Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki Polkomtela po 2Q2009

Wyniki Polkomtela po 2Q2009

sirmark 25 Lipca 2009 01:04

0 0
30. czerwca Polkomtel obsługiwał 14,465 mln kart SIM, a w II kwartale ubyło ich 110,7 tys. - wynika z opublikowanych przez Vodafone danych.

Z danych Vodafone wynika, że 53,3% bazy abonenckiej Polkomtela to prepaidy. Oznacza to, że Polkomtel 30. czerwca miał 7,710 mln użytkowników prepaid i 6,755 mln klientów abonamentowych. W stosunku do I kwartału, ubyło 175 tys. użytkowników prepaid, natomiast klientów abonamentowych przybyło 64 tys.

Z danych, które podał GUS wynika, że 30. czerwca w polskich sieciach komórkowych działało 44,4266 mln kart SIM. Oznaczało to przyrost o 473,3 tys. w II kwartale.


Źródło tekstu: Vodafone, wł     

Dodaj do:
w sumie: 100
  • 0

    81. ~  2009-07-26 11:58:30  host: t04-11.opera-mini.net

    swoja drogą dziwię sie ze polkomtel nie chce odświeżyć marki sami swoi. jak widac rydzyk z karkosikiem zyska na tym sporo. a wystarczyło by dac stawke np 25gr/min do sieci komórkowych , 7-9gr/min do sami swoi i na stacjonarne (bez pakietów - to jest wymóg konieczny dla sieci dla seniorów) i np 49-50gr/min do play i oferta byłaby naprawde dobra. do tego przedluzyc ważność konta dac na rok. naprawde niewiele potrzeba by z umierającego produktu polkomtela zrobic ostrą kontroferte do wRODZINIE rydzyka..

  • 0

    82. ~  2009-07-26 12:59:20  host: t10-10.opera-mini.net

    @81 ss to raczej zamkniety projekt sadzac po ofercie a szkoda istotnie.co rok wygrywaja cenami roamingu w rankingach.teraz jest pf lub heyah.mirekb

  • 0

    83. ~ahahah  2009-07-26 13:46:20  host: chello089074077126.chello.pl

    z kim bym nie rozmawiał, każdy przechodzi ( przechodził) do Play. Zasięg u mnie ( dolnośląskie), doskonały. Od miesiąca przełączyłem tel z roamingu Plusa na Play. Zasięg na maksa ( taki jak miałem w orange) i ani drgnie, jak to miało miejsce poprzednio gdy wskaźnik zasięgu potrafił się często zmniejszać.

  • 0

    84. ~mirekb  2009-07-26 16:17:01  host: apn-77-115-60-220.dynamic.gprs.plus.pl

    niebawem sprawdze edge na pakiecie 5mb za5pln w pf ;-))zobacze na speedtest i podam wyniki

  • 0

    85. ~  2009-07-26 16:52:07  host: nat05.rtk.net.pl

    mam pytanie - ile kosztuje ściągnięcie simlocka z nokii e51??

  • 0

    86. ~Pati  2009-07-26 17:11:50  host: aesw42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    brawo Plus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    87. ~  2009-07-26 20:04:55  host: t08-13.opera-mini.net

    85 okolo 120-150 lepiej wlozyc x-sim'a za 20pln

  • 0

    88. ~4malina  2009-07-26 20:38:58  host: chello089074006126.chello.pl

    do 85 W Krakowie płaciłem 30 zł

  • 0

    89. ~  2009-07-27 01:41:07  host: p08-01.opera-mini.net

    Teraz ściągnięcie sima to nie jest jakiś duży koszt, a to dzięki sieci Era potem też Play dołożył swoje i teraz wreszcie nie zdzierają kasy.

  • 0

    90. ~hed  2009-07-27 21:40:53  host: host-116.108.192.213.cable.satra.pl

    Co do e51 to dzis wlasnie przyszla do mnie z Plusa za odwolanie wypowiedzenia umowy i o dziwo nie mam simlocka :D a juz sie nastawialem na koszt 75zl w salonie firmowym

  • 0

    91. ~madr345  2009-07-28 20:52:48  host: elf26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    powiem tak: nokia czy nokla? = plus czy play? tyle w temacie, czasami warto pomyśleć....

  • 0

    92. ~artek  2009-07-30 23:49:41  host: acds249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do miki:ile ty masz lat?podniecasz się że za 5 pln masz okres ważności konta rok.tylko powiedz mi dla tego kto korzysta z telefonu czy to jest istotne(?)telefon służy do dzwonienia,no coż ale można być całe życie nastawionym na odbiór i płacić 5 pln;-)po drugie co do plusa to kolejki były ale z powodu zmiany regulaminu bo ludzie zwęszyli że mogą rozwiązac umowę bez konsekwencji i zachować telefon a play no cóż ich reklam z sołtysikiem nawet nie warto komentować...

  • 0

    93. ~poko  2009-07-31 07:31:35  host: nat-pra-1.aster.pl

    artek: przepraszam, ale tylko ktoś poważnie ograniczony (lub z W3) robi problem z długiej ważności doładowania

  • 0

    94. ~M@Ł@  2009-07-31 10:08:30  host: ip-89.171.143.162.static.crowley.pl

    @artek: Powiem tak... dla niektórych bardzo istotnym jest długa ważność konta po doładowaniu... w Plusie za 5 masz ważność konta 2 dni!! dla mnie to jest paranoją.. nie masz w Play Freshu żadnych ograniczeń... ładujesz konto ile chcesz i kiedy chcesz i nikt nie zaśmieca ci skrzynki widomościami ze okres ważności konta ci się konczy i że musisz doładować.A i co do twojej wypowiedzi to dla ludzi którzy często kożystają z telefonu jest to istotna info. ponieważ nie muszą sie martwić tym ze maja 50 zł na koncie a drugi dzień i tak im ktoś usługi wyk. połączeń odłączy. To by było na tyle

  • 0

    95. ~tomala  2009-08-01 20:12:47  host: 213-92-154-171.serv-net.pl

    92: , 94: Niebawem w3 wydłuży czas ważnosci konta na polaczenia wychodzace. Bedzie tak jak z 29 gr za minute do wszystkich sieci - poprostu musieli to wprowadzic aby utrzymac sie na rynku. Kiedys trendy wyznaczala Heyah a teraz Play.

  • 0

    96. ~  2009-08-02 16:45:40  host: t08-12.opera-mini.net

    Podziwiam abonamentowcow w3.ich liczba bedzie malec..bez jaj: w abo 25pln jest srednio 30min(83gr min),w abo za50pln kolo 90minut daje to minute kolo 60gr.fony stare i drogie.ile tak moze byc?kumpela poszla z simplusa do abo-jest zdruzgotana,udowodnilem jej ze popelnila blad.duzy blad jak na obecne czasy.mirekb

  • 0

    97. ~tajfun  2009-08-04 11:38:40  host: inet20909nc-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    No tak jeśli ktoś chce po taniości to faktycznie tylko srey, tylko, że nie tylko cena świadczy o jakości :)

  • 0

    98. ~  2009-08-04 11:44:21  host: apn-77-112-133-250.dynamic.gprs.plus.pl

    he he he, to dyskusja jak samochodziarzy, tam tez pewnie sa tacy, ktorzy jezdza dacia i uwazaja, ze to rownie zaje..fajny samochod jak np. toyota. to tyle o jak to nazwales srej-dacii :P

  • 0

    99. ~  2009-08-04 21:11:53  host: ip-94-42-15-133.multimo.pl

    92, a co Cię tak uwiera reklama z Sołtysikiem? Nie rozumiem. No chyba że pracujesz w Plusie.

  • 1

    100.  2009-08-15 11:48:42

    no i mówiłem, że środkowa część wiadomości to bzdura: oto dowód: http://www.telepolis.pl/news.php?id=15672&limit=1000 Przybyło kilka tysięcy abo a nie żadne 64 tysiące tak skrupulatnie wyliczone przez autora. No chyba, że są dwie prawdy, a może trzy? prawda, cała prawda i ...

Dodaj swoją opinię