Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki Ericssona w 3Q2012

Wyniki Ericssona w 3Q2012

WitekT 26 Października 2012 13:58

0 0
W III kwartale Ericsson zanotował przychody na poziomie 6,3 mld euro (spadek o 2% w porównaniu do III kwartału zeszłego roku) i 254 mln euro zysku netto (spadek aż o 42%).Przychody ze sprzedaży produktów sieciowych spadły rok do roku z uwagi na słabsze wyniki sprzedaży w niektórych regionach Europy, a także w Chinach, Korei oraz w Rosji, jak również z uwagi na dalszy spadek popularności sprzętu CDMA. Tendencje te częściowo skompensował silny wzrost na rynku północnoamerykańskim. W ujęciu kwartalnym marża operacyjna utrzymała się na stałym poziomie - napisano w informacji prasowej.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 2
 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  1. ~Xfire  2012-10-26 15:13:08  host: sesbip03.ericsson.net

  Tak czy siak, prowadzimy w branzy :-)

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  2.  2012-10-26 16:55:07

  Teraz idzie do góry.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-229-220.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet