Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki TDC w 1Q2006

Wyniki TDC w 1Q2006

WitekT 4 Maja 2006 15:17

0 0

Duński TDC zanotował w I kwartale 2006 roku wzrost przychodów o 4,8% w porównaniu z analogicznym okresem zeszłego roku – do 11,545 mld koron (5,92 mld zł). Zysk był identyczny jak w kwartale przed rokiem – 515 mln koron (264 mln zł).

Baza abonencka TDC urosła w ciągu 12 ostatnich miesięcy o 14,2% do 15,512 mln – wzrost zanotowano głównie w sieciach komórkowych należących do operatora.
W raporcie pochwalono także Polkomtela i jego wyniki w I kwartale 2006 roku. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

TDC jest właścicielem 19,6% udziałów w Polkomtelu, które wystawił na sprzedaż. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości. Sprawa nie jest jednak prosta z wielu powodów, a Vodafone wystąpił o arbitraż w tej sprawie. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: TDC, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet