Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki P4 po 1Q2007

Wyniki P4 po 1Q2007

sirmark 16 Maja 2007 15:01

0 0
Netia opublikowała w swoim raporcie wyniki za I kwartal tego roku spółki P4, w której posiada 30 proc. udziału.

Przychody ze sprzedaży P4 w I kwartale wyniosły 957 tys. zł. W tym okresie firma wykazała stratę netto w wysokości 85,395 mln zł. Aktywa spółki wynosiły 679,113 mln zł, a zobowiązania 228,201 mln zł.


Źródło tekstu: Netia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~  2007-05-16 15:56:56  host: p09-11.opera-mini.net

    no niby takie wysokie arpu wykazują a teraz wychodzi szydło z worka - pierwsze doladowanie nawet darmowe od operatora policzyli jako swój przychód i założyli że będzie tak co miesiąc

  • 0

    6.  2007-05-16 15:57:59

    zanim zaczna zarabiac to minie pewnie minimum rok/dwa - trzeba postawic kilka tysiecy nadajnikow i dopiero zaczac walke o rynek, pakiety wenatrz sieci bez dzierzaw od PLUSa

  • 0

    7. ~PP  2007-05-16 16:16:44  host: wschod-105.tp.unicity.pl

    Pierwszy zysk P4 osiagnie nie szybciej niż za 3 lata, a sklonilbym sie to stwierdzenia ze nawet i pozniej! Przede wszystkim koszt infrastruktury, mniejsze przychody z racji na ceny i dofinansowanie aparatow, duze wydatki na pozyskanie nowych klientow! Ale tak to planowali, wiec chyba OK!

  • 0

    8.  2007-05-16 16:26:43

    straty straty straty....

  • 0

    9.  2007-05-16 16:28:00

    Aktywa spółki wynosiły 679,113 mln zł, a zobowiązania 228,201 mln zł. (SirM) - jeszcze 2 kwartały i BANKRUT!

  • 0

    10. ~patykiem pisane :)  2007-05-16 16:48:21  host: blu116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I co z tego, że bankrut? Ja sobie przez te dwa kwartały przynajmniej tanio podzwonię za 35 groszy min i czekam na darmowy starter:)

  • 0

    11.  2007-05-16 17:13:45

    :) Panowie biorąc uwagę że mamy kapitalizm to nie ma prawa przetrwać :D Nikt z tego nie będzie korzystał chyba że do każdej aktywacji będą dawać mercedesa s600 ;p

  • 0

    12. ~  2007-05-16 17:15:22  host: apn-99-40.gprspla.plusgsm.pl

    nie sądzę że zbankrutują to nie jest firma "krzak" tylko firma z dużym kapitałem planując założenie tak ogromnego przedsięwzięcia na pewno ktoś to wyliczył to są setki osób które siedzą tam i liczą a po drugie w kazdym interesie są na początku straty a potem liczy się zyski są przecież banki które z miłą chęcią zainwestują w taki biznes za jakieś tam udziały. mają jeszcze wsparcie głównego udziałowca jakim jest netia tak że spoko na pewno nie zbankrutują

  • 0

    13.  2007-05-16 17:36:39

    zbankrutują hamuje ich to ze kasa przepada - gdyby byli rewolucja to by dali starter po doładowaniu ważny rok na wychodzące i fju dowolna kwota i co ? i plus te stawki i sukces a tak klapa...

  • 0

    14.  2007-05-16 17:52:25

    1 kwartal to do marca wlacznie - czyli za duzych przhodow nie mieli - bo niby z czego? pogadamy po 2, 3 kwartale pelnej dzialalnosci - wtedy mozna ocenic jak szybko rosna przychody. Oczywiste jest ze na poczatku generuje firma straty - z innymi operatorami bylo inaczej?

  • 0

    15.  2007-05-16 17:53:12

    14 - a ile kart plywa w Wc pikerze bo kasa przepada pomimo doladowania??

  • 0

    16. ~V  2007-05-16 18:05:27  host: hyp-net-74-49.lodz.msk.pl

    blom o czym Ty mówisz? Przecież jak doładujesz w terminie to podstawowa kwota nie przepada.

  • 0

    17. ~Darox  2007-05-16 18:16:24  host: edp139.internetdsl.tpnet.pl

    witam. Do bankrutctwa to jeszcze im daleko. Ale może już za dwa lata udziałowcy zaczną patrzeć im uważniej na ręce i dopytywać się kiedy te zyski będą. W końcu po to prowadzi się działalność gospodarczą. Poza ponoszeniem kosztów inwestycji (budowa stacji UMTS) oraz kosztów roamingu w Plusie, to Play dopłaca do dzwoniących - ale to ma swój sens. Jeśli w ciągu tych 2 lat Play nie zgromadzi pewnej "masy krytycznej" abonentów to jego cały wysiłek pójdzie na marne. W warunkach dużego MTR (ceny interkonektu) operatorzy głównie zarabiają na zakańczaniu połączeń i obsłudze ruchu wewnątrz sieciowego. A w Play tego drugiego (połączeń wewnątrzsieciowych) praktycznie nie ma. Już kiedyś pisałem o operatorze Astelit, który nie zdołał tego zrobić i w tej chwili jego udział w rynku zaczął maleć. Bo na czym ma zarabiać, jak ma mało klientów (mały dochód z połączeń wewnątrzsieciowych), a MTR jest wiekszy od ceny detalicznej. A udziałowcy mówią, że już nie dadzą kasy. Ja popieram nowego (PLAYa) i wkrótce wchodzę do ich sieci. pzdr

  • 0

    18. ~getITright  2007-05-16 19:25:10  host: chello087206213042.chello.pl

    @sabled - dochody po roku działalności ?!? to by był chyba jedyny taki przypadek na świecie, pierwsze dochody będą najwcześniej za 3 lata, a nawet 5 lat, tak jak W KAŻDEJ TEGO TYPU INWESTYCJI NA ŚWIECIE ! @loms - ale mnie rozbawiłą twoja wypowiedź :D nie ma prawa przetrwac ? że hę ?! o ekonomi to ty chyba wiesz tyle co niedźwiedź polarny o lasach tropikalnych :D acha i ja z tego jak najbardziej będę korzystał, aczkolwiek chwilowo się z pewnch względów wstrzymuję (przpadające minuty) natomiast do orange myślę że muszą zacząc dodawac mercedesy żeby ktoś im to kupił ;D zresztą do ery i plusa też, w końcu mają minuty CONAJMNIEJ DWA RAZY DROŻEJ niż play @blom - zgadzam się że powinni dac przedewszystkim wychodzące na rok, wtedy sukces murowany, ale nie nazwał bym tego co teraz się dzieje klapą, pozatym nie tlko pre-paidem człowiek żyje :] abonament mają najlepszy - z jednym ale - przepadające minuty po miesiącu są NIE DO ZAAKCEPTOWANIA !

  • 0

    19.  2007-05-16 19:34:48

    blo - ty chyba zyjesz w krainie gdzies tam zaslyszanych opowiastek - zajrzyj na strone play'a przegladnij cennik i sie wyjasni co przepada i kiedy

  • 0

    20. ~Maciej  2007-05-16 20:01:34  host: chello083144115245.chello.pl

    Boze o czym wy mowicie?? To sa dane za 1 kwartal. Wiecie co to znaczy? Styczen, luty, marzec. Wtedy dopiero zaczynali dzialalnosc.

  • 0

    21. ~Nusia  2007-05-16 21:43:11  host: chello062179083050.chello.pl

    No właśnie ciekawa jestem jak to wygląda teraz. Czytałam, że Play pierwszych zysków spodziewa się dopiero w 2011 roku.

  • 0

    22. ~endriu  2007-05-16 21:52:19  host: aawj154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja to skwituje krótko.... żeby wyjąć trzeba włorzyć :)

  • 0

    23. ~  2007-05-17 05:11:21  host: acmq11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ciekawe czy play się rozwinie? Jedno jest pewne Orange idzie w kierunku rozmów w sieci i A) wypali im to połowa polaków będzie tam mieć telefon b) wręcz odwrotnie

  • 0

    24. ~maciek  2007-05-17 13:11:28  host: staticline604.toya.net.pl

    Czy ktoś się orientuje jaką datę ważności mają startery PLAY - KARTA ???

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-107-247.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Maniek | 2017-05-26 18:57:07

Piękna sprawa , u nas pewnie niedługo play uruchomi taką :-D


~Calm7 | 2017-05-26 18:44:09

23). Wypad, złodzieju


~marian | 2017-05-26 18:34:36

u nas może to będzie za 10 lat :)


~Hongkong | 2017-05-26 18:31:24

Mamy


Rogi | 2017-05-26 18:28:23

A roam like home w UE mają?

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę roamingową sieci T-Mobile?

[Aktualizacja] T-Mobile -  koszty roamingu od 15 czerwca

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet