Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki konkursu TELEKOT

Wyniki konkursu TELEKOT

sirmark 26 Lipca 2016 19:50

0 7

huawei p9 Ogłaszamy wyniki konkursu "TELEKOT w TELEPOLIS.PL". Można w nim było wygrać smartfon Huawei P9 lub zwrot pieniędzy wydanych na zakup telefonu w T-Mobile.



Uczestnicy konkursu musieli w dowolnej formie zinterpretować hasło: TELEKOT. Przysłać mogli wierszyk, limeryk, rysunek, zdjęcie, collage, film, czy też inną formę, którą wymyślili.




Najciekawszą pracę przysłała użytkowniczka o nicku izaizaiza i to ona zdobywa główną nagrodę.
Nagrody dodatkowe w postaci Konta Premium na 90 dni otrzymują użytkownicy:
  • AlMalik
  • marnet
  • cinek_wwl
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, wkrótce skontaktujemy się z nimi osobiście i poinformujemy o wygranej.

A na koniec zwycięska praca.
TELEKOT to takie zwierzę
Które jest, choć w nie nie wierzę
Z telefonem wszędzie chodzi
Czy do Gdańska, czy do Łodzi
I nie w głowie mu są myszy
On muzykę wszędzie słyszy
W uszach białe ma słuchawki
Ale dalej kocie łapki
Przez telefon wciąż rozmawia
W międzyczasie coś naprawia
Albo sprząta, czy gotuje
Zawsze kogoś zagaduje
Ma przyjaciół w całym świecie
Smsków śle im krocie
Nie wskakuje już na płotek
Taki z niego TELEKOTek
No i myszek też nie łapie
No, chyba że na czacie :-)
Zapytacie jakim cudem
Kot telefon ma pod udem?
Na paseczku jest przypięty
Żeby wszystkim poszło w pięty :-)
Jeśli szczęście Ci dopisze
To do Ciebie dziś napisze
A jak szczęście się podwoi
To pod drzwiami już tu stoi
W słuchafonach, z telefonem
JA NIE JESTEM FILEMONEM!

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: huawei | konkurs | huawei p9 | telekot

w sumie: 14
  • 0

    1.  2016-07-26 20:07:39

    LoL.

  • -1

    2. ~timbombajlełkę na kartełkę  2016-07-26 20:12:42  host: user-94-254-227-93.play-internet.pl

    kogo to obchodzi, a dlaczego?

  • 1

    3.  2016-07-26 20:15:28

    Fajny wierszyk, ale chętnie zobaczyłbym też resztę wyróżnionych prac.

  • 0

    4.  2016-07-26 20:15:38

    Fajny wierszyk, nagroda jak najbardziej zasłużona.

  • 0

    6.  2016-07-26 22:33:08

    Gratuluję Zwyciężczyni! :-)

  • 0

    7. ~pabloki  2016-07-26 23:21:43  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    o jejku.

  • 1

    8.  2016-07-26 23:36:11

    fajny wierszyk ambitny widać że się dziewczyna natrudziła, żeby kotofona przytulić.
    Jak Tmobile by na podstawie tego nakręcił reklamę to była by znacznie lepsza niż to co teraz jest kręcone do TV za grubą kasę.

  • 1

    9. ~steffan  2016-07-26 23:47:07  host: 093105115130.siedlce.vectranet.pl

    Ostatnia liniję bym dopisał... ale jestem pokemonem...

  • 1

    10.  2016-07-27 00:30:17

    Wierszyka nie skomentuję, ale tak czy owak gratuluję zwycięstwa : )

    BTW, nie miały być dwa telefony czy ja coś źle pamiętam? ; )

  • 1

    11. ~  2016-07-27 10:10:31  host: 89-74-138-153.dynamic.chello.pl

    Nagroda zasłużona! Szkoda że nie pokazaliście reszty zwycięskich prac.

  • 0

    12. ~Basia  2016-07-27 10:14:35  host: h4F629742.cli.nitronet.pl

    Fajny wierszyk, zazdroszcze nagrody :)

  • 0

    13. ~RootBot  2016-07-27 10:35:41  host: 89-79-159-239.dynamic.chello.pl

    nieeeeeeeeeeeezła ściema :/

  • 0

    14. ~r  2016-07-27 12:05:46  host: 83.137.1.217

    No ja liczyłem jednak na zwycięski miedzioryt, nie na rymowankę. Dobrze ze jednak nie dłubałem w tej miedzi. Bo byloby daremny trud, gorzkie żale.

  • 2

    15.  2016-07-27 13:44:24

    Cała moja praca to wierszyk, dwa komiksy i kolaż, więc troszkę się napracowałam, ale mega się cieszę :-) Gratuluję pozostałej trójce :-*

Dodaj swoją opinię