tagi: zte

w sumie: 10
  • 0

    1. ~oldham  2013-07-22 18:21:00  host: z60-13.opera-mini.net

    zacne telefony mają, ale te na rynek azjatycki.

  • 0

    2. ~Zabawne  2013-07-22 19:54:05  host: 149.156.167.46

    Mieli 6,1 mld przychodów i zysk (EAT) na poziomie 49 mln? To wydmuszka, a nie firma. Nie znam akcjonariatu, ale to przypomina Bioton, który też chwiali się zyskiem, ale w przeliczeniu na akcję to wychodzą ułamki grosza.

  • 0

    3.  2013-07-22 20:02:06

    Muszę w końcu kupić jakiś modem (nie musi być LTE, wystarczy HSPA) do przenośnego komputera... Najpopularniejsze są ZTE, Huawei, Nokia coś tam sprzedaje... Lubię trwałe rzeczy, solidne. Co kupić?

  • 0

    4.  2013-07-22 20:20:48

    Jeżeli ci na trwałości zależy to najlepiej coś co "siedzi" w środku: mPCI, PCMCIA, ExpressCard. Sprzęty drogie i rzadkie albo tanie i stare :). Trwałość wszystkich modemów USB jest podobna z tych co miałem okazje używać...wszystkie wystają i lubią się łamać. :)

  • 0

    5.  2013-07-22 20:23:57

    do netbooka za dużo się włożyć nie da niestety... no i trochę starawe interfejsy wymieniłeś ;-) Modemy na pcmcia rozdaje za darmo ;-) Właśnie wydałem ostatni - Ericssona - ale bardzie jako kartę wlan niż modem ;-) Chociaż obsługujący faksmodem, więc jeszcze niektórym się przyda.

  • 0

    6.  2013-07-22 20:25:23

    O USB mi chodzi. Bardziej żeby bezproblemowo sterowniki działały i był prosty, szybki w konfiguracji.

  • 0

    7.  2013-07-22 20:34:38

    Jeżeli chodzi o USB to z Huawei (bo tego miałem najwięcej)raczej nie ma problemów ze sterownikami - wszystko działa czy to pod Windowsem (nie wiem jak z 8) czy np Ubuntu. Mi wygodniejszy od modemów USB wydaje się mobilny router. Używam Huawei E586 i jest bardzo dobry. Zero sterowników, kilka urządzeń naraz. Można też podłączyć przez USB jak nie masz wifi - sterowniki instalują się "same". :)

  • 0

    8. ~LepikPL  2013-07-22 21:27:02  host: 77-253-160-42.adsl.inetia.pl

    Też potwierdzam e586 jest the best. Mamy w firmie 3 sztuki od prawie roku. Perfekt działają. Jeden zapięty do zwykłej ładowarki mikro USB działa 24 h. Gada tez z aero.

  • 0

    9. ~r  2013-07-22 21:53:47  host: 89-74-172-30.dynamic.chello.pl

    A ja od dawien dawna użwam huawei'a E160 i też jestem zadowolony.

  • 0

    10.  2013-07-23 08:13:09

    CZyli nie ZTE? ;-) No rzeczywiście - o modemie z routerem myślałem kiedyś ale mnie ktoś zniechęcił narzekając na "ziasilanie" - ogólnie mówiąc ;-)

Dodaj swoją opinię