Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki Polkomtela po 4Q2007

Wyniki Polkomtela po 4Q2007

WitekT 31 Stycznia 2008 08:45

0 0
Polkomtel w IV kwartale pozyskał najmniej nowych kart SIM spośród wszystkich operatorów - zaledwie 107,1 tys. i ma ich ogółem 13,4523 mln.

Z danych opublikowanych przez Vodafone wynika, że 31. grudnia w sieci Polkomtela pracowało 7,6 mln kart prepaid (aż o 225,8 tys. mniej niż w III kwartale) i 5,8523 mln kart abonamentowych (332,9 tys. więcej niż w III kwartale).

W całym 2007 roku Polkomtel pozyskał 1,444 mln kart SIM - 427 tys. kart prepaid i 1,017 mln kart abonamentowych.


Źródło tekstu: Vodafone, wł     

Dodaj do:
w sumie: 42
  • 0

    23.  2008-01-31 10:12:35

    Aaa... Bo to się może nie daje a bierze łapówkę za wybór... No tak... Zatem Polkomtel to łapówkarz?

  • 0

    24.  2008-01-31 10:14:11

    dodek - jakie odejście? Jeśłi teraz odłączyli numery, oznacza to, że co najmniej rok temu odeszło te ćwierć miliona. Więc przyczyn szukałbym rok temuy - wtedy nowego simplusa nie było, więc Easy musiała być przyczyną "zadowolenia" prepaidowców...

  • 0

    25.  2008-01-31 10:15:41

    Chyba, ze w 4 kwartale ludzie poprzenoslili swoje numery - ale chyba 200 tysięcy to od początku nie przeniesiono w żadnej z sieci? A tym bardziej z pre-paid do post-paid w ramach jednej sieci?

  • 0

    26. ~mar  2008-01-31 10:24:15  host: mpk-gw.man.poznan.pl

    22 - piszesz, że Masz tak wielu i tak dużych i czasem tak państwowych klientów a potem, że aż dwóch z nich ma telefony nie w PLUSIE. rozumiem, iż pozostałym ten wybór odpowiada - ekonomicznie oczywiście. nie neguję - trochę się w tym kraju zmienia ale ja uważam, że nadal proporcje są jakie są i jednostkowe przykłady tego nie zmienią.

  • 0

    27. ~plus  2008-01-31 10:40:30  host: bdo209.neoplus.adsl.tpnet.pl

    znam trochę osób, które pracują w państwowych spółkach i jakoś wszyscy mają plusa :)

  • 0

    28. ~kacper  2008-01-31 10:45:19  host: ip-85-219-166-2.ibd.gtsenergis.pl

    Mi sie wlasnie umowakonczy z plusem i nic ciekawego dla siebie nie widze. Chcialbym zmienic telefon ale PLUS w ofercie ma wylacznie stare modele i nic z nowych :( Nie rozumie ich podejsca do tego.

  • 0

    29. ~Slavo  2008-01-31 11:37:09  host: cqk30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pewno też słabszy wynik pozyskania w 4Q nie ma nic wspólnego ze zmianami kadry managerskiej jaka sie dokonywała od wakacji. Pewno też nic wspolnego nie ma z zamianą systemu prowizyjnego dla sprzedawców na konkursowy. ewno też spadek nie ma nic wspolnego z olbrzymią rotacją w POS i piłowaniem przez RKS nowych standardów usługi. Teraz kolesie z góry będą szukać kozłów ofiarnych, którymi będą jak zwykle pracownicy POS (bo słabo sie stasuja do nowych genialnych standardów).

  • 0

    30. ~Slavo  2008-01-31 11:41:46  host: cqk30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ubytek pre paidowców szokuje gdzieś czytałem. Simplusa powinni na pomaranczowo przemalować. Oj chyba tęskni sie "chłopakom" do starego koloru....

  • 0

    31.  2008-01-31 11:58:03

    Niech "spece" z Simplusa dlaje wciskaja kit i ludza sie , ze uczciwe i powaznie traktowanie klienta nie poplaca. Jak pisalem , ze w prepaid Orange JEST WYBOR to niektorzy ze mnie szydili; A tu prosze , okazuje sie , ze klient nie jest jednak taki glupi. Prztyczek w zielony , zadarty nos Simplusa. Jakze zasluzony.

  • 0

    32.  2008-01-31 12:44:27

    Niedługo deaktywują kolejną kartę SIM, mojej mamy, która w grudniu przeszła do Orange. Obecnie ja wykorzystam kartę i idzie do kosza, bo mam tylko dwójkę znajomych w Plusie.

  • 0

    33. ~mirekb  2008-01-31 13:26:53  host: hii227.internetdsl.tpnet.pl

    *16 niestety ta infolinia nie chodzi;-)predzej na 801..

  • 0

    34. ~pan nikt  2008-01-31 15:34:49  host: nat-tar.aster.pl

    Plus juz dawno powinien osiagnac pozycje lidera.Dziwi mnie to ze nim nie jest.Te ostanie promocje w mixie,simplusie czy w anonamencie bija wszystkich innych opów na głowe.

  • 0

    35. ~spat  2008-01-31 17:51:00  host: atm.ssnet.pl

    A ja właśnie przeniosłem się z TT do Sim+. TT coraz to gorsze oferty ma i nędzne promocje. Zobaczymy jak długo będzie w nowym Sim+ promocja "Gorące popołudnia..."

  • 0

    36.  2008-01-31 18:09:03

    ~mar - większość firm to prywatne... nie napisałem, że wszystkie państwowe ;-) To normalne - takich jest coraz mniej. Wiec proszę nie czepiaj się, bo uważam, że argument jest bez sensu ;-)

  • 0

    37.  2008-01-31 18:18:07

    ~mirekb - ależ oczywiście chodzą ;-) 05012FLOTA albo 05021ORLEN czy 05018SUPER. Może są to numery przeniesione do Plusa?

  • 0

    38.  2008-01-31 18:52:31

    #37: tak, przeniesione do plusa

  • 0

    39. ~konsultant  2008-01-31 20:41:54  host: 77-253-89-239.adsl.inetia.pl

    Witam, WitekT, może zainteresujesz się plamnowanym strajkiem w plusie obecnie dok dogaduje sie co do terminu i formy protestu podsyłam linka do zapoznania się na forum gazety http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=140&w=74392503& a=75121656&wv.x=1 pozdrawiam

  • 0

    40.  2008-01-31 21:08:11

    jeśli przeniesione, to pytanie zasadnicze się nasuwa... jakim prawem w Idei/Orange te numery kupili? udziałowiec!!

  • 0

    41. ~mister  2008-01-31 22:19:54  host: chello087206049021.chello.pl

    #35...ale po co to komu, niech sobie beda i na drugiej pozycji, waznejest to jak sa postrzegani, jakie maja ceny i ile oferuja. to ze o 2 czy 3 % wiecej korzysta z orange, nie znaczy ze tam sa lepse warunki. masa osob jest powiazanych dlugodystansowymi umowami, i choc by nawet chcieli skorzystac z wielkiej wyprzy, to nie moga. na razie oczywiscie

  • 0

    42. ~kropka  2008-02-09 22:39:38  host: w3cache.dolsat.pl

    owszem są fajne promocje w plusie, ale tak bardzo oszukują klientow,ze wiekszośc wybiera inna siec

Dodaj swoją opinię