Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki TelForceOne po 1H2013

Wyniki TelForceOne po 1H2013

sirmark 27 Sierpnia 2013 14:33

0 3

W pierwszym półroczu 2013 roku przychody ze sprzedaży Grupy TelForceOne wzrosły o 25,5% do 65,466 mln zł w stosunku do pierwsze połowy ubiegłego roku. Zysk netto wyniósł 1,395 mln zł, co dało wzrost o 188% rok-do-roku.

Spółka poinformowała, że w kategorii GSM nastąpił wzrost sprzedaży o 53% rok-do-roku. W czerwcu TelForceOne podpisała umowę ramową ze spółką Selgros w zakresie sprzedaży akcesoriów GSM i innych towarów. Akcesoria dostarczane są już do sieci Kaufland, Netto oraz Polo Market. Spółka kontynuuje także współpracę z siecią Biedronka, w ramach której łączne obroty wyniosły 81 mln zł.

Rozwija się sieć detaliczna Teletorium. Na koniec drugiego kwartału sieć miała 119 punktów.
TelForceOne poinformowała także, że w I półroczu na rynek trafiło ponad 60 tys. telefonów myPhone i ponad 26 tys. tabletów myTab.

Źródło tekstu: TelForceOne, wł     

Dodaj do:

Tagi: telforceone

w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-93-19.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy Internet LTE jest w stanie zastąpić Internet kablowy?

Test szybkości LTE sieci Plus

 

Zobacz wynik | Opinie (18)

Archiwum Ankiet