Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki PTC po 1Q2009

Wyniki PTC po 1Q2009

WitekT 7 Maja 2009 08:24

0 0
31. marca w sieci PTC działało 13,287 mln kart SIM. Oznacza to, że w I kwartale operator zyskał 14 tys. klientów.

Na koniec I kwartału PTC miała 6,525 mln klientów abonamentowych (wzrost o 198 tys. w ciągu kwartału) i 6,762 mln klientów prepaid (spadek o 184 tys.).

Szerzej o wynikach finansowych PTC po I kwartale pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11.  2009-05-07 10:16:41

    pewnie spory w tym wpływ iphona i g1. ludzie brali pewnie abonamenty dla tych telefonów tym bardzej ze było to jeszcze przed podwyżką cen telefonów. ciekawe jak bedzie wyglądał II Q

  • 0

    12. ~  2009-05-07 10:17:54  host: f96-042.opera-mini.net

    Godna podziwu ilość pozyskanych klientów kontraktowych. Era skupia swoje działania na pozyskiwaniu najwartościowszych dla każdego operatora segmencie rynku i widać, że skutecznie.

  • 0

    13. ~axel  2009-05-07 10:20:25  host: dpi226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pamiętacie słowa Hartmanna, że stawiają na abonamenty? wiele osób wtedy wątpiło, że im się uda. mija rok i proszę, lider rynku postpaid powstaję. bravo!

  • 0

    14.  2009-05-07 10:32:24

    Ludzi porypało? Mają super Play Fresha a kupują abonamenty złodziejskich zasiedziałych operatorów komórkowych... ;-)

  • 0

    15.  2009-05-07 10:38:05

    14 Spokojnie, o tym co spowodował Play Fresh dowiesz się w następnych kwartałach. Pod koniec roku będzie można mówić dopiero o wpływie Fresha, a biorąc pod uwagę ważność kart, to dopiero za rok

  • 0

    16. ~  2009-05-07 10:45:48  host: f143-062.opera-mini.net

    mam nadzieję, że orange spadnie na 3 pozycję... a czy Era nie liczy sobie swoich mixów jako abo? ;-)

  • 0

    17. ~puzon  2009-05-07 10:55:10  host: dpa116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chyba żadna inna sieć nie ma takiego bilansu, że prepaid i postpaid praktycznie po 50 %. to korzystne dla operatora, bo daje stabilizacje finansową dzięki wpływom z abo. zatem dobra strategia przynosi dobre wyniki

  • 0

    18.  2009-05-07 10:59:55

    Wyniki kwartalne Centertela: 170 komentarzy; wyniki kwartalne Polkomtela 70 opinii; rezultaty PTC (jak na razie) 17; Play= 0(bo nie publikuje wyników). Ciekawe, prawda?

  • 0

    19. ~  2009-05-07 11:06:58  host: f143-062.opera-mini.net

    ile przybyło klientów na abonament? na media2 podają 36 tysięcy...

  • 0

    20.  2009-05-07 11:08:37

    19: jak się nie umie czytać raportów kwartalnych i wszystkich uwag przy tabelce, to się pisze 36 tys...

  • 0

    21. ~tune  2009-05-07 11:15:06  host: dou17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ WitekT - pięknie ich podsumowałeś :) @ 18 - wyniki PTC za ten kwartał już wcześniej były, więc licz komentarze sumarycznie. a od siebie - zaskakująco dobre wyniki, widać, że w segmencie postpaid to obok Plusa najpoważniejszy gracz

  • 0

    22.  2009-05-07 11:20:56

    era ma niezłe wyniki, ale to dlatego, że jeszcze nie zmienili taktaka :P jak zmienią ceny, to i wyniki spadną :D

  • 0

    23. ~  2009-05-07 11:22:43  host: f143-062.opera-mini.net

    ja juz dziękuję amatorom media2... główkowałem o co chodzi z tymi różnymi danymi...

  • 0

    24.  2009-05-07 11:24:19

    @21 pomyliłem się, racja. komentów trochę więcej było. Chodzi mi o zwrócenie uwagi na to jakie emocje budzą różne sieci ;)

  • 0

    25. ~dodek  2009-05-07 11:36:30  host: dpg22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 22 - a Ty znowu udajesz zabawnego... Najważniejsze, że wyniki mają stabilne, wciąż na plusie jeśli chodzi o wzrost bazy klientów, do tego finansowo najmniej stracili, gratulacje

  • 0

    26. ~Celeb  2009-05-07 18:45:27  host: tor-exit.propsychology.cz

    Naprawde dobre wyniki. Widac ze jednak Era ma dobra oferte abonamentowa no ale tutaj tez pewnie mial jakis % nowosci telefoniczne. Takze pozyskac w kwartal prawie 200tys nowych klientow przy obecnym nasyceniu to bardzo dobry wynik.

  • 0

    27. ~EMILIA185  2009-05-08 20:11:29  host: dynamic-78-8-19-27.ssp.dialog.net.pl

    ad8 odnośnie domowej karta ktorą otrzymales przy podp domowej to kontrakt zawieszony...wiec on nie jest brany pod uwage a dziala na zasadzie"kabelka" jesli nie posiadasz abonamentu w erze a chcesz domową.

  • 0

    28. ~  2009-05-09 21:54:51  host: bmq224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to ciekawe dlaczego zatrzymali mozliwość aneksowania umów

  • 0

    29. ~  2009-05-09 21:56:02  host: bmq224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w biznesie oczywiście ....

  • 0

    30. ~MMisiek  2009-05-21 16:20:06  host: 77-253-124-156.adsl.inetia.pl

    Era to naprawdę solidna sieć, wprowadzają ciekawe technologie i fajne telefony, tak więc nie dziwi mnie wzrost zainteresowania ich postpaidem. Spadek w orangutanie odczułem, zaledwie 8 ze 143 numerów w mojej książce należy do tej gównianej sieci (jeszcze pół roku temu - ok 40% książki w moim telefonie). I bardzo dobrze.

Dodaj swoją opinię