Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki Apple w 1Q2012

Wyniki Apple w 1Q2012

WitekT 24 Kwietnia 2012 22:43

0 0
W I kwartale 2012 roku Apple miał przychody na poziomie 39,2 mld dolarów i 11,6 mld dolarów zysku netto. W porównaniu do I kwartału zeszłego roku to wzrost o odpowiednio 58,7% i 93,3%.

W I kwartale 2012 roku Apple sprzedał 35,1 mln iPhone’ów (wzrost o 88% względem I kwartału zeszłego roku), 11,8 mln iPadów (wzrost o 151%), 4 mln Maców (wzrost o 7%) i 7,7 mln iPodów (spadek o 15%).


Źródło tekstu: Apple, wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 1

    10. ~ciekawy  2012-04-24 23:24:52  host: aafg213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a w przypadku publikacji tych wynikow to nie jest to propaganda, ale obowiazek gieldowy. Musieli podac te wyniki, nie wynika to z ich chciejstwa.

  • -1

    11. ~  2012-04-24 23:44:31  host: z45-08.opera-mini.net

    Przy galaxy note (5.3 cala super amoled hd ) iphon z swoim 3.5 calowym ekranikiem bez radia czy kart pamieci nawet z literka S przypomina polska komedie chyba Lubaszenki i cytat "Pan nazywa sie Psikutas? ...- A widzi pan tam na koncu S? - Czyli PsikutaS bez S?"

  • 0

    12.  2012-04-24 23:53:31

    5 mln sztuk Galaxy Note miesiąc temu to nisza? Chciałbym działać w takiej niszy :)

  • 0

    13. ~Ciekawy  2012-04-24 23:54:02  host: aafg213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Po wynikach widac ze tym 35 mln kupujacych w tym kwartale i 35 mln w tamtym kwartale w/w rzeczy nie sa w smartfonie potrzebne.

  • 0

    14. ~pjc  2012-04-24 23:54:40  host: 89-72-89-107.dynamic.chello.pl

    #11 hahaha, mistrzowsko to opisales ;)

  • 0

    15. ~Ciekawy  2012-04-24 23:59:18  host: aafg213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Galaxy note sprzedali w ilosci 5mln szt w calym kwartale a nie w miesiacu, badzmy uczciwi.

  • 0

    16. ~Marcin Bucki  2012-04-25 03:45:47  host: 94.125.39.3

    Uczciwie stawiajac sprawe to Japko ma marketing rewelacyjny, jakosc wykonania mistrzowska a optymalizacje systemu doskonala. Ale ekosystem zamkniety jak umysly fanbojow powoduje ze wiecej nie wejde do tego sadu. Swiadomie wole balagan Androida, przynajmniej moge sobie podecydowac kiedy system mi kleknie hahah.

  • 0

    17. ~  2012-04-25 04:13:33  host: z19-05.opera-mini.net

    Co to jest JAPKO???

  • -1

    18. ~  2012-04-25 07:35:14  host: z27-11.opera-mini.net

    Ile osób jest potrzebnych do wymiany baterii bez utraty gwarancji w iphone?

  • -1

    19.  2012-04-25 07:41:10

    18: ZERO (0) bo w trakcie gwarancji nie ma potrzeby wymiany a po niej masz kopić kolejny model :D

  • 0

    20. ~elo  2012-04-25 08:26:05  host: apn-95-41-47-14.dynamic.gprs.plus.pl

    @17 - japko - nadgnite jabłko ;) A tak poza tym, to IOS jest genialny dla osób niewymagających, my tu w Polsce jesteśmy wymagający, więc Japka mają u nas tylko 1 procent rynku ;))) A ja tam jestem pośrodku, bo korzystam i z iPada i z fona z Androidem i jakoś mi to nie przeszkadza.

  • 0

    21. ~3xAAPL  2012-04-25 08:35:12  host: 188.146.253.238.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    "Wymagającym" (miłośnikom emulatorów) pozostaje jailbreak. Dłużej czekać trzeba z update ale i tak krócej niż w przypadku większości Androidów. Wracając do finansów, ostatnie "rewelacje" na temat spadku popularności iPhone to ewidentna gra na zniżkę kursu. Udana. Kto zdążył kupić - zarobi.

  • 0

    22. ~applefan  2012-04-25 08:39:31  host: static-87-105-249-173.ssp.dialog.net.pl

    gra pod zniżkę kursu bardzo udana. Dzisiaj conajmniej +4%. Apropo baterii to mój poprzedni iPhone w rękach mojej mamy ma już ponad dwa lata i jakoś bateria bardzo dobrze trzyma a sam fon wygląda jak nowy i nie trzeszczy jak 99,99% konkurencji Apple'a :)

  • 0

    23. ~PatrykOS  2012-04-25 09:56:28  host: 176-97-81-1.tvkslupsk.pl

    Nie wiem co wy macie do zamkniętego systemu iOS. On jest genialny. Świetnie dopracowany w przeciwieństwie do Androida. Masz AppStore z setkami interesujących aplikacji, masz iTunes, gdzie możesz kupić muzykę, filmy, teledyski, seriale. Nie rozumiem waszego toku rozumowania. Po co mi podpinać telefon pod komputer i zrzucać coś jak na dysk przenośny (jak to tu się ktoś jarał, że ktoś tam tak robi) skoro mam iCloud i mogę to zrobić bez kabli, skoro mogę zsynchronizować telefon przez wi-fi, system mogę pograć przez internet, gry, aplikacje, muzykę przez internet. Nie cofajmy się... Uważam, że Apple właśnie wraz ze swoim ekosystemem jest po prostu świetny. Chciałbym, żeby Google czy Microsoft takie coś stworzyli, bo w końcu mogłaby być jakaś interesująca alternatywa, bo tak to na chwilę obecną wieje nudą w obozie Androida czy WP (a nie rajcują mnie ekrany po 5 cali i 4 rdzeniowe procesory, dzięki którym system zawiesza się mniej razy na dzień niż przy dwurdzeniowym).

  • 0

    24. ~PatrykOS  2012-04-25 09:57:33  host: 176-97-81-1.tvkslupsk.pl

    A co do tematu, świetne wyniki Apple tylko pokazują, że ludziom odpowiada ich polityka sprzedaży, a ich produkty są bardzo dobre. Trzymam za nich kciuki :)

  • 0

    25. ~applefan  2012-04-25 10:19:36  host: static-87-105-249-173.ssp.dialog.net.pl

    @23 zgadzam się w 100%. iPhone + MacBook Pro idealny układ. Systemy przyszłości. iPhone konsumuje treści i robi to rewelacyjnie a na Mac'u można je tworzyć w sposób nieograniczony. Jak widać taka strategia spowodowała, że Apple jest absolutną firmą nr 1 na świecie.

  • 0

    26. ~  2012-04-25 11:21:52  host: z06-13.opera-mini.net

    Zaraz zwymiotuje od tej bezrefleksyjnej, fanbojskiej gadki... Applefan, idz sobie na myapple.pl i tam sie napawaj odbitym od srebrnego jablka blaskiem. Dla ludzi inteligentnych, krytycznie patrzacych na swiat, Apple i jego zaslepieni wyznawcy to coraz wieksze posmiewisko, a nie elita.

  • 0

    27. ~applefan  2012-04-25 11:57:14  host: static-87-105-249-173.ssp.dialog.net.pl

    to samo można powiedzieć o Androidowcach, którzy tu spamują. Pośmiewisko powiadasz... Gadka jest refleksyjna. Mówi to ktoś kto zna systemy konkurencyjne do Apple w przeciwieństwie do 99,99% krzykaczy Androidowych.

  • 0

    28. ~Robert  2012-04-25 14:57:31  host: 83.1.243.180

    23 - WOW wiekszych bredni nie slyszalem - jak tak prosty, banalny system, w ktorym niewiele mozemy sobie zmienic (najwieksza zmaiana jest chyba dzwonek) moze byc ciekawszy od czegokolwiek?? I ten maly wiswietlacz. Z Twojej wypowiedzi wynika, ze jestes malo wymagajacym uzytkownikiem i nie lubisz spersonalizowac sobie systemu.

  • 0

    29. ~zbyszek  2012-04-25 15:03:55  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    lubie Apple, serio, ale przepraszam, iP4S kosztuje 2,5k, a ma ekran o 1/3 mniejszy niż HTC One X, dobry MacBook Pro kosztuje 8k, a iPad kosztuje w normalną pojemnością, niewiele mniej niż MacBook Air. Sam iPad nie ma jakiegokolwiek zastosowania, a przy dzisiejszych programach i zaśmieceniu OSów, 3,5 cala w iP4S jest za małe. Rozumiem czemu się iP kupuje, jeżeli kupuje się go świadomie, ale na litość boską, nie mówcie że to jedyny dobry sprzęt na rynku bo już tak nie jest i to od długiego czasu.

Dodaj swoją opinię