Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki polskiego Ericssona w 2005 roku

Wyniki polskiego Ericssona w 2005 roku

WitekT 18 Stycznia 2006 13:16

0 0

Polski oddział Ericssona zamknął ubiegły rok z wynikami sprzedaży o 102% wyższymi niż w 2004 roku. Doskonały rezultat był wynikiem podpisania dwóch kontraktów UMTS w Polsce oraz pozytywnych trendów na rynku GSM i telefonii stacjonarnej.

W 2006 roku Ericsson będzie się głównie koncentrował na wypełnieniu oczekiwań operatorów związanych z outsourcingiem. Polscy operatorzy - podobnie jak na innych rynkach - są gotowi do zlecania zarządzania siecią innym podmiotom - powiedział Lars E. Svensson, prezes polskiego oddziału Ericssona.

Usługi z zakresu managed services obejmują przejęcie zarządzania siecią od operatora, poczynając od pozyskania lokalizacji po tzw. billing.
2006 rok będzie dla firmy Ericsson kolejnym okresem umacniania wiodącej pozycji na rynku 3G u wszystkich operatorów komórkowych.

Firma spodziewa się także w 2006 roku rozszerzonej działalności w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw oraz w sektorze administracji państwowej. Wzrost sprzedaży powinien nastąpić w zakresie wymiany urządzeń typu softswitch, co rozpocznie proces unowocześniania tego sprzętu u wszystkich operatorów.

Z optymizmem patrzymy na rok 2006. Tradycyjna działalność firmy Ericsson rozwija się równomiernie a przyszła strategia związana z usługami z zakresu "managed services" wchodzi w nową fazę negocjacji. Dlatego też, 2006 rok pozwala z nadzieją oczekiwać kolejnego rekordu w sprzedaży - dodał Lars E. Svensson.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2006-01-18 16:05:27  host: dqo223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    1160 mln PLN sprzedazy robi wrazenie ;-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet