Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki dwóch konkursów modowych Nokia

Wyniki dwóch konkursów modowych Nokia

sirmark 25 Maja 2007 16:32

0 0

Zakończyły się dwa związane z modą konkursy organizowane przez Nokię: konkurs dla internautów Modna Nokia oraz konkurs dla czytelników odbywający się na łamach miesięcznika "Twój Styl".

nokia suchodolski Zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu Modna Nokia został Jan Suchodolski. Zaprojektował on zawieszkę, naszyjnik i kolczyki wykonane ze srebra próby 925 pokrytego kolorową emalią. Stworzony przez niego komplet biżuterii zdominował kształt kuli o ciekawej fakturze. Jan Suchodolski otrzyma w nagrodę jeden z modowych telefonów Nokia oraz wykona limitowaną serię swojej biżuterii. Wręczenie nagrody odbyło się podczas imprezy Modna Nokia, która odbyła się w 24 maja w klubie Opera.

Internauci, którzy głosowali na stronie www.nokia.com.pl/modnanokia na najpiękniejszy ich zdaniem komplet biżuterii, mieli szansę wygrać trzy telefony Nokia 7373.

W konkursie Modna Nokia, zadaniem każdego z siedmiu artystów biorących w nim udział, było przygotowanie kolekcji biżuterii składającej się z zawieszki do telefonu z najnowszej kolekcji Nokia L'Amour oraz dwóch elementów biżuterii dla kobiety np. bransoletki i kolczyków. Wykonane przez artystów plastyków ozdoby uwiecznił na zdjęciach znany fotograf Szymon Kobusiński. Siedem unikalnych kompletów biżuterii powstało po to, by podkreślić piękno telefonów Nokia z najnowszej kolekcji Nokia L’Amour.

modna nokia modna nokia modna nokia
Spośród prac nadesłanych przez czytelników, jury wybrało najładniejsze projekty ozdób do telefonów z kolekcji Nokia L’Amour. W konkursie zwyciężyli: Kamila Andrzejewska (Gdańsk), Katarzyna Gniwek (Wolbrom) oraz Marcin Nowak (Łódź).

Jury konkursu nagrodziło prace za oryginalny pomysł, sposób wykonania i nawiązanie tematyczne do kolekcji Nokia L’Amour. Troje zwycięzców otrzyma telefon Nokia 7360.

Kamila Andrzejewska nadesłała dziewczęce zawieszki zrobione z koralików, Katarzyna Gniwek przesłała rysunek kunsztownej zawieszki ze złotych serduszek, zaś Marcin Nowak oczarował jury projektem fantazyjnych, srebrnych zawieszek. Nagrodzoną biżuterię będzie można oglądać w czerwcowym wydaniu magazynu "Twój Styl" oraz na stronie internetowej magazynu.

Na konkurs nadesłano tak wiele ciekawych prac, że jury postanowiło dodatkowo wyróżnić aż 50 z nich (lista laureatów jest dostępna na stronie www.twojstyl.pl).

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1.  2007-05-25 17:21:18

  Inne prace były ciekawsze :) Sama idea konkursu jednak bardzo dobra, ciekawa i opłacalna :P

 • 0

  2. ~hmmm  2007-05-26 13:16:06  host: cma90.neoplus.adsl.tpnet.pl

  "modowy" ?? to chyba jakis telefoiczny neologizm?

 • 0

  3.  2007-05-27 16:04:16

  Ja widzę na stronie inne nazwiska zwycięzców (?) http://www.nokia.com.pl/modnanokia/index_pl.html?id= OCB?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet