Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki UPC Polska po 2Q2017

Wyniki UPC Polska po 2Q2017

orson_dzi 8 Sierpnia 2017 13:21

2 0

upc 2q1

Na koniec II kwartału 2017 roku z usług UPC korzystało 1,429 mln klientów, którzy posiadali 2,957 mln usług.

W stosunku do I kwartału delikatnie spadła ilość klientów UPC (z 1,430 mln), ale za to wzrosła liczba posiadanych przez nich usług (z 2,955 do 2,957). Z usług dostępu do Internetu korzystało w II kwartale 2017 roku 1,117 mln klientów (wzrost o 6 tys.), z dostępu do telewizji 1,014 mln klientów (wzrost o 3,4 tys.), a z telefonii 627,9 tys. (spadek o 2,3 tys.)




W II kwartale 2017 roku wzrosła liczba mieszkań podłączonych do sieci światłowodowej operatora, o 40 tys. W ciągu roku liczba mieszkań podłączonych do sieci wzrosła o 164,8 tys. W sumie w zasięgu sieci UPC znajduje się 3,224 mln gospodarstw domowych. UPC planuje, że do końca roku klienci będą osiągać średnią prędkość Internetu na poziomie 100 Mb/s.

Źródło tekstu: UPC; wł     

Dodaj do:

Tagi: upc | 2q2017 | wyniki

w sumie: 7
  • 1

    1. ~Tatar  2017-08-08 13:22:56  host: public-gprs352035.centertel.pl

    UPC bez szału, jak wcześniej Aster. Netia bardzuej mi podchodzi.

  • 0

    2.  2017-08-08 13:27:49

    Jakim cudem wyszło wam ze posiadali 2,957 usług(prawie 3)? Mnie wyszło ze posiadali 1,93 usługi

  • 2

    3.  2017-08-08 13:29:20

    przepraszam bardzo, czy ja dobrze widze, że ilustracja do artykułu to chamski screen z worda z podkreśleniem wyrazów?

  • 0

    4.  2017-08-08 13:31:44

    A kiedy decyzja o przejęciu MM, przez UPC? No jak przejmą MM, to będzie wzrost klientów o 50% w każdej usłudze.

  • 0

    5. ~BK  2017-08-08 14:00:37  host: 91-231-125-82.fttx.telefonserwis.pl

    Jak przejmą MM to przede wszystkim będzie początek monopolu na rynku kablówek i wzrostu cen.

  • 0

    6. ~Bład  2017-08-08 14:49:39  host: 194.9.244.22

    W przedostatniej linijce UPS zamiast UPC

  • 0

    7. ~Marcin28  2017-08-10 11:59:20  host: aaeg95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Liczba usług rośnie ponieważ operator według swojego regulaminu nie może dać obecnemu abonentowi mniej usług w nowej ofercie niż miał dotychczas. Paradoksalnie może za to obniżyć cenę. Mój znajomy kilka lat temu płacił w UPC za telewizję analogową i internet 10 Mb/s 122 zł!! Gdy chciał zrezygnować po zakończeniu umowy zaproponowano mu za 78 zł (internet 60 Mb, telewizję cyfrową select i analogową). Taniej i znacznie więcej usług o ironio :-)
    Dziś UPC musi jeszcze bardziej walczyć o klienta ze względu na mocną ofensywę ze strony Orange Love. Ten operator (przynajmniej w Krakowie) kabluje swoimi światłowodami całe osiedla. Już wielu moich sasiadów zrezygnowało z UPC na rzecz Orange które oprócz 3 podstawowych usług kablowych oferuje jeszcze telefonię komórkową której brakuje w ofercie UPC.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-195-221.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~ | 2017-08-20 22:43:44

Maciek Gajewski ze Spidersweb oszaleje z radosci!


~A komu to potrzebne | 2017-08-20 21:55:04

Co?


~Dezio | 2017-08-20 21:50:11

Brakuje mi jednego kody do plecaka.


~Janosik | 2017-08-20 21:45:18

Czy zna Ktoś aplikacje na iPhone przez która umożliwia wysyłanieZdjęć przez Bluetooth i łączenie się z telewizorem bezprzewodowo.


~grzegorz | 2017-08-20 21:38:44