Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki Samsunga w 1Q2010

Wyniki Samsunga w 1Q2010

WitekT 1 Maja 2010 22:06

0 0
W I kwartale Samsung zanotował przychody na poziomie 31,3 mld dolarów i zysk 3,6 mld dolarów. To odpowiednio o 21% i aż o 586% więcej niż w analogicznym okresie zeszłego roku.

W I kwartale dział mobilny Samsunga miał 770 mln dolarów przychodów (więcej o 8% niż w analogicznym okresie zeszłego roku) i sprzedał 64,3 mln sztuk telefonów (wzrost o 40%).


Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 1

    6. ~pss  2010-05-02 09:55:49  host: host-89-229-152-85.plock.mm.pl

    @5 co ty gadasz ? przeciez mozna ustawic na dzownek piosenke z karty pamieci... Oogolnie mialem kilka samsungow i naprawde sa to dobrze wykonane telefony :) Samsung potrafi wykorzystac to co najnowsze

  • 2

    7. ~  2010-05-02 10:31:33  host: t24-02.opera-mini.net

    ludzie ktozy zazyczaj nazekaja w komentarzach na temat samsunga mieli zazyczaj stycznosc ze starymi modelami lub nowymi ale low-endowymi, wiec sluchanie ich jest idjotyzmem, gadaja o bledach uslyszanych od kolegow a na oczy nie widzieli nowych modeli ktore sa lata swietlne od takich modeli jak d900 tak poza tym niech ktos mi wyjasni czemu ludzie oceniaja caloksztalt marki na podstawie odczuc zwiazanych z jednym modelem? To debilizm gadac ze np. Sony ericsson robi kiepskie telefony bo moj stary k800 sie zepsul... 12latki naprawde powinny sie nie zblizac do komputerow bo takimi komentarzami ludzi denerwuja, a potem sie dziwic ze ktos dzieci katuje...

  • 1

    8.  2010-05-02 10:46:47

    Samsung Wave to nie jest midlle end a High End. Natomiast to prawda, ze znacznie wyprzedzil konkurencje. Samsung koniecznie chcial go pokazac w Barcelonie i teraz dopiero koncza soft dopracowywac, a na wystawie byl model inzynieryjny. Cieszy fakt, ze Polska nie bedzie opozniona w stosunku do reszty europy jezeli chodzi o jego debiut

  • -4

    9. ~  2010-05-02 11:47:48  host: t21-15.opera-mini.net

    ah te koreanskie badziewne zabawkowe [mam za niskie IQ by pisać sensowne posty] kto je kupuje?

  • 1

    13.  2010-05-02 12:06:54

    Samsung ma dobrą pozycję dzięki temu, że w jego ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Są telefony multimedialne - i8910 Omnia HD i M8910 Pixon12, do pracy - Samsung I8000 Omnia2, tanie telefony dla każdego - Samsung E1080, S3310, tani smartfon z Androidem - i5700 Galaxy Spica. I dużo innych, starszych, ale bardzo dobrych modeli, typu G600, U900, i550, i450, i900, itp.

  • 1

    14.  2010-05-02 12:08:03

    No i oczywiście tani dotyk - Avila. ;)

  • 1

    15. ~  2010-05-02 12:14:03  host: t01-16.opera-mini.net

    i tani dotyk z powerem: corby pro

  • 2

    16. ~  2010-05-02 12:29:51  host: afbu60.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie zapominając o trochę starszym klasycznym symbianie jakim jest i8510 i świetnie mi służy :)

  • 2

    22. ~  2010-05-02 16:47:27  host: t06-07.opera-mini.net

    21- twoja wypowiedz jest tak niska ze nawet dodany IQ calej twojej rodziny razy 4 wciaz bedzie nizszy...

  • 4

    23.  2010-05-02 20:00:50

    Wiem, ze troche nie na temat, ale kiedy mozna spodziewac sie wynikow PTC i Polkomtela ?

  • 4

    24. ~Simplusowiec  2010-05-02 22:25:57  host: 116.2.rev.vline.pl

    Właśnie, podtrzymuje pytanie Pawła Pietrasza (23). Kiedy dowiemy się ile set tysięcy prepaidowców uciekło z Plusa w 1.kwartale 2010? W całym 2009 roku ok.miliona prepaidów mniej, ciekawe ilu w 2010 ucieknie.

  • 4

    25.  2010-05-02 22:31:16

    Polkomtel ciągle nie ogłosił swoich wyników za 4Q2009 i cały 2009 rok... Mieli problem i - z tego, co wiem - drugi raz audytowany raport roczny.

  • 2

    26. ~pepsi  2010-05-02 22:36:49  host: apn-95-41-246-194.dynamic.gprs.plus.pl

    Samsung jedzie ostro po bandzie, kiedyś sam byłem przeciwników szajsungów, liczyła sie Nokia, ale muszę przyznać że teraz jest to potentat na rynku i robi niezłe fony, a nokia zatrzymała się w miejscu a może już zaczęła sie cofać. A galaxy spica to dla mnie jeden z najlepszych telefonów jakie popełniono. Mówię tu w stosunku jakość cena.

  • 1

    27. ~Simplusowiec  2010-05-02 22:55:56  host: 116.2.rev.vline.pl

    Witku, a wiesz kto jest audytorem Polkomtela? KPMG, E&Y, Deloitte, PWC?

  • 4

    29.  2010-05-03 07:53:20

    proponuję zablokować tego niedorozwoja z "t21-15.opera-mini.net", koleś zamiast spędzać 4dniowy weekend gdzieś w ładnnym miejscu, siedzi przed kompem i wylewa swoje żale :/

  • 1

    30. ~  2010-05-03 11:05:56  host: t01-05.opera-mini.net

    ad 29. Mam nadzieje, ze nikt nie zablokuje na telepolis hostow Opery Mini bo to dla bardzo wielu z nas wazne narzedzie do buszowania po tym serwisie i nie tylko tym. rcicho

  • 2

    31. ~  2010-05-03 11:11:14  host: t01-05.opera-mini.net

    Wyniki Samsunga bardzo dobre na tym konkurencyjnym rynku. Od ich produktow wyzej cenie tylko telefony HTC. rcicho

  • 1

    32.  2010-05-03 11:16:13

    30. oczywiście że to trudne do wykonania, bo ludzi normalnie korzystających z opery-mini jest zdecydowana większość, ale zawsze musi znaleźć się jakiś ćwierćmózg, niestety.

  • 1

    34. ~Simplusowiec  2010-05-03 15:49:54  host: 116.2.rev.vline.pl

    Czyżby Polkomtel chciał przedstawić kreaktywną księgowość i liczba klientów mu się nie zgadza? Nie wiedzą jak wytłumaczyć spadek milionowy klientów prepaid pewnie...

  • 0

    35. ~Kuba  2010-05-03 19:02:39  host: ablj125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *6 i 7, przykład, to w miarę nowy telefon z ekranem amoledowym s7220c(2009r.), który nie potrafi tych rzeczy o których pisałem w poście 5!

Dodaj swoją opinię