Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki Ericssona po 2Q2013

Wyniki Ericssona po 2Q2013

WitekT 18 Lipca 2013 10:57

1 0

W II kwartale Ericsson zanotował przychody na poziomie 6,3 mld euro (identycznie jak w II kwartale zeszłego roku) i zysk netto na poziomie 174 mln euro (wzrost o 26%).

W całym I półroczu Ericsson miał przychody na poziomie 12,4 mld euro (wzrost o 1%) i 313 mln euro zysku netto (spadek o 78%). Wysoki zysk netto w I półroczu 2012 roku wynikał jednak zaksięgowania transakcji sprzedaży udziałów w SonyEricssonie. Bez tego zdarzenia jednorazowego zysk netto szwedzkiego dostawcy infrastruktury był w I półroczu tego roku wyższy o 17% niż w analogicznym okresie zeszłego.
Po uzyskaniu kolejnych kontraktów na utrzymanie sieci, Ericsson obsługuje infrastrukturę operatorów, na której świadczone są usługi dla miliarda klientów.

Źródło tekstu: Ericsson, wł     

Dodaj do:

Tagi: ericsson

w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-182-0.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet