Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki UPC po 3Q2009

Wyniki UPC po 3Q2009

LuiN 6 Listopada 2009 12:24

0 0

UPC ma już 437,8 tys. klientów szerokopasmowego dostępu do Internetu oraz 168,6 tys. klientów usługi telefonicznej. Obecnie z usługi Telewizji Cyfrowej UPC korzysta ponad 200 tys. abonentów. W grudniu platforma zostanie wzbogacona o usługę UPC Na Żądanie. Operator testuje w Warszawie nowe plany taryfowe dostępu do Internetu.

W trzecim kwartale 2009 największy przyrost odnotowała Telewizja Cyfrowa UPC, osiągając na koniec III kwartału liczbę 193,9 tys. klientów. Obecnie z usługi tej korzysta ponad 200 tys. abonentów. UPC Polska pierwszy operator na rynku umożliwia o swoim abonentom nagrywanie dwóch programów jednocześnie, podczas oglądania trzeciego. Wprowadził także pierwszą na rynku funkcję automatycznego nagrywania seriali, a następnie Multiroom, pozwalający na korzystanie z usług telewizji cyfrowej na drugim odbiorniku telewizyjnym.

Na koniec trzeciego kwartału liczba klientów Internetu UPC wyniosła 437,8 tys. We wrzeœniu firma wprowadziła na rynek ultraszybki Internet szerokopasmowy nowej generacji - UPC Fiber Power, dostępny w czterech opcjach: 8 Mb/s, 25 Mb/s, 50Mb/s i 120 Mb/s.Na terenie Warszawy operator rozpoczął testy nowej oferty o jeszcze wyższych parametrach, w której Fiber Power 5 Mb/s jest dostępny za 55 zł miesięcznie.




Wariant usługi:

Internet Start 2 Mb/s

Fiber Power 5 Mb/s

Fiber Power 15 Mb/s

Fiber Power 30 Mb/s

Fiber Power 50 Mb/s

Fiber Power 120 Mb/s

Download

2 Mb/s

5 Mb/s

15 Mb/s

30 Mb/s

50 Mb/s

120 Mb/s

Upload

256 kb/s

512 kb/s

1 Mb/s

2 Mb/s

5 Mb/s

10 Mb/s

Abonament

50 zł

55 zł

75 zł

90 zł

120 zł

200 zł



Na koniec trzeciego kwartału z Telefonu UPC korzystało 168,5 tys. klientów. Usługa odnotowała wzrost o 4,8%.

Źródło tekstu: UPC, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~  2009-11-06 14:40:22  host: 204.124.181.143

    @2 A Kopernik była kobietą. http://www.upc.pl/internet-warszawa/fiber-power-30/

  • 0

    4. ~pik  2009-11-06 15:11:23  host: his50.internetdsl.tpnet.pl

    Ale inni obiecują telewizję w komórkach DVB-H a UPS nie

  • 0

    5. ~  2009-11-06 15:22:04  host: adgs251.neoplus.adsl.tpnet.pl

    UPS to kurierzy ;p. W ogóle zastanawia mnie jakim sposobem można by zachęcić UPC aby zainwestowali w województwo Lubuskie.

  • 0

    6. ~z  2009-11-06 15:42:45  host: 87-205-50-60.adsl.inetia.pl

    szczerze, to jestem zaskoczony liczbą klientów int. bezprzew.. Myślałem że góra 200k.

  • 0

    7. ~z  2009-11-06 15:43:03  host: 87-205-50-60.adsl.inetia.pl

    co ja piszę.... szerokopasmowego...

  • 0

    8. ~test  2009-11-06 15:46:13  host: 217-73-253-215.nordisk.reva.evdo.pl

    :-)

  • 0

    9. ~  2009-11-06 15:46:27  host: 204.124.181.143

    Coś się rusza z play - "Znowu play wszysko r...ł" http://i34.tinypic.com/209g8jr.jpg

  • 0

    10. ~  2009-11-06 16:11:20  host: cc.azsoft.pl

    Informacje a artykule sa nieprecyzyjne... mam tu na mysli tabelke cen. Otoz odnosi sie ona TYLKO do Warszawy, w całej Polsce ceny sa INNE a prezentuja sie nastepujaco: http://www.upc.pl/internet/

  • 0

    11. ~  2009-11-07 08:34:38  host: chello089076241131.chello.pl

    ciekawe czemu upc dyskryminuje mieszkancow reszty polski różnicując cennik... bo to absurd jakis by za 2mb w pozaniu kasowac 69pln a w warszawie 50....

  • 0

    12. ~Alliric  2009-11-07 13:53:14  host: plus-96-101.polkomtel.com.pl

    No coz, z tego co wiem chodzi o to ze w wawie i okolicach jest lepiej rozbudowana siec. Mieszkam pod wawa i mam 25mb z tele + tv

  • 0

    13. ~a  2009-11-07 15:51:41  host: chello089074155126.chello.pl

    10 i 11: Czytajcie uwaznie i ze zrozumieniem co napisal autor. 10: Jasno jest napisane o cenniku Warszawskim. 11: To sa "TESTY" i ponoc jak sie to sprawdzi w warszawie to bedzie rozszerzone na reszte kraju. Kilka lat temu Mc Donalds wprowadzil w warszawie sniadania jako test. Sprawdzilo sie to wprowadzil w reszcie kraju tez.

  • 0

    14. ~chorzów  2009-11-07 17:47:03  host: 62.29.136.38

    W chorzowie to 25 Mb jest tylko na papierze bo nawet połowy z tej prędkości osoągnąć nie można, moje wcześniejsze 4 Mb innego dostawcy lepiej sie sprawowało. Żenada!!!

  • 0

    15. ~  2009-11-07 22:00:03  host: nat-tor3.aster.pl

    Wszystko fajnie, tylko co z tego, jak mieszkając w Warszawie na Mokotowie nie jestem w zasięgu UPC.:/ Mogli by wreszcie coś z tym zrobić.

  • 0

    16. ~poko  2009-11-08 09:31:29  host: nat-pra-1.aster.pl

    16. Podzielam Twój ból. W UPC miałbym w tej cenie pięć razy szybszy pakiet niż obecnie w Aster-disaster.

  • 0

    17. ~x  2009-11-08 12:00:46  host: 20.58.classcom.pl

    Można tylko pomarzyć o dostępności UPC w starym budownictwie. I chyba nigdy się to nie zmieni.

  • 0

    18. ~pat  2009-11-08 15:44:12  host: 7.pia.abpl.pl

    Czy ktoś z Was używa UPC live TV, która jest dostępna i ponoć działa płynnie przy 5mb/s? Czy da sie rzeczywiście cokolwiek obejrzeć?

  • 0

    19. ~artbee  2009-11-08 16:29:12  host: 160.242-241-81.adsl-static.isp.belgacom.be

    @18 - działało mi płynnie nawet przy 2MB, a przy 5-ciu powinno smigać aż miło. Jedyny kłopot to fakt że raz na jakiś czas sie zaiwesza i psze zeby sie skontaktować z działem obsługi czy coś takiego - wystarczy zrestartować i jest OK.

  • 0

    20. ~  2009-11-09 08:28:03  host: chello089076242046.chello.pl

    ad. 13 testy testami ale poki co mam 2048/384 w upc za 69pln i jakos ceny nie chca obnizyc na taka jak w warszawie wiec nie rozumiem na czym one polegaja chyba tylko na tym ze upload jest 256... a netu o predkosci >2MB nie potrzebuje by wejsc na mbank i inne strony internetowe

  • 0

    21. ~Qrcze  2009-11-09 10:07:41  host: 194.181.133.222

    Niestety nie jest tak różowo. ZDECYDOWNIE NIE DA SIĘ NAGRYWAĆ 2 programów oglądając trzeci. Dekoder moze nagrywać dwa różne pod warunkiem że się nic nie ogląda. Albo nagrywać dwa różne oglądając któryś z nich. Mam max z nagr HD i tak to działa. Net chodzi super zgodnie ze specyfikacją, ale dekodery są do kitu, przynajmniej raz dziennie jest zwiecha i kompletny reset dekodera dobrze że nagrań nie gubi.

  • 0

    22. ~klient  2009-11-11 12:12:47  host: chello087207019002.chello.pl

    Chello nie jest takie wspaniałe. Korzystałem z dsl tp,więc widzę różnicę w niezawodności, przerwach i ciągle jakichś awariach. Zdecydowanie nie polecam chello. A telewizję cyfrową lokalny operator kablówki w moim mieście oferuje niemal połowę taniej. Czekam z utęsknieniem na koniec cyrografu z amerykańcami i adieu.

Dodaj swoją opinię