Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki MNI po 3Q2005

Wyniki MNI po 3Q2005

WitekT 16 Listopada 2005 11:45

0 0

MNI podniósł oczekiwania co do jednostkowego zysku za 2005 rok do ok. 14 mln zł z 8 mln zł oraz przychodów do ok. 64 mln zł z co najmniej 50 mln zł.

Spółka podała, że po trzech kwartałach osiągnęła 97% planowanych na cały rok przychodów ze sprzedaży, które wyniosły 40,66 mln zł (wobec 22,17 mln zł rok wcześniej). Zysk netto wyniósł w tym okresie 11,11 mln zł zysku wobec rocznego planu 8 mln zł i wobec 3,50 mln zł zysku rok wcześniej.
Spółka podała, że w samym trzecim kwartale sprzedaż usług telekomunikacyjnych wzrosła o prawie 37% rok do roku, a sprzedaż usług dodanych i call center – o ok. 98% w ujęciu rocznym

Źródło tekstu: ISB     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-8-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy standard obsługi klientów na infoliniach operatorów jest satysfakcjonujący?

Koniec głaskania klientów Orange. Nie masz racji? Nie licz na bonus

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet