Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki LG w 3Q2011

Wyniki LG w 3Q2011

Q! 26 Października 2011 10:03

0 0
W III kwartale 2011 roku LG wypracował zysk netto na poziomie -382,6 mln dolarów. Dział komórkowy zanotował stratę na poziomie ponad 128 mln dolarów.

W III kwartale LG sprzedał 21,1 mln sztuk telefonów komórkowych, czyli o 15% mniej niż kwartał wcześniej. W okresie tym spadła sprzedaż zarówno smartfonów, jak i prostych telefonów tego producenta.

Przychody działu komórkowego wyniosły 2,55 mld dolarów.

O wynikach LG w 2Q2011 pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: lg, wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 2

    5. ~12m  2011-10-26 10:47:07  host: c75-121.icpnet.pl

    Tylko szaleńcy podpisują umowę na 3 lata

  • 1

    6. ~s  2011-10-26 10:53:31  host: ip-46-21-214-87.nette.pl

    4: czemu uparcie porownujesz telefon z przed ponad 4 lat do obecnych konstrukcji? ku990 to byl bardzo nieudany model, co nie zmiania faktu ze nie ocenia sie producenta po jednym modelu telefonu - kazdy producent ma lepsze i gorsze telefony. Obecne LG wzgledem wykonania oraz wspomnianego przez Ciebie zasiegu nie odstaja zupelnie od HTC, Samsunga czy innych producentow smartfonow.

  • 1

    7.  2011-10-26 10:59:44

    @4 - ja na wsi korzystałem z PLay(czyli przełączało na Plusa) i szło idealnie, super jakość dźwieku. @5 - popieram, raz wziąłem na 2,5 ale to dawno temu... nigdy wiecej. Dwa lata to i tak dużo ;)

  • 0

    8. ~Bez Zasięgu  2011-10-26 11:03:12  host: user-188-33-115-255.play-internet.pl

    Sprzedam LG KU990 Viewty 2 lata gwarancji jak Nowy Cena 400 zł

  • 0

    9. ~CjRudi  2011-10-26 11:10:42  host: staticline638.toya.net.pl

    Dziwny zapis jest w tekście - zysk przedstawiony jest z "-" przed liczbą, natomiast strata jest bez niego. Brakło gdzieś konsekwencji :)

  • 0

    10. ~Kruprz  2011-10-26 11:36:18  host: 85.219.163.66

    Ja korzystam już od dłuższego czasu z LG P500 w sieci Play i jeszcze nigdy nie narzekałem na zasięg, ani na nadajnikach Play ani na Plus ani na Orange więc nie potwierdzam tezy, ze LG ma słabe końcówki mocy. Z telefonu korzystam i w mieście i na totalny zadu**u więc ja problemu nie widzę. :)

  • -1

    11.  2011-10-26 11:58:09

    Ja rownież korzystam z P500 (OPTIMUS ONE) i z zasięgiem żadnych kłopotów. Lepiej niż w HTC.

  • 0

    12. ~  2011-10-26 11:58:42  host: z54-15.opera-mini.net

    Mam Viewty nic nie łapie zasięgu, nie polecam LG nawet najgorszemu wrogowi.

  • 0

    15. ~  2011-10-26 13:26:57  host: adpe22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mój obecny LG P970 ma GORSZY zasięg od poprzednich Nokii. W bloku, gdzie korzystałem bez problemu z kilku Nokii Swift Black lubi się przełączać między nadajnikami, bo czasem z jednego traci zasięg. Problem widoczny głównie podczas ścisłego obejmowania smartfona za dolną część (gdzie pewnie jest antena).

  • 0

    16. ~  2011-10-26 14:10:30  host: user-46-112-111-106.play-internet.pl

    LG najgorzej łapią zasięg.

  • 0

    17. ~  2011-10-26 14:17:54  host: t14-12.opera-mini.net

    Mam samsunga,nokie,2 se,oraz lg.Najlepszy zasięg jest w lg,i najstabilniejszy

  • 0

    18. ~  2011-10-26 14:23:26  host: user-46-112-111-106.play-internet.pl

    LG nic nie łapie zasięgu.

  • 0

    19. ~marcin  2011-10-26 15:00:14  host: 193.46.186.13

    chyba wam mózg zasięgu nie łapie ja mam lg black i śmiga jaktalala zasięg jest wszędzie bez urazy

  • 0

    20. ~fresh  2011-10-26 15:01:49  host: ebj140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    LG podobno mają naprawdę problemy z zasięgiem...

  • 0

    21. ~darase  2011-10-26 16:31:28  host: z40-03.opera-mini.net

    Lg łapie łapie , nigdy nie zgubił mi zasięgu. Wiele razy upadł i śmiga dalej, mam najtańszego androidowca Swifta gt540. :)

  • 0

    22. ~  2011-10-26 17:03:41  host: t14-16.opera-mini.net

    W komentarzu nr17 chwaliłem lg ale właśnie mi się coś popsuło i straciłem zasięg.Ale mimo wszystko polecam lg bo ponad rok był dużo lepszy sygnał niż w nokii.

  • 0

    23. ~mkkot  2011-10-26 19:44:58  host: ip-89-174-123-239.multimo.pl

    GS101 Anna, zasięg jak w mojej nokii czyli bardzo dobry. A testuję na nadajniku playa w mieście (mieszkam na wsi daleko od niego) i wiem, że nie każdy telefon chce się do niego podłączyć.

  • 0

    24.  2011-10-26 21:06:26

    Dziwne, wydawało mi się, ze jakos dużo tych telefonów LG widze u znajomych. Sama mam LG i sobie chwale

  • 0

    25. ~prefix  2011-10-27 13:00:54  host: abgq33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie ma co się martwić, LG nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa, myślę że jeszcze przed końcem roku nas zaskoczą nowymi modelami,

  • 0