Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki Nokii za III kw.

Wyniki Nokii za III kw.

sirmark 14 Października 2004 23:54

0 0

Nokia poinformowała o wynikach za III kw. br. Przychody firmy wzrosły o 1% i wyniosły 6,94 mld euro. Zysk operacyjny spadł o 20% do 928 mln euro. Obroty netto działu Mobile Phones wyniosły 4,43 mld euro i były niższe o 13% niż rok wcześniej. Obroty działu Multimedia wzrosły o 94% do 914 mln euro. Obroty działu Networks wzrosły o 21% do 1,47 mld euro.

Nokia dostarczyła na rynek w podanym okresie 51,4 mln telefonów, podczas gdy globalna sprzedaż wyniosła 158 mln sztuk. Daje to wg szacunków firmy 33% udział w rynku licząc kwartał do kwartału. Według prognoz na koniec 2004 roku wszystkich telefonów na świecie zostanie sprzedanych 630 mln.


Producent podał także, że do tej pory dostarczył sprzęt do 24 z 50 uruchomionych komercyjnie sieci 3G WCDMA.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-254-212.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet