Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki Siemensa po 2Q2005

Wyniki Siemensa po 2Q2005

WitekT 28 Lipca 2005 10:48

0 0
Kwartalny zysk Siemensa spadł o 55% do 389 mln euro. To skutek strat, jakie największy niemiecki koncern przemysłowy poniósł na produkcji telefonów komórkowych.

Zysk Siemensa jest niższy od prognozowanego przez analityków, którzy szacowali go na 528-773 mln euro. Niemiecki koncern podał, ze bez uwzględniania wyników spółki produkującej komórki, którą przejmie w październiku tajwański BenQ, zysk netto wyniósł 625 mln euro.

Siemens poinformował, że jego sprzedaż wzrosła w minionym kwartale o 7% do 18,75 mld euro. Analitycy prognozowali, że wyniesie 18,02-20,8 mld euro.


Źródło tekstu: MD, Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-160-105.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet