Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki Motoroli po 1Q2011

Wyniki Motoroli po 1Q2011

LuiN 2 Maja 2011 10:35

0 0
W I kwartale 2011 roku Motorola Mobility odnotowała 3 mld dolarów przychodów, o 22 proc. więcej niż przed rokiem. Sprzedaż telefonów stanowiła 2,1 mld dolarów z tej kwoty - o 30% więcej niż w I kw. 2010.

Motorola sprzedała w I kwartale 9,3 mln urządzeń mobilnych, z czego 4,1 mln smartfonów i ponad 250 tys. tabletów. Dla porównania w I kwartale 2010 roku, amerykański producent sprzedał 8,5 mln telefonów, z czego 2,3 mln smartfonów, a w sektorze tabletów internetowych jeszcze nie istniał.




Źródło tekstu: Motorola, wł     

Dodaj do:
w sumie: 8
  • 1

    1.  2011-05-02 11:16:22

    Sam parę dni temu nabyłem motke i jak na chwile obecną jestem zadowolony. Telefon RAKIETA!

  • 1

    2.  2011-05-02 11:22:39

    a jaki model??

  • 0

    4. ~xaero18  2011-05-02 11:36:59  host: dmt214.neoplus.adsl.tpnet.pl

    popieram kolege wyzej - ja mam ten sam model juz prawie 2 miesiace i jest to najlepszy telefon jaki mialem - drugi z kolei na androidzie po HTC Magic. Super wykonanie, szybkosc dzialania, super rozdzialka wyswietlacza i jego czulosc na dotyk, czuje ze nie predko go zamienie:)

  • 1

    6. ~johnny  2011-05-02 11:38:03  host: tmuna.mck.krakow.pl

    ja rowniez jakis czas temu kupilem telefon motoroli i jestem zadowolony :) przez chwile motorola byla w odstawce - teraz pomalu wraca do lask

  • -1

    7. ~  2011-05-02 11:48:21  host: z29-16.opera-mini.net

    Motorola jak i Samsung to najgorsze mąją telefony. Wiem bo miałem Milestone i Galaxy, cała obudowa trzeszczała, farba z niej zdziera, bateria krótko trzyma i ten zasięg u mnie na wsi ledwo łapały i do tego ta słaba jakość rozmów. Sprzedałem te telefony i kupiłem sobie Nokie N8 i jestem zadowolony klient, nie ma takich problemów jakie miałem w Motoroli i Samsungu.

  • 0

    8.  2011-05-02 11:50:24

    Dlaczego moja wiadomość została usunięta? @2 pisałem o Defy, ale ktoś mądry usunął wiadomość

  • 1

    9.  2011-05-02 12:11:45

    też się powoli przymierzam do defy, zastanawiam się jeszcze nad desire, ale chyba wybór padnie ostatecznie na motke

  • 1

    10.  2011-05-02 12:22:42

    @7, niestety, ale N8 to nie jest wzór pod względem zasięgu, a Milestone jest porządnie wykonany :).

Dodaj swoją opinię