Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki Polkomtela w 2Q2006 i 1H2006

Wyniki Polkomtela w 2Q2006 i 1H2006

WitekT 12 Sierpnia 2006 16:29

0 0
W II kwartale Polkomtel zanotował sprzedaż na poziomie 1,83 mld zł i zysk netto w wysokości 265,65 mln zł.

W okresie dwóch kwartałów 2006 roku spółka uzyskała przychody ze sprzedaży w wysokości 3,54 mld zł (analogicznie w dwóch kwartałach 2005 roku przychody wyniosły 3 mld zł – wzrost o 18%). Zysk netto wyniósł 506,84 mln zł.


Źródło tekstu: KGHM, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~xyz  2006-08-12 16:57:58  host: rev-27.malnet.pl

    ale łoją klienta, Hutchinson pomocy!!!

  • 0

    2.  2006-08-12 17:48:00

    ciekawe ile przycięli na tych powyłączanych simplusach z kasą z okresu padu platformy?

  • 0

    3. ~xyz  2006-08-12 18:00:31  host: rev-27.malnet.pl

    relatywnie to chyba biją wyniki Vodafona na głowę... dlatego nie powinni sprzedawać tylko wejście na giełdę i po cenie rynkowej pakiecik drobnym inwestorom na pociechę a wszyscy przepiszą się do Plusa by podnieść wartość waloru...:)

  • 0

    4. ~  2006-08-12 18:06:02  host: apn-100-186.gprsbal.plusgsm.pl

    Zosi zajmij sie gotowaniem, a nie doradzaniem, co maja zrobic wlasciele Plokomtelu. Twoja specjalnoscia jest PTC ;-P

  • 0

    5.  2006-08-12 18:51:32

    ale lecą w bambusa - a tych 30 SMSów za problem z platformą nadal mi nie przyznali - burdel jak cholera ! :/

  • 0

    6.  2006-08-12 18:52:39

    czy ile ich tam miało być bo już nie pamietam - i dlatego karta leży w szufladzie

  • 0

    7.  2006-08-12 19:12:29

    fajny biznesik, 0,5 mld zysku przy 3,5 mld przychodu

  • 0

    8. ~xyz  2006-08-12 19:17:07  host: rev-27.malnet.pl

    apn-100: bezimienny nudziarzu - leczysz jakieś kompleksy drogi chłopcze? Czy może masz jakąś złotą myśl wykraczającą poza "zosine obsesje"?:)

  • 0

    9. ~dt  2006-08-12 21:13:30  host: wap.plusgsm.pl

    ladne wyniki. Olek nie smsy a minuty i wystarczylo je aktywowac kodem a mozna bylo to zrobic nawet 2-krotnie :p

  • 0

    10.  2006-08-12 22:22:43

    Nie napisano jednej rzeczy tylko... Ile to wedlug KGHM Plus ma klientow. Ale to chyba tylko na koniec roku podaja...

  • 0

    11. ~markus  2006-08-13 11:38:05  host: apn-100-188.gprsbal.plusgsm.pl

    olek_skype* no wiesz wykazali taki zysk bo wdrazaja program oszczednosciowy, koszty tna na wszystkim czy to ma sens czy nie. Zgodnie z zasada "oszczedzajmy chocby nie wiadomo ile to kosztowalo"

  • 0

    12. ~xyz  2006-08-13 19:38:25  host: rev-27.malnet.pl

    apn-100: co ty z tym gotowaniem masz? Czyżby żona cię pogoniła z domu? U mnie na obiad nie licz ale na Kopernika dobrze gotują podobno...:)

  • 0

    13. ~wlo  2006-08-14 10:06:59  host: aox79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    lukasm - znam rentowniejsze przedsięwzięcia ;-)

Dodaj swoją opinię