Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki Crowley'a w 1Q2010

Wyniki Crowley'a w 1Q2010

WitekT 27 Maja 2010 17:34

0 0

W I kwartale polski Crowley miał przychody na poziomie 25,7 mln zł (wzrost o 3,3% względem analogicznego okresu roku ubiegłego), a EBITDA wyniosła 4 mln zł (spadek o prawie 15%).

Crowley podał także dane za pierwsze cztery miesiące roku. Przychody wyniosły 34,17 mln zł, a EBITDA - 4 mln zł.
Zgodnie z przedstawioną na początku roku strategią, Crowley prowadzi intensywne działania w sektorze największych przedsiębiorstw rynku korporacyjnego. Będzie także kontynuować współpracę z samorządami w rozbudowie lokalnej infrastruktury teleinformatycznej. Dwa tego typu projekty, wspierane z funduszy Unii Europejskiej, zostaną zakończone w tym roku. Zakładają one budowę, w podwarszawskim Halinowie i Glinojecku, sieci szerokopasmowych na terenach gdzie dostęp do Internetu był utrudniony.

Źródło tekstu: Crowley     

Dodaj do:
w sumie: 1

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-103-239.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet