Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości WYNIKI KONKURSU: SanDisk Ultra Dual USB Drive

WYNIKI KONKURSU: SanDisk Ultra Dual USB Drive

orson_dzi 8 Marca 2018 12:09

5 1

sandisk ultra dual usb drive 30

Zakończyliśmy konkurs, w którym do wygrania był pendrive SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0 64 GB .

Przypomnijmy, że w ramach testu pendrive'a zorganizowaliśmy konkurs. Aby wziąć w nim udział należało napisać, jakie pliki przechowywalibyście w wygranej, przenośnej pamięci. Wątek jest dostępny pod tym adresem.

Zobacz: TEST: SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0 64 GB [KONKURS]




Po burzliwych naradach uznaliśmy, że zwycięzcą konkursu zostaje Kryniczanin za ogromną wiedzę i bezgraniczną miłość do kolei. A wszyscy dobrze wiemy, że kochać polską kolej nie jest łatwo...

Ja bym przyjął by przetrzymywać filmy kolejowe mojego autorstwa. Część z nich to absolutnie niepowtarzalne rarytasy jak choćby 10 wagonowy pociąg TLK w Krynicy w 2016 roku. Takiego filmu już nikt nie nakręci gdyż w roku 2017 PKP PLK zmodernizowała stację przesuwając semafory wyjazdowe- obecnie maksymalnie stacja Krynica jest w stanie przyjąć pociąg złożony z ośmiu wagonów - napisał Kryniczanin.

Zwycięzcę zapraszamy do kontaktu mailowego lub przez wiadomość prywatną na forum w celu ustalenia szczegółów wysyłki. Polecam szybki kontakt, bo pendrive za bardzo spodobał się Marianowi i grozi, że go nie odda :) .

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za zgłoszenia i zapraszamy do dalszej zabawy, bo już niedługo pojawią się kolejne okazje do wygrania ciekawej nagrody.

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 22
  • -1

    3.  2018-03-08 12:52:05

    a przepraszam bardzo jaki temat konkursu był ? czy miłosc i ogromną wiedze w danej dziedzinie czy kreatywnosć?
    Czy moze opowiedz czym sie zajmujesz i jakie sa twoje pasje?

    Wystarczy napisać w komentarzu jakimi plikami wypełnilibyście jego pamięć?

    Każdemu Forumowiczowi przysługuje jedno zgłoszenie, a na Wasze pomysły (w tym te ekstremalnie kreatywne) czekamy do 7 marca. 8 marca ogłosimy zwycięzcę, nagrodę dostarczymy na nasz koszt na wskazany krajowy adres.

    nagroda została przyznana za zasługi a nie za kreatywnosc

  • 2

    4.  2018-03-08 12:54:12

    @3, goldenmen - nagroda została przyznana w wyniku głosowania całej redakcji (każdy wytypował 3 jego zdaniem najlepsze wpisy). Na Twój nikt nie głosował.

  • 0

    5.  2018-03-08 13:03:09

    @LuiN a na mnie ktoś głosował? Chyba nie, bo nie brałem udziału.
    To trzeba odwołać wyniki, bo chcę napisać również. A jakoś przeoczyłem :-)

  • -1

    7.  2018-03-08 13:16:17

    @3 tematem konkursu były kreatywne wpisy a nie miłośc i wiedze w danej dziedzinie

    Po burzliwych naradach uznaliśmy, że zwycięzcą konkursu zostaje Kryniczanin za ogromną wiedzę i bezgraniczną miłość do kolei. A wszyscy dobrze wiemy, że kochać polską kolej nie jest łatwo...

    A ze ktoś z redakcji głosował na dany wpis to głosowac mógł tylko jak widać redakcja nie potrafiła uzasadnic swojego wyboru bo uzasadnienie jest nie zwiazane z tematem konkursu . Nikt nie wiedział ze trzeba opisać czym sie zajmujesz i jakie sa twoje pasje które byś umieścił na pendrive, dziwnym trafem oprócz kryniczanina nikt nie zrozumiał tematu konkursu.

  • 0

    8.  2018-03-08 13:16:36

    Gratulacje dla zwycięzcy.
    Czekamy na kolejne konkursy :)

  • 2

    9.  2018-03-08 13:36:47

    @7 goldenmen czy ty jestes glupi czy udajesz? tematem było : "jakie pliki przechowywalibyście w wygranej, przenośnej pamięci" czyli mogłeś napisać COKOLWIEK to ze wygraly akurat pasje no to akurat tak sie zlozylo. Gdyby ktos napisal ze przechowałby tam zdjecia psich kupek i to by wygrało to tez bys pisal ze "dziwnym trafem" tylko zwyciezca napisal o psich kupkach i ze to podejrzane? Słaby trolling, podobnie jak tweoje "zgloszenie" do konkursu.

  • 0

    10.  2018-03-08 13:49:17

    Nie ma się co smucić, to nie koniec konkursów ja tego dopilnuję. :)

  • 1

    11.  2018-03-08 13:53:52

    I jak zwykle komuś potrzebna jest maść na...wiecie co. ;) Zawsze przy konkursach.

  • 1

    12. ~Przemo  2018-03-08 13:55:47  host: d200-24.icpnet.pl

    Gratulacje dla zwycięzcy.

  • 1

    13. ~Gliwice  2018-03-08 14:59:08  host: pub-137.65.multiplay.pl

    Stacja PKP Gliwice klaszcze wygrańcowi:-)

  • 0

    14.  2018-03-08 15:13:50

    @9 masz racje ze mogło wygrac cokolwiek ale miało być to kreatywne a nie nagroda za wiedze w danej dziedzinie i bez graniczna miłośc w danej dziedzinie. a za to została przyznana nagroda jak byk jest uzasadnione dlaczego ten a nie inny dostał pendrive. nie ja pisałem takie chore uzasadnienie.

    jedyna uczciwosc w tym konkursie ze wygrała osoba co jest znana a nie jakiś wirtualny zawodnik ze post konkursowy to jego 1 i ostatni post na forum

    tak samo jakby zrobić konkurs wyslij zdjecie i luin by wysłał byle co i wygrywa bo profesjonalnie zajmuje sie tym i jego pasja i autor robi równiez inne ładne zdjęcia

    jedynie kreatywne w tym konkursie to było uzasadnienie bo trzeba było sie natrudzić jak uzasadnić ze tak słaba praca ma wygrac

    nie twierdze ze moje zgłoszenie było najlepsze ale było zgodne z załozeniem kreatywne i ekstremalne a nie wgranie zdjec rodzinnych filmów i innych cuownych pomysłów . gdzie kreatywnosc jak to sa podstawy do tego pendrive słuzy. chciałbym zobaczyć jak ktos wgra i zapłeni cąłego pendrivaa zdjęciami rodzinnymi. chyba te zdjecia robił juz od 1000 lat.

  • 2

    15.  2018-03-08 15:30:41

    @5, adziu82 - no niestety, nie tym razem. Miejsca kolejno:
    Kryniczanin,
    Jarpen,
    Przemix,
    dawidos160 & Yosi (remis),
    Ricki1980,
    Sebak 2 & Klinsmann (remis)
    Dużo głosujących, różne podejścia do kreatywności i jeden zwycięzca.

    W kolejnym konkursie do wygrania będzie nowiuteńki (dostaliśmy specjalny egzemplarz dla naszych Czytelników) Sandisk Connect Wireless Stick, o pojemności - uwaga - 200 GB, łączący się ze smartfonem bezprzewodowo. Szczegóły już wkrótce - wraz z recenzją tej pamięci.

  • 0

    16.  2018-03-08 16:00:03

    O! Byłem tak blisko!

    Gratulacje!

  • 0

    17.  2018-03-08 16:31:19

    @16-jarpen byłeś ;) @15- LuiN następny musi być trudniejszy z racji wartości nagrody, ale niemniej fajny. Stawiam tym razem na coś zabawnego. :)

  • 0

    18. ~~~~~~  2018-03-08 16:39:14  host: eii93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I znowu wygrał stały bywalec forum. I gdzie tu sprawiedliwość?

  • 0

    19.  2018-03-09 06:19:53

    Popieram @goldenmen...ale uwaga znów się czegoś nauczyłem o redakcji telepolis.pl i stanę się co raz mniej naiwny... Bez odbioru.

  • 0

    20. ~  2018-03-11 17:43:41  host: user-94-254-145-24.play-internet.pl

    I dlatego nie biorę udziału w tych konkursach bo wygra coś z dupy wzięte z grona towarzystwa wzajemnej adoracji.

  • 0

    21. ~Tom  2018-03-11 20:02:54  host: 078088144159.jeleniagora.vectranet.pl

    To ja widzę, że lepiej dla redakcji żadnych konkursów nie robić. Ludzie opamiętajcie się. Przecież to rodzaj zabawy a nie konkurs o przetrwanie. Jest konkurs - jest zwycięzca i fajnie.

  • 0

    22.  2018-03-12 18:01:05

    Dziękuję wszystkim za gratulacje!

  • 0

    23.  2018-03-13 06:20:33

    To film o którym mówiłem http://tlp.is/gno

Dodaj swoją opinię