Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki PTC w 3Q2007

Wyniki PTC w 3Q2007

WitekT 8 Listopada 2007 08:43

0 0
W III kwartale PTC miała 506 mln euro przychodów wobec 446 mln w II kwartale - wynika z raportu opublikowanego właśnie przez Deutsche Telekom.

30. września PTC miała 12,722 mln klientów. Oznacza to przyrost w III kwartale o 197 tys. kart SIM.

Do tej pory swoje wyniki oficjalnie opublikował tylko Centertel.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~  2007-11-08 08:54:57  host: p08-12.opera-mini.net

    Do Redakcji - jest już dostępna Opera mini 4 final.

  • 0

    2.  2007-11-08 09:20:13

    Beta byla do sciagniecia od wrzesnia. Najwazniejsza zmiana ze final 4 jest juz w jez polskim a beta byla w angileskim. do sciagnicia na www.operamini.com

  • 0

    3. ~patryk  2007-11-08 09:20:52  host: 80.51.3.226

    Era schodzi na psy. Zmiana regulaminu itd to własnie utopi Ere.

  • 0

    4.  2007-11-08 09:20:57

    bardzo ladne wyniki! z tego co mi jest wiadomo (w zeszlym tygodniu pisali), to z PTC najmniej ludzi odchodzi, a te wyniki pokazują ze Klientow przybywa

  • 0

    5.  2007-11-08 09:37:31

    soldier_r - ja nie doczytałem, że najmniej wcale ;-) natomiast przeczytałem inaczej przedstawione statystyki. O ile podano, że z Orange odchodzi 150 czy 180 tysięcy kwartalnie, to w przypadku Ery podano wskaźnik miesięczny odejść tylko. Jeśli natomiast wynosi on 0,5-0,6% to przy ilości klientów (aktywnych kart) jaką się chwalą, w skali kwartału wcale mniej nie wychodzi niż w przypadku Orange ;-)

  • 0

    6.  2007-11-08 09:39:43

    No ale Era jest znana z przedstawiania wskaźników w sposób taki jaki jej odpowiada (vide: roczny koszt utrzymania TT na poziomie 107 złotych - bez zająknięcia idiotyzmy ciemnemu ludowi wciska)...

  • 0

    7. ~ubik  2007-11-08 09:48:38  host: www2.ehdf.com

    jednak przyciągneły ludzi te promocje i darmowe dodatki co dawali a prawie 200 kart sim w ciągu kwartału to jest znakomity wynik

  • 0

    8. ~b  2007-11-08 09:48:41  host: 85-31-230-157.marsoft.net

    wlo - ale nie zauważyłeś, że z orange odchodzi kwartalnie ok 150tys ale samych abonamentowców :p

  • 0

    9. ~Waclaw  2007-11-08 09:51:38  host: dpv191.neoplus.adsl.tpnet.pl

    z doświadczenia finansista powiem: porównując poprzednie kwartały to można śmiało stwierdzić : 1) Spadek SAC i 2) przychody ogółem wzrosły. hmm, pewnie strategie rozwoju przyjęli odpowiednią do kondycji rynku telekomunikacyjnego

  • 0

    10.  2007-11-08 10:27:12

    ~b - no OK. To ile Era ma aktywnych kart abonamentowych?

  • 0

    11. ~muddy  2007-11-08 11:36:34  host: 22-206.2-0.pl

    GUS: 40057000, PTK: 13487000, PTC: 12700000, P4: 500000 -> stąd wniosek: Polkomtel: 13370000. Wygląda na to, że Centek utrzymał się na prowadzeniu w 3Q2007. Ale chyba się podda w 4Q. Promocje świąteczne niczym się nie wyróżniają...

  • 0

    12. ~huba  2007-11-08 11:58:04  host: icrcom.com

    cieszy mnie to ze pomimo pewnych problemów to era pozostaje jedną z tych sieci co klientel nie ucieka w zastraszającym tempie a jeśli chodzi o wyniki to pewnie już niedługo zobaczymy ją wyżej bo mają jednak dużo do zaoferowania

  • 0

    13. ~  2007-11-08 13:23:36  host: inet20908nb-3.eranet.pl

    Jak sie pozwala Erze robic idiotow z klientow i nie ma zadnych dotkliwych kar za zmiene, wroc "uzupelnienie" regulaminu to pozniej widac to po wynikach. Gdyby Era dostala porzadna kare, albo zmienila regulamin i pozwolila odejsc dobrowolnie klientom to napewno ich wynik bylby mniejszy... Ale to tylko w Polsce tak moze byc. Era rznie klientow w d... a urzedy typu UOKIK, UKE, prokuratura spia....

  • 0

    14. ~dt  2007-11-08 13:53:29  host: wap.plusgsm.pl

    W newsie o Centku szacowalem ere na 200tys nowych kart sim i wiele sie nie pomylilem :) Nie oszukujmy sie. Wynik tragiczny! Ten kwartal wygladal tak: Plus 463tys, Orange 431tys, Play ok. 300tys, Era 197tys. Roznica miedzy Plusem a Orange wynosi jakies 100tys (ostatnio 139tys) wiec Pomarancza jeszcze na 1 miejscu ale iluzoryczna to przewaga bo w prepaid...

  • 0

    15. ~mirek  2007-11-08 14:08:23  host: doi241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w stosunku do pozostałych sieci, Era rozwija sie mocnym krokiem, a nie cofa sie do tylu :) malymi kroczkami ale dosyc pewnymi. Co powie konkurencja na wzrost przychodu z jednego Klienta?

  • 0

    16. ~dt  2007-11-08 14:13:31  host: wap.plusgsm.pl

    Ja jestem ciekaw jaki byl przychod w PLN bo euro w II a III Q roznilo sie miedzy soba znacznie...

  • 0

    17. ~b  2007-11-08 20:15:19  host: 85-31-230-157.marsoft.net

    wlo - 0,6% przy 5mln abonamentów, to 30tys czyli duuuuuuużo mniej niż w przypadku centertela. Lepiej dobrze policz, nim zaczniesz komentować dane liczbowe.

  • 0

    18. ~Sb  2007-11-09 04:58:25  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    Do tej pory Era miała jasną i dobrą ofertę 20zł/40min, 40zł/80min do wszystkich ale od czasu wejścia Play już jakoś blado wygląda przy 30zł/80min i telefonach 3G... (pomijam 25zł/30min w Plusie czy 30zł/90min w sieci w Orange).

  • 0

    19. ~rudy  2007-11-10 11:35:22  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    Tylko czy Play gra fair ze swoimi klientami? Czytalem wlasnie "Sieć Play okłamuje swoich klientów?" na http://komorki.pl/index.php/nowosci/pokaz/1453

  • 0

    20. ~dekoder  2007-11-11 10:06:00  host: apn-100-131.gprsbal.plusgsm.pl

    widac ze duza liczba klientow ufa erze - najmniejszy procent odejsc od tej sieci

Dodaj swoją opinię