Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki finansowe Polkomtelu po 2Q2011

Wyniki finansowe Polkomtelu po 2Q2011

WitekT 12 Sierpnia 2011 09:21

0 0
W II kwartale przychody Polkomtelu wyniosły 1,839 mld zł, a zysk netto 347 mln zł. O ile zysk jest na identycznym poziomie jak w II kwartale zeszłego roku, o tyle przychody spadły o prawie 5%, czyli o 95 mln zł. Marża EBITDA spadła o 0,7 pkt. proc., do 41,9%.

Porównując całe I półrocze do analogicznego okresu zeszłego roku, przychody spadły o 4,4% do 3,6 mld zł, a zysk netto wzrósł o 20,9% do 769 mln zł. Marża EBITDA wzrosła o 5,5 pkt. proc., do 45,8%.


Źródło tekstu: KGHM, wł     

Dodaj do:
w sumie: 50
  • 1

    35. ~grószka  2011-08-12 12:01:29  host: axm45.neoplus.adsl.tpnet.pl

    33 oczywiscie najlepszy jest plus na karte-jedyne 12 zl trzeba zaplacic za zestaw startowy gdy sie przenosimy z numerem i otrzymamy az 0zl na koncie, ceny nieco nizsze niz w heyah w 2004-czego potrzeba wiecej?

  • -1

    36. ~ala  2011-08-12 12:12:17  host: public-gprs272229.centertel.pl

    w sumie w 99% rozmowy moje idą po zasięgu PLUS, ale mnie to nie interesuje, z kalkulatorem wyliczyłam ofertę i działa. nie rozumiem tłumaczeń iż "coś szumi", zadzwońcie sobie na infolinie wszelakie, tam dopiero szumi jak melodyjka leci, a w momencie włączenia konsultanta jest OK, to chyba nie wina sieci...

  • -1

    37.  2011-08-12 12:23:58

    Ciekawe za co się płaci taką absurdalną kasę w tym Plusie. Sieć 3G Play ma w moim mieście 2 razy gęstszą i ogólnie w całej aglomeracji, więc argumenty o zasięgu sobie proszę schować ;)

  • 1

    38. ~Octopus  2011-08-12 12:53:21  host: apn-77-115-151-218.dynamic.gprs.plus.pl

    Ktoś śledził kierunek wyładowań magnetycznych na słońcu ? :)). Jeśli ktoś chce płacić jedną stawkę -15 gr. to nie ma z tym problemu. Jeśli ktoś chce 30 gr. także problemu nie widzę. Więc skoro klienci akceptują te warunki , nie dziwi mnie fakt ,że mimo nasycenia rynku Plus umie zarobić(nie stracić).

  • 0

    39.  2011-08-12 13:00:34

    Warto właśnie na taki portalu zwrócić uwagę że można mieć 10 gr. za minutę wszędzie, darmo w sieci i telefon będąc w zasięgu Plusa i nie musi to być oferta Plusa.

  • 0

    42. ~  2011-08-12 13:16:42  host: aftv242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wlo madrze gadasz a ciągle dajesz się oszukiwać

  • 0

    43.  2011-08-12 14:01:50

    42. - oszukiwać dawałbym się wtedy, gdy bym nie wiedział że jestem oszukiwany, w każdym innym przypadku nie można mmówić o oszustwie. Ta to ile płace i czy przepłacam... Naprawdę przepłacam? Czy kupując dla przyjemności tylko czekoladę za 10 zł (a przecież są i po 2 złote) też przepłacam? Nie muszę kupować tego co tańsze, a tym bardziej zastanawiać się czy to co po 10 zł jes na pewno jest warte te 10 zł bo ma stosowny napis na opakowaniu a nie właśnie 2 zł ;-) To mój portfel jest cały czas.

  • 0

    44.  2011-08-12 14:03:42

    Tak samo możesz powiedzieć, że oszukiwany jestem kiedy płacę za płytę w sklepie, bo powinna kosztować połowę mniej a i przecież całkiem za darmo można ściągnąć jej obraz z Sieci i sobie wypalić... Ok - niech mnie oszukują - za satry jestem żeby zmądrzeć ;)

  • -1

    45. ~  2011-08-12 14:32:54  host: aftv242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    płyty? w jakiej epoce ty tkwisz?

  • -1

    46. ~  2011-08-12 14:35:25  host: aftv242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    płyty nie dość że sa strasznie niepraktyczne to jeszcze absurdalnie drogie

  • 0

    50.  2011-08-12 15:13:33

    Chcecie wesprzeć artystę to idźcie na koncert a nie kupujcie płyt od chciwych sklepów i wytwórni.

  • 0

    51. ~antek  2011-08-12 15:16:48  host: 94-75-90-220.home.aster.pl

    ja jestem zadowolony z Plusa zasięg jest rewelacyjny i oferty sa atrakcyjne a wiadomo, że zawsze znajdzie się ktos tak jak tu komu nie będzie odpowiadała żadna sieć. proponuje założyć własną!

  • 0

    53. ~ZICO  2011-08-12 15:40:24  host: public-gprs263016.centertel.pl

    #51: Między innymi zasięg zadecydował, że i ja wylądowałem w tej sieci. Co do tego nie mogę naprawdę narzekać. Bywałem w różnych polach i lasach i zasięg sieci mnie nie zawiódł.

  • 0

    54. ~  2011-08-12 16:18:29  host: z08-03.opera-mini.net

    Plus dla tzw duzego biznesu ma bardzo dobre oferty. Dla administracjipanstwowej jest podobnie. Nawet play odstaje. Inna sprawa, ze do duzych zamowien, to play nawet nie startuje, bo w specyfikacji przetargu jest warunek posiadania i swiadczenia uslug na wlasnej sieci na terenie calego kraju.

  • 1

    55.  2011-08-12 19:37:11

    45. - w mojej - lubię słuchać płyt i je mieć ;-)

  • 0

    56.  2011-08-12 19:41:15

    46. - wiesz... mój kolega powtarza... kto bogatemu zabroni ;-) Przesadza oczywiście i to bardzo, ale to moja sprawa z czego słucham muzyki, czy to wolę kupić niż ukraść ;-) A technologie znam... każda moja płyta jest również w wersji MP3, korzystam także namiętnie z muzodajni ;-) Cieszy mnie, zę macię lepszą czekoladę po złotówce - ja niestety głupi jestem i nie umiem takiej kupić ;-)

  • 0

    57.  2011-08-12 19:43:17

    tylko co to Wasz wszystkich obchodzi na co wydaję moje pieniądze? Widziecie, jak łatwo was wciągnąć w tego typu dyskusję, gdzie niezależnie co powiem - kubek, np albo niszczarka do papieru - zawsze ktoś by powiedział, ze za 43 złote kupił lepszą i wydajniejszą rzecz ;-) Śmieszni jesteście w tym przypadku tak samo jak przy komentowaniu mojej oferty telefonicznej, za którą ja płacę moimi peniędzmi...

  • 0

    58. ~  2011-08-12 19:51:34  host: dcq130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    57. Swego czasu trzymałem się biznesowego Plusa, bo był atrakcyjny. Od ponad dwóch lat już na szczęście nie korzystam, bo są lepsze oferty, a Plus niestety stanął w miejscu. Masz prawo oczywiście wydawać swoją kasę na co dusza zapragnie, ale twój biznesowy plus nawet dla zwykłego śmiertelnika to żadna rewelacja. Na szczęście rynek telekomunikacyjny dzięki konkurencji zmienił się na korzyść klienta.

  • 0

    59. ~  2011-08-12 19:51:55  host: z34-16.opera-mini.net

    wlo, moją zgode masz na korzystanie ze swojej oferty ;) czasem interesuje mnie jakie sa twoje taryfy ale nie bede nigdy namawial cie na fresha ;)

  • 0

    61. ~  2011-08-12 22:14:39  host: afbc176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wlo ja nie biorę pod uwage tylko ceny ale tyż i jakość

Dodaj swoją opinię