Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki ankiety: Najgorętszy telefon 2010 roku

Wyniki ankiety: Najgorętszy telefon 2010 roku

LuiN 17 Stycznia 2011 15:09

0 0

samsung s8500 wave Publikujemy wyniki ankiety Najgorętszy telefon 2010 roku, będącej uzupełnieniem artykułu 10 najgorętszych telefonów 2010 roku. Który z proponowanych przez redakcję telefonów wybrali czytelnicy TELEPOLIS.PL?



W zorganizowanej ankiecie Czytelnicy TELEPOLIS.PL oddali prawie 3,5 tys. głosów. Pierwsze miejsce w zestawieniu zachował wybrany przez redakcję Samsung S8500 Wave z aż 30,26%głosów.

Na drugą pozycję wdrapał się Samsung I9000 Galaxy S (16,8% głosów), pokonując Nokię N8 (trzecia pozycja, 13,37% głosów) i HTC Desire HD (10,33% głosów i czwarta pozycja). Miejsca w rankingu nie zmienił Apple iPhone 4, który pozostał na piątej pozycji z 8,91% głosów.




Pełne wyniki można zobaczyć w archiwum ankiet, bądź klikając tutaj.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia zwycięskiego telefonu w katalogu.
Zobacz: test zwycięskiego telefonu w dziale Artykuły.
Zobacz: felieton 10 najgorętszych telefonów 2009 roku.
Zobacz: felieton 10 najgorętszych telefonów 2008 roku.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    2. ~sanczo  2011-01-17 15:45:46  host: ig2.internetdsl.tpnet.pl

    Bardzo dobry telefon. Zasluzyl na 1 miejsce. Pokazal ze majac to wszystko co ma Iphone- a nawet wiecj- wcale nie musi kosztowac 2 tysiecy

  • -1

    3. ~Do 2  2011-01-17 16:24:42  host: cmpc-089-239-074-038.cnet.gawex.pl

    Posiadam oba urzadenia i wave sluzy raczej do przekierowywanie polaczen, lub gdy w ip padnie bateria. Wave to dobry tel dla niewymagajacych, ale smartphone'm bym go nie nazwal.

  • 2

    4.  2011-01-17 17:03:20

    @3-a czym bys go nazwal?

  • -1

    5. ~Mikkel  2011-01-17 17:15:11  host: 188.146.127.138.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Kumpel ma Wave'a i jest z niego bardzo zadowolony. Czasem narzeka ze muli i ma problem z upgradem softu ale jest z niego zadowolony bo to raczej przyzwoity telefon. Jednak gdy rozmawiamy na temat telefonow czesto mowi ze z miejsca zamienilby sie z moim iPhonem :) Cos w tym jednak jest, ze jabluszka sie lubi :) Gdybym ja mogl cos zmienic w produkcie Apple'a to 1) bateria, niechze wytrzyma chociaz dwa dni 2) obsluga flasha 3) zarzadzanie plikami bez udzialu laptopa - nawet glupich zdjec nie pogrupujesz bez kompa.... 4) wspolpraca z bluetooth'ami innych telefonow .... i tyle. Pozdrawiam!!

  • 0

    6.  2011-01-17 17:17:13

    @4 jak nie ma "japka" na obudowie to juz nie smartphone ;)

  • 0

    8. ~Arletta Carter  2011-01-17 17:43:54  host: dpd171.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @3- To czym jest Wave jak nie smartphonem? Nie osmieszaj sie. Wave jest b. dobrym smartphonem, o klase wyzszy od jablka wlasnie ze wzgledy na swoja cene i fakt ze jest "przyjazny" uzytkownikowi. Oj kolego dales ciala po calej linii...

  • 0

    9. ~PatrykOS  2011-01-17 17:51:01  host: 87-250-179-14.slupsk.hypnet.pl

    Słaby ten Wave. Być może i ma bebechy doskonałe, ale design i OS to porażka dla mnie.

  • 0

    10. ~PatrykOS  2011-01-17 17:52:45  host: 87-250-179-14.slupsk.hypnet.pl

    @8, cena iPhone w Europie Zachodniej oraz w Stanach jest jeszcze niższa niż cena Wave u nas. A tak tylko przypomnę, że rynkiem docelowym dla Apple jest właśnie USA i później Zachód Europy. Polska mogłaby dla nich nie istnieć, a to że robią nas operatorzy to już nie ich wina. Oj kolego dałeś ciała na calutkiej linii...

  • 0

    11. ~code  2011-01-17 18:55:10  host: 212.160.172.70

    @8: czyli Spica jest o klasę wyższy od iP4 bo cenowo jest o 2000zł niżej? :)

  • -1

    12. ~Elektron  2011-01-17 20:18:24  host: 77-254-213-226.adsl.inetia.pl

    Ad 10. "PatrykOS" jeśli Polska mogłaby nie istnieć dla Apple to iPhone mógłby nie istnieć dla Polaków. I nie byłoby czego żałować - przecież to zbędny gadżet i marny telefon.

  • 0

    13. ~Dognier  2011-01-17 21:14:06  host: user-46-113-248-14.play-internet.pl

    Od razu widać ze nigdy nie miałeś iPhone'a w ręku - na ten telefon można narzekać, ale gdy już się go zacznie używać człowiek się zakochuje :) Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, ze nie ma obecnie telefonu mogacego równać się z iP4 pod względem jakości wykonania, materiałów, wygody użytkowania i dopracowanego do perfekcji systemu operacyjnego z gigantyczna bazą aplikacji. Poza tym ten telefon ma w sobie taką... magię, że gdy człowiek raz spróbuje, wie od razu, ze nigdy nie kupi innego telefonu :)

  • 0

    14. ~Elektron  2011-01-17 21:27:18  host: 77-254-213-226.adsl.inetia.pl

    Ad 13. Dognier użytkowałem iPhone i jakoś się w nim nie zakochałem - więc daruj sobie te bzdury ;-) Zakochać to się można w człowieku, a o tych co się zakochują w przedmiotach śmiało można "zboczeńcy" :-P

  • 0

    15. ~Elektron  2011-01-17 21:31:38  host: 77-254-213-226.adsl.inetia.pl

    O zgubiłem wyraz - miało być: "...a o tych co się zakochują w przedmiotach śmiało można powiedzieć "zboczeńcy" :-P

  • 0

    16.  2011-01-17 22:51:29

    Są tu linki do: felieton 10 najgorętszych telefonów 2008 roku i 2009 roku. A gdzie do 2010 roku?

  • 0

    17.  2011-01-18 00:17:24

    PLAY naklikał Nokii N8 tylko 3. miejsce ;-)

  • 1

    18.  2011-01-18 10:59:18

    Dajcie spokój z kłótnią co lepsze, bo w telefonach o podobnych możliwościach, to czysto subiektywne odczucia decydują. Chociaż właściciel iPhone'a raczej nie pochwali produktu Samsunga i na odwrót. Dla mnie np. produkt firmy Apple to taka Doda wśród telefonów - śpiewać, owszem, potrafi ale najważniejszy jest image, Wave natomiast to taka A. M. Jopek - przede wszystkim śpiewa, a reszta jest dodatkiem do niej :) Nawiasem mówiąc testowałem w firmie obydwa telefony i obydwa uważam za bardzo dobre, chociaż trwalszy wg mnie jest produkt Samsunga. Teraz na tapecie mamy HTC 7 Trophy z WP 7, zobaczymy co to warte.

  • 0

    19. ~Cogito  2011-01-18 11:48:49  host: 178-37-107-200.adsl.inetia.pl

    @16: Ja również głosowałem na Nokię N8, ponieważ dla mnie to najlepszy smartfon w tym gronie.

  • 0

    20. ~Cogito  2011-01-18 12:17:45  host: 178-37-107-200.adsl.inetia.pl

    Sorry, powyższy post miał być skierowany do "Kamila_K" z nr 17.

  • 0

    21. ~Artur  2011-01-18 22:51:42  host: z14-14.opera-mini.net

    Głosowałem na s8500. podoba mi sie specyfikacja i design. kiedyś trafi do mojej kieszeni w futerale :-)

Dodaj swoją opinię