Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki UPC Polska po 1Q2009

Wyniki UPC Polska po 1Q2009

LuiN 7 Maja 2009 13:45

0 0
Po I kwartale UPC Polska ma 410,5 tys. klientów szerokopasmowego dostępu do Internetu, 155,6 tys. usługi telefonicznej, ponad milion klientów analogowej telewizji kablowej, w tym 122,6 tys. telewizji cyfrowej. W zasięgu szerokopasmowych sieci UPC znajdują się 2 mln gospodarstw domowych w Polsce.

W ciągu I kwartału firma sprzedała 22,5 tys. usług szerokopasmowego dostępu do Internetu, zwiększając bazę abonentów do 410,5 tys. Największy wzrost odnotowano w liczbie abonentów najmłodszej usługi UPC Polska - telewizji cyfrowej. Od końca grudnia 2008 roku do 31. marca pozyskano aż 43,5 tys. abonentów.


Źródło tekstu: UPC     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~  2009-05-07 13:52:03  host: ip-89-174-120-249.multimo.gtsenergis.pl

    Niech się pochwalą dzisiejszą MEGA AWARIĄ

  • 0

    2.  2009-05-07 13:57:47

    UPC jest tym dla internautów czym Streżyńska dla użytkowników komórek- to dar z nieba ! W UPS za 15 Mbit/s płacę 90zł, za tą samą prędkość zapłaciłbym w tpsa ponad 600 zł !! Jak widać piszę to z upc więc żadnej awarii nie ma.

  • 0

    3. ~  2009-05-07 13:58:33  host: ip-89-174-120-249.multimo.gtsenergis.pl

    Przykra niespodzianka spotkała w czwartek (7 maja 2009 roku) abonentów usługi internetowej największego kablowego operatora w Polsce - UPC. Od rana użytkownicy mają problemy z dostępem do internetu. Jak informują nas czytelnicy, od godzin porannych pojawią się problemy z dostępem do internetu UPC Polska. Usterka obejmuje większą część kraju. Konsultanci infolini technicznej UPC informują o problemach z logowaniem się do sieci modemów kablowych. Problem jest naprawiany i powinien zostać usunięty dzisiaj w godzinach przedpołudniowych. http://nt.interia.pl/internet/wiadomosci/news/awaria-internetu-u pc,1302315

  • 0

    4.  2009-05-07 14:07:09

    3, tak się składa, że omyłkowo nie wyłączyłem wczoraj komputera i jakoś do tej pory drugą już dobę UPC u mnie działa (Lublin, 30Mb).

  • 0

    5. ~klawoj  2009-05-07 14:10:01  host: chello089076123015.chello.pl

    u mnie od rana wszystko ok.

  • 0

    6.  2009-05-07 14:50:27

    w wawie też nie zauważyłem żeby było coś nie tak :P

  • 0

    7. ~hahah  2009-05-07 14:59:23  host: chello081018196226.chello.pl

    u mnie od rana było wszystko ok. Tez sobie ich chwalę. Za paczkę telewizja + net 2MBs płacę 59zł miesięcznie i mi to odpowiada, zważywszy że wcześniej byłem dojną krową największego zdziercy czyli Vectry, która kasowała mnie za telewizje + neta 512kbs ponad 100zł !!!. Masakra

  • 0

    8. ~  2009-05-07 15:33:17  host: router60.men.gov.pl

    Ja nie wiem jak u mnie było rano, ale UPC działa obecnie znacznie lepiej niż kiedyś. Poważne awarie czy nawet krótkie przerwy w działaniu są bardzo rzadko. Ja za paczkę TV + 15mbps płacę 90zł i też mi to odpowiada. Nie znalazłem lepszej oferty, w moim miejscu zamieszkania.

  • 0

    9. ~dido  2009-05-07 16:17:11  host: dom191.neoplus.adsl.tpnet.pl

    2: Skąd Ci wyszła ta suma, jaką niby miałbyś zapłacić w tp?

  • 0

    10.  2009-05-07 16:59:35

    @ 9 Cennik w tpsa nie jest tajemnicą http://tiny.pl/zkfm Kliknij sobie CENA. W dodatku od abonenta 800 Kbit/s kiedy w upc jest 1 Mbit/s.

  • 0

    11. ~skazany_na_aster  2009-05-07 17:23:32  host: 94.254.142.226

    Aster walczy! hehehe Sorki, ale nie mogłem się powstrzymać.

  • 0

    12.  2009-05-07 18:43:06

    "ponad milion klientów analogowej telewizji kablowej, w tym 122,6 tys. telewizji cyfrowej." kablowka analogowa, w ktorej sie zawiera cyfrowa? troche hmm... dziwne sformulowanie ;)

  • 0

    13.  2009-05-07 18:49:20

    thonka: żeby mieć cyfrówkę trzeba mieć i analogową. ;-)

  • 0

    14.  2009-05-07 19:49:45

    no lepiej tego w takim razie wymyslic nie mogi ;) w sumie fajnie rozwiazanie - nie wymusza dokupowania kilku STB do roznych pomieszczen.

  • 0

    15.  2009-05-08 07:20:01

    Witek - nie do końca tak. Jak masz cyfrową, dorzucają Ci za friko analogową :-) nie musisz jej odbierać, ale sygnał Ci dochodzi...

  • 0

    16.  2009-05-08 08:25:01

    Ta awaria to chyba w mediach była. Mam upc i w dniu awarii z samego rana mialem kompa wlaczonego:). Witek jak bierzesz cyfrówke to analog masz za free. Ja np. tylko z cyfrowej tv korzystam.

  • 0

    17. ~piotrek  2009-05-08 18:21:09  host: chello089076099075.chello.pl

    W jakich miastach macie te paczki 59 zl i 90 zl za net + tv? Jesli wroclaw to podajcie jakis nr do spzredawcy, ktory wam to sprzedal, bo wlasnie czegos takiego szukam. Na infolini kombinuja, ze nie ma takiej oferty. Oczywiscie klamia.

  • 0

    18. ~nick  2009-05-10 22:14:57  host: dhr138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    17. ~piotrek - musisz twardo negocjować z "przedstawicielem handlowym" lub osobiście w boku. Gdy użyjesz twardych argumentów (np. znam takich którzy kradną kable na złom więc powiem im że mają nie ruszac bo ja z tego korzystam) to zyskasz nawet lepszą ferte niż te opisane powyżej.

Dodaj swoją opinię