Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki Telefonii Dialog w 1Q2006

Wyniki Telefonii Dialog w 1Q2006

WitekT 15 Maja 2006 21:10

0 0

W I kwartale 2006 roku Telefonia Dialog uzyskała 126,46 mln zł przychodów – o 3% więcej niż w analogicznym okresie zeszłego roku.

Zysk netto wyniósł 19,92 mln zł, a EBIDTA – 44,42 mln zł.
Na koniec I kwartału 2006 roku Telefonia Dialog posiadała 727 tys. linii wybudowanych i 443 tys. linii dzwoniących. Wskaźnik biznes-mix (liczony jako stosunek ilości linii dzwoniących u klientów instytucjonalnych do ilości linii dzwoniących ogółem, pomniejszonych o linie służbowe i łącza dostępowe Dialogu) wyniósł 28%. Na I pierwszego kwartału 2006 roku 80 tys. użytkowników korzystało z usługi zryczałtowanego dostępu do Internetu opartego głównie na stałym dostępie.

Źródło tekstu: KGHM, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-170-149.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet