Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki LG Electronics w 2Q2006

Wyniki LG Electronics w 2Q2006

WitekT 11 Sierpnia 2006 12:08

0 0
LG Electronics zanotował w II kwartale sprzedaż na poziomie 6,1 mld dolarów – o 3,2% więcej niż w analogicznym okresie zeszłego roku (5,75 mld dolarów).

Sprzedaż działu rozwiązań mobilnych w II kwartale wyniosła 2,31 mld dolarów, co stanowi wzrost o 7,9 w stosunku do I kwartału i o 5,4% w stosunku do II kwartału zeszłego roku. Zysk operacyjny wyniósł 22 mln dolarów – w I kwartale było to 9,2 mln dolarów straty, a w I kwartale 2005 roku – 7,9 mln dolarów zysku.


Źródło tekstu: LGE, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-159-91-117.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet