Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wymień iPhone'a na Xiaomi

Wymień iPhone'a na Xiaomi

orson_dzi 26 Stycznia 2015 09:21

4 1

Xiaomi zamierza wystartować z programem, w ramach którego można za darmo wymienić swojego iPhone'a na najnowszy smartfon chińskiego producenta.



Chiński gigant nie przestaje zaskakiwać. Sprzedaż smartfonów Xiaomi stale rośnie, firma nabiera coraz większego rozgłosu, a planowana akcja sprzedażowa najnowszych smartfonów póki co robi wrażenie. Jak informuje portal gizmochina Xiaomi chętnie przyjmie od klientów ich obecnego iPhone'a, oddając w zamian Xiaomi Mi Note lub Mi Note Pro.




Z dotychczasowych informacji wynika, że za iPhone'a 5S lub starszego, bez względu na to w jakiej kondycji będzie się on znajdował, klienci otrzymają Xiaomi Mi Note, całkowicie za darmo. Oddając iPhone'a 6 lub 6 Plus, Xioami odda w zamian model Mi Note Pro.

Jak na razie dokładne szczegóły akcji nie są jeszcze znane, ale zapewne będzie ona dotyczyła tylko sprawnych i działających smartfonów Apple.

Zobacz: Xiaomi prezentuje Mi Note oraz Mi Note Pro
Zobacz: Xiaomi nie śpieszy się na Zachód

Źródło tekstu: gizmochina, wł     

w sumie: 19
  • 0

    1.  2015-01-26 09:24:57

    Odnowią i jeszcze zarobią na dalszej odsprzedaży tych iPhonów :-).

  • 1

    2. ~nieANTYfan  2015-01-26 09:25:35  host: dynamic-78-9-149-158.ssp.dialog.net.pl

    "staje rośnie", poprawcie to ;)

  • 3

    3. ~Calm7  2015-01-26 09:30:26  host: n15-01-06.opera-mini.net

    2). Skoro tak, to chyba dobrze..? ;-D

  • -1

    4. ~  2015-01-26 09:31:14  host: host-176-221-121-43.dynamic.mm.pl

    Ajfon? Ziomi? Co TO?!

  • 0

    5.  2015-01-26 10:19:04

    "za iPhone'a 5S lub starszego" Znaczy 3G też się łapie?

  • 0

    6.  2015-01-26 10:22:04

    Czyżby ceny ajfonów na allegro w tzw. "tylko dobrym stanie" podskoczyły? ;)

  • 1

    7. ~kkml2  2015-01-26 11:04:19  host: user-94-254-209-44.play-internet.pl

    Chętnie oddam mojego 4s za tego mi note. Czy w naszym kraju też będzie można wziąć udział w tej akcji? ;)

  • 1

    8.  2015-01-26 11:12:26

    Niestety brakuje szczegółów tej akcji. Ale to może być ich sposób na pójście na Zachód, jeśli zrobią wymianę na odległość.

  • -1

    9.  2015-01-26 11:46:39

    brakuje infa czy akcja dostępna będzie wszędzie czy tylko w chinach,i jaka wersja minimalna iphona się zalicza do tej promocji.

  • 0

    10.  2015-01-26 12:02:12

    adik: Na gizmochina po chińsku tylko tyle jest napisane. że 5s i niższe, nie ma dokładnego info. Co do stanu, tylko jest informacja "bez względu na to czy dobry czy zły" - znowu cokolwiek to znaczy (stan zewnętrzny czy to, czy działa). Trzeba czekać na dalsze info.

  • 0

    11.  2015-01-26 12:09:32

    Przecież Xiaomi nie ma w Europie, więc ta akcja też nie będzie dotyczyła starego kontynentu. Nie ma się napalać.
    choć sam pomysł dobry, za jakiegoś poharatanego 3GSa dostać nowego Mi Note ;-)

  • 0

    12. ~Tarakum  2015-01-26 12:13:51  host: 81.219.84.18

    Z tego można by zrobić dobry biznes...:) Regulamin regulamin regulamin promocji...:D

  • 1

    13.  2015-01-26 15:10:25

    Ja bym każdego iphone zamienił ale niestety mam LG G3 i nie zamienię.
    A ludzie z iphone mają świetną okazje pozbyć się złomu

  • -1

    15. ~  2015-01-26 15:35:17  host: ip-78-30-96-159.free.aero2.net.pl

    Te smartfony Xiaomi z wymiany będą na 100% w jakiś sposób wadliwe albo zepsują się po kilku miesiącach, zwłaszcza jeśli wymienimy jakiegoś starego iPhone'a

  • 1

    16.  2015-01-26 16:14:46

    Juz widze te tlumy okupujace punkt sprzedazy i wymieniajace swoje iphony za gruby hajs.

  • 0

    17. ~vonski  2015-01-26 16:59:57  host: mail.aminocom.com

    11: nie moga sprzedawac w europie, ale moga dac za darmo.

  • 1

    18. ~KDT  2015-01-26 18:08:08  host: 89-76-219-108.dynamic.chello.pl

    Marzyciele... na bank akcja jest skierowana jedynie do chińczyków, a i to pewnie po okazaniu kwitka zakupu/umowy z komem na terenie Chin.

  • 0

    19. ~Piotrek  2015-01-26 23:15:42  host: 37.30.93.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Chińczycy mają inną mentalność - Polak skupowałby iphone stare z Allegro wymieniał i sprzedawał nowe Xiaomi Chińczyk co najwyżej swój telefon by wymienił i też wstydziłby się oddac telefon niedziałający kompletnie :P - ale większość z Was tego nie zrozumie

  • 0

    20.  2015-01-26 23:31:44

    4-kę bym zamienił, ale mojego nowego 6+
    nigdy w życiu

Dodaj swoją opinię