Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki Ericssona w 2Q2006

Wyniki Ericssona w 2Q2006

WitekT 21 Lipca 2006 12:00

0 0
Ericsson zanotował w II kwartale wzrost, głównie dzięki nowym i ważnym kontraktom na budowę i utrzymanie sieci komórkowych.

Sprzedaż netto w II kwartale 2006 roku wyniosła 44,2 mld koron (19,05 mld zł), co stanowi wzrost o 15,3% w porównaniu z analogicznym okresem zeszłego roku, kiedy to sprzedaż wyniosła 38,4 mld koron (16,52 mld zł) .

Zysk netto w II kwartale wyniósł 5,7 mld koron (2,45 mld zł) i był minimalnie niższy niż przed rokiem, kiedy wyniósł 5,8 mld koron (2,5 mld zł).


Źródło tekstu: Ericsson, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-102-236.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet