Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki Polkomtela w 1Q2007

Wyniki Polkomtela w 1Q2007

WitekT 15 Maja 2007 09:16

0 0
W I kwartale Polkomtel osiągnął 274,77 mln zł zysku netto. W analogicznym okresie zeszłego roku było to 241,2 mln zł - wynika ze skonsolidowanego raportu opublikowanego dziś przez KGHM.

Przychody ze sprzedaży wyniosły w I kwartale 1,83 mld zł wobec 1,71 mld zł przed rokiem.

KGHM nie podaje w swoich raportach liczby klientów, jednak wcześniej prezes Polkomtela Jarosław Bauc powiedział, że jego firma pozyskała w I kwartale 600 tys. klientów netto.


Źródło tekstu: KGHM, wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6. ~Szalony  2007-05-15 10:38:28  host: wap.plusgsm.pl

    Plus jest dziwny... Z edge rezyguje a wiadomo ze u nas w mniejszych miastach czy wsiach nigdy nie bedzie umts albo za 10lat...ciekawe bo nawet z umts zasiegiem plus przegrywa z era ktora nadal edge rozwija...

  • 0

    7. ~D  2007-05-15 11:00:09  host: 195.116.35.23

    @Szalony - co tu pisać o EDZIU czy 3G jak nawet porządnego Cell Info nie potrafią zrobić. Już za parę dni, za dni parę wyciągnę wyciągnę i+a z kompa i go wywalę :)))

  • 0

    8. ~Leon  2007-05-15 11:25:14  host: apn-100-188.gprsbal.plusgsm.pl

    W Europie spotkałem się z taką sytuacją, że jak sieć ma GSM i UMTS to w egde się nie bawi. Tak jest np. w Niemczech i Danii. Z tym, że UMTS jest dużo powszechniejszy.

  • 0

    9. ~Szalony  2007-05-15 11:25:30  host: wap.plusgsm.pl

    D masz racje cell info stacji bazowej w plusie takze mnie wnerwia... Widac straszna niekonsekwencje w tej usludze plusa... Ale to pewnie norma w plusie dawac uslugi na "odwall sie " niestety...

  • 0

    10. ~~Szalony  2007-05-15 11:37:36  host: wap.plusgsm.pl

    Leon zgoda tylko ze u nas umts z zasiegiem jest fatalny- Wiec Plus tam gdzie np w ciagu 3 lat nie bedzie umts powinien dac edge a on to ma gdzies i uwaza ze gprs w tych rejonach wystarczy...

  • 0

    11. ~laik  2007-05-15 12:00:10  host: byw228.internetdsl.tpnet.pl

    Jaja różnica jest pomiędzy GSM, EDGE, a UMTS?

  • 0

    12.  2007-05-15 12:03:29

    ~Szalony - wiadomo, że Idea nie ma stacji bez EDGE... I co z tego mi powiedz?

  • 0

    13. ~mirekb  2007-05-15 12:17:55  host: bll70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    12 wlo w sumie nic ale tylko subtelna roznica ze w iplusie na edge masz 200kb/s a w orange srednio 100Kb/s

  • 0

    14. ~adit  2007-05-15 12:26:06  host: cfi189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jak wiadomo play pracuje obecnie na BTS-ach Plusa więc brak EDGE też ich dotyczy, ale i tak za miesiąc przechodzę do nich z pomarańczy...

  • 0

    15.  2007-05-15 12:32:05

    ~mirekb - no tak... 100 to więcej niż 50 ;-)

  • 0

    16. ~Drugi_Szalony  2007-05-15 12:44:29  host: 195.116.35.23

    @wlo - taka różnica, że korzystając z netu via GPRS tracisz 4x więcej czasu na ściągnięciu tego czy owego niż przez EDZIA, a przy tym krew Cię zalewa. No i płacąc taki sam abonament wqr...sz się, że inni mogą normalnie a Ty nie.

  • 0

    17. ~r  2007-05-15 13:02:42  host: 87-205-35-219.adsl.inetia.pl

    twoj problem

  • 0

    18. ~lord_kr  2007-05-15 14:03:21  host: 193.239.36.244

    ***wlo Idea ma mase stacji bez EDGE, chociażby w południowej Polsce

  • 0

    19.  2007-05-15 17:37:05

    ~lord_kr - a to nowość... gdzieś czytałem, że nie ma stacji bez EDGE - z oficjalnej wiadomości Orange czy jakiegoś komunikatu, z konferencji prasowej czy coś...

  • 0

    20. ~tymis  2007-05-15 22:16:21  host: proxy5.tkdami.net

    Za biurem prasowym Orange, wiadomość z 08.02.07 "...Orange ma największy zasięg mobilnego Internetu w Polsce w technologii EDGE obejmujący ponad 94 proc. populacji. W zasięgu UMTS jest 17 proc. populacji, natomiast z najnowszej technologii HSDPA może korzystać już, co dziesiąty Polak...". Nie znalazłem późniejszych informacji na ten temat.

  • 0

    21. ~Sara  2007-05-17 17:57:37  host: acon35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zyski ładne im wyszły, przyczyniłam się do tego hehe miesieczne wydatki koło 100 zł + iPlus za 60 zł w technologii hsdpa. ale teraz zmieniłam taryfe na kubali 75 zł + 980 min do 5 osób w plusie i na pewno mi spadną wydatki to nie bede im tyle płaciła hihi:)

  • 0

    22. ~mister  2007-05-19 10:35:49  host: chello089076196166.chello.pl

    ta, no miany w iplus, mix, teraz jeszcze te taryfy to wszystko wplywa na rozwoj zyskow, plus nie proznowal ostatnimi czasy, tego by tylko brakowalo, zeby jakas stagnacja na rynku byla

  • 0

    23. ~maniek  2007-05-19 17:06:32  host: acoi254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie bedzie na pewno zadnej stagnacji:) jak nie Plus to inny operator zrobi jakis ruch mający na celu zwiększenie swojego udziału w rynku. ciekawe kiedy Plus w vodaphone się zmieni? a co do wyników to pewnie będą cały czas rosły - promo mixa, teraz iPlus, Kubala-na pewno wpłynie na wyniki $$$

  • 0

    24. ~hel  2007-05-20 11:52:03  host: acqv103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    heh, ja się przyznam że się dołożę do ich wyników finansowych bo sobie Kubale kupiłem:) taryfa super! jeszcze zwiększą szybkość iPlus i będzie żyć nie umierać (do3,6Mbs).

  • 0

    25. ~szyszy  2007-05-21 16:11:39  host: acof189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no dają dają teraz operatorzy. wszedł Play, weszli wirtuale wiec operatorzy intensyfikują działania mające na celu zatrzymanie u siebie abonentów i przyciągnięcie nowych. ładny wynik Plus w 1q zrobił, ciekawe jakie wyniki będa w 2q, gdy zrobili akcje nowyoperatorkomórkowy.pl i Kubalę;)

Dodaj swoją opinię