Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki Apple w 1Q2009

Wyniki Apple w 1Q2009

WitekT 23 Kwietnia 2009 10:04

0 0

apple iphone 3gW I kwartale Apple miało 8,16 mld dolarów przychodów (o 9% więcej niż w analogicznym okresie zeszłego roku) i 1,21 mld dolarów zysku. Marże okazały się wyższe niż oczekiwał rynek, głównie dzięki niższym cenom chipów stosowanych w produktach spółki.

Apple sprzedało w minionym kwartale 3,8 mln iPhone’ów, ponad dwukrotnie więcej niż rok wcześniej. Sprzedaż iPod’ów wzrosła o 3% do 11 mln sztuk. Gorzej wypadła sprzedaż komputerów Macintosh. Spadła o 3% do 2,2 mln.
Do poprawy nastrojów akcjonariuszy, poza dobrymi wynikami, może przyczynić się także podtrzymanie terminu powrotu współzałożyciela spółki, Steve’a Jobsa, który musiał wyłączyć się z prac w ostatnich miesiącach z powodu leczenia.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-255-17.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet