Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki Tele2 w 3Q2005

Wyniki Tele2 w 3Q2005

WitekT 25 Października 2005 13:01

0 0

Tele2 zanotowało w III kwartale przychody na poziomie 1,6 mld dolarów - o 15,6% więcej niż w analogicznym okresie zeszłego roku. Dobry wynik osiągnięto głównie dzięki sieci komórkowej w rodzimej Szwecji i interesom w Europie Centralnej i rejonie Morza Bałtyckiego.

Tele2 zwiększyło sprzedaż w swojej szwedzkiej sieci Comviq po zaprezentowaniu nowych, atrakcyjnych taryf. To pomogło zdeklasować spadek przychodów z usług telefonii stacjonarnej na najważniejszych rynkach - głównie w Wielkiej Brytanii i Holandii. W III kwartale tego roku Tele2 rozpoczęło świadczenie usług ADSL na 11 rynku - w Belgii.
EBIDTA wyniosła 236,4 mln dolarów - to więcej niż przewidywania analityków i wzrost o 13% w porównaniu z analogicznym okresem poprzedniego roku. Całkowita liczba klientów wzrosła o 710 tys. osiągając poziom 30,3 mln, z czego 750 tys. to abonenci ADSL. Przyrost był mniejszy niż w III kwartale 2004 roku, kiedy to wyniósł 1,02 mln.

Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-228-35.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet