Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki Samsunga po 1Q2015

Wyniki Samsunga po 1Q2015

orson_dzi 29 Kwietnia 2015 16:26

3 0

Samsung zakończył I kwartał z 39% mniejszym zyskiem netto niż w analogicznym okresie 2014 roku. Wyniki kolejnego kwartału mają poprawić udane premiery Galaxy S6 i S6 edge.






W I kwartale 2015 roku Samsung zanotował 4,32 mld dolarów zysku netto. I kwartał ubiegłego roku Samsung zakończył z zyskiem na poziomie 6,72 mld dolarów. Zysk operacyjny spadł o 29,6% do poziomu 5,29 mld dolarów, a sprzedaż spadła o 12,2% i wyniosła 41,6 mld dolarów. Obie wartości są zgodne z zakładanymi przez firmę prognozami zaprezentowanymi na początku kwietnia.

Zobacz: Mimo spadku zysków, poprawia się sytuacja finansowa Samsunga

Źródło tekstu: Samsung; wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung | 1q2015

w sumie: 9
  • -3

    1.  2015-04-29 20:08:12

    Tak mi nieprzykro. Samsung niedługo przy Apple wynikami zacznie przypominać przeciwnika wielkości pchły ;)

  • 1

    2. ~applefan_  2015-04-29 21:27:04  host: 81.219.84.18

    Taki mi nieprzykro, APPLE THE BEST KOCHAM APPLE, BUK JEST TYLKO JEDEN XD

  • 1

    3. ~applefan  2015-04-29 21:32:59  host: 168.235.194.233

    Tak mi nieprzykro. LOVE Apple. Apple to więcej niż moje odchody, reszta telefonów śmierdzi.

  • 2

    4. ~pabloki  2015-04-29 21:54:10  host: user-109-243-113-33.play-internet.pl

    @1 to jakaś obsesja,mania.

  • 0

    5. ~Diablo  2015-04-30 10:04:27  host: 159-205-181-176.adsl.inetia.pl

    Jesli fon jest Twoim Bogiem to jestes zwyczajnym idiota,wsadz sobie tego fona w tylek i pierdz mu w mikrofon a nie troluj tutaj

  • 0

    6.  2015-04-30 10:09:47

    ...a później taki się dziwi, że go obrażają na portalu
    :-D
    (1).

  • -1

    7.  2015-04-30 10:11:29

    @6 kogo obraziłem żeby samemu się na to narażać?

  • 0

    8.  2015-04-30 10:33:03

    Są różne formy obrażania - Ty widzisz jedynie jedną z nich, tą kierowaną do Ciebie - popularną i najbardziej znaną, typu: ty d.. , ty ch.. , ty j.. , itp.
    Natomiast Twoja forma obrażania jest zupełnie inna, a będąc ślepym fanatykiem appla - w ogóle jej nie zauważasz.

  • 0

    9.  2015-04-30 10:46:25

    applefan_ - powiedz, raz na amen... O co Ci tak naprawdę chodzi? Ja używam prawie 5-letniej Nokii E52 - dodzwonię do kogo chcę, rozumiem podczas rozmowy każdego doskonale... Telefon to telefon. Jeśli bym potrzebował tego co oferuje Twój preferowany produkt, pewnie bym kupił. Pytanie - co może dać mi Apple czego nie mogą dać inni?

Dodaj swoją opinię