Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki LG w 1Q2009

Wyniki LG w 1Q2009

WitekT 21 Kwietnia 2009 19:50

0 0

W I kwartale 2009 roku LG sprzedało 22,6 mln telefonów - to o 12% mniej niż w IV kwartale 2008 roku i 7% mniej niż w I kwartale 2008 roku. Dało to firmie przychód na poziomie 2,78 mld dolarów (więcej o ponad 1/4).

W I kwartale dobrze sprzedawały się telefony ze średniej półki takie, jak LG KP500 i LG KS360.




W kolejnych kwartałach koreańska firma chce notować stały wzrost ilości sprzedanych telefonów o 10%, głównie opierając się na zaawansowanych telefonach takich, jak LG KM900 Arena.

Według szacunków producenta, w I kwartale globalnie sprzedano 260 mln sztuk telefonów, o 10% mniej niż w analogicznym okresie zeszłego roku.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~LG  2009-04-21 19:51:44  host: t01-02.opera-mini.net

    Ciekawe jak tam sprzedaż w Polsce?

  • 0

    2. ~mucus  2009-04-21 19:56:21  host: 82.132.136.207

    super telefony, dobre aparaty, tanie w stosunku do innych producentow no i dotykowe...szal jest na takie wlasnie rozwiazania dlatego juz np. SE sie nie liczy!! BRAVO LG!!!

  • 0

    3.  2009-04-21 20:37:28

    #2 LG to koreańska szmira, nie porównuj japońsko-szwedzkiej technologii do koreańskiej :D

  • 0

    4.  2009-04-21 20:38:11

    Samsung i LG to dwaj najbardziej innowacyjni producenci. Nie dziwą dobre wyniki ! KS360 świetnie się sprzedaje młodym ludziom, którzy uwielbiają smsować.

  • 0

    5. ~mucus  2009-04-21 20:45:04  host: 82.132.136.206

    @papszmir jakiej technologii??? u SE???

  • 0

    6.  2009-04-21 20:59:52

    Co "nowy" SE wszystkie takie same. Nic nowego, to samo w delikatnie innej obudowie.

  • 0

    7. ~miszczu  2009-04-21 21:10:05  host: aapx101.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ten LG Arena na pewno mocno podniesie sprzedaż dla koncernu LG

  • 0

    8. ~  2009-04-22 00:18:43  host: f142-052.opera-mini.net

    Bez jaj lg to jak telewizor tej firmy można włączać i oglądać, ale nic pozatym bo to jednorazowe coś może się popsuć. Miałem kiedyś 2 lg i podziękowałem takiego awarijnego nie widziałem. Jednak wolę swojego muzycznego se w890i ma wszystko zero wad i do tego ładny i cienki.

  • 0

    9. ~  2009-04-22 01:29:31  host: public-gprs97420.centertel.pl

    No prosze sprzedaz ilosciowo troche w dol a przychody mocno w gore i wszystko jasne kto za chwile bedzie rzadzil w wysokich modelach? A to wszystko nawet jeszcze bez OS. Ciekawe czy coniektorzy zaprzestana tych numerow z odpadajacym lakierem, skrzypiacymi obudowami, bezuzytecznymi klawiaturami itd itp czy beda jak ta malpa ktora zdechla z glodu bo nie potrafila puscic banana... Widzialem Google G1 w szpitalnym bialym kolorze. Poziom wykonania, designu, klawiatury nieosiagalny dla tych ktorych mam na mysli. Chociaz osobiscie nie lubie przesunietych wzgledem siebie klawiszy no i nieruchomy wystajacy dol jest niezbyt wygodny po rozlozeniu. Ciekawe tez jaka jest trwalosc mechanizmu. Ale pierwsze wrazenie swietne. Design na poziomie IP.

  • 0

    10.  2009-04-22 06:27:34