Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wymiana telefonów w Play co 12 miesięcy

Wymiana telefonów w Play co 12 miesięcy

WitekT 14 Maja 2007 21:13

0 0
Play planuje wprowadzić możliwość wymiany telefonu już po 12 miesiącach. Ale, jak wiadomo, nie ma nic za darmo.

Play planuje wprowadzić możliwość wymiany telefonów dla tych, którzy zgodzą się dopłacać co miesiąc 30-40 zł. Oferta ma wejść w życie 25. maja przy współpracy w GE Money Bank.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~PLANET  2007-05-14 21:58:08  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    Jesli wszystkie fony i po cenie odpowiadajacej aktualnej taryfie (i tak sensowna jest tylko 150tka... ;), to ja w to wchodze ;)

  • 0

    5.  2007-05-14 22:17:33

    płacąc 30/40 zł miesiącznie masz możliwość wymiany telefonu, ale musisz na niego zapłacić wg. cennika dla posiadanej taryfy, a nie free :/

  • 0

    6. ~  2007-05-14 22:39:22  host: w3cache1.icm.edu.pl

    Bedzie 33-49 pln, a nie 30-40 ;-). No ale nie wincie WitkaT. Dzis kupil autko na szrocie ;-) i pewnie oblewa

  • 0

    7.  2007-05-14 23:01:43

    decha - telefony z Playa chodza po allegro w śmiesznych cenach. Chciałem spieniężyć i600 oferta 800zł, bo simlocka nie ma jak ściągnąć... z innymi podobne problemy. A najtańszy LG po ponad 200 zł sie sprzedaja

  • 0

    8. ~MACIEK  2007-05-14 23:07:03  host: chello089078030028.chello.pl

    decha.. to ze tak chodzą to nic nie znaczy.. jeśli wejdzie ta promocja.. i ludzie zaczną korzystac z tej promocji.. to pamietaj ze ceny telefonów, które będą dostępne w promocji SPADNĄ.. nie zarobisz wiele.. proste zsady rynku :) skoro jest wiecej produktów to cena musi byc coraz niższa, żeby sprzedać :)

  • 0

    9.  2007-05-15 00:36:35

    ale ja wolałbym nowy tel z salonu niż używany (nowy przez allegro) bo tu mam serwis wszystko jak nówka i nie boje się że jest z nim cos nie tak np co 3 dzień się wyłącza nie wiadomo czego.... ja tak miałem...

  • 0

    10.  2007-05-15 01:19:37

    a po co sprzedawać telefon na allegro? kupuje się go po to żeby używać przez rok lub dwa lata; wiadomo że ceny na allegro są śmieszne więc po co na tym tracić? i dać komuś jeszcze zarobić swoim kosztem? głupota. lepiej oddać komuś znajomemu telefon niż sprzedać za bez cen na allegro - takie moje zdanie :)

  • 0

    11. ~grv  2007-05-15 02:53:02  host: 155-tar-5.acn.waw.pl

    swietna promocja moze faktycznie play zaczyna wprowadzac jakies standardy wczesniej takie mozliwosci byly dostapne tylko w biznesowych taryfach a teraz dla wszystkich bardzo mi sie podoba cos takiego.

  • 0

    12.  2007-05-15 07:50:37

    Super oferta, nowy telefon z pewnego źródła no i cena nie ciśnie bo rozłożona na nieoprocentowane raty!

  • 0

    13. ~  2007-05-15 08:09:40  host: 82.160.247.22

    Brawo. Kolejny fajny pomysł Playa. Teraz ma n73me, a już bardzo podoba mi się n82 z gpsem, która ma wejść w 4 kwartale tego roku. Cena jej pewnie będzie koło 2 tyś. Więc nawet jak bym sprzedał moją n73 i miał dopłacać nawet 49 to i tak bedę dużo do przodu. Brawo za pomysł!!!

  • 0

    14. ~wacek  2007-05-15 11:01:42  host: blo10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    balonik - to nie bezcen tylko cena rynkowa. Telefon to nie jest inwestycja tylko przedmiot użytkowy szybko tracący na wartości. Podobnie jest z samochodami, butami itp....

  • 0

    15. ~berdys  2007-05-15 12:07:53  host: 32.grybow.net.pl

    30-40 wiecej miesiecznie za i600 ? biore ;)

  • 0

    16. ~duda  2007-05-15 12:15:52  host: aavw179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Opcja niezła,bo teraz rzeczywiscie sensowne korzystanie z telefonu bedzie trwalo rok,albo i krocej.Wszystko strasznie szybko sie zmienia,a 30 zl to nieduzo biorac pod uwage,co bedzie mozna pozniej sobie za to wziac.

  • 0

    17. ~Rosa  2007-05-15 12:42:40  host: 75-goc-6.acn.waw.pl

    Duda , a skąd wiesz co można będzie wziąć i za jaką cenę? Wg mnie duzo lepiej jest kupić normalnie na raty w sklepie bo kupujesz to co chcesz i masz telefon bez simlocka. W Playu placisz z GÓRY za telefon ktory może za rok odbierzesz (i nawet nie wiesz jaki to będzie telefon i za jaką cenę)

  • 0

    18.  2007-05-15 15:25:53

    i zazwyczaj nie ma u nich nic w terminie, tylko z opóżnieniami.

  • 0

    19. ~lola  2007-05-15 16:50:44  host: 212.160.172.70

    a w orange robia kłopot żeby wymienić telefon nawet na gwaracji bo to strata dla firmy. oni by chcieli żeby nawet nowi klienci mieli swoje telefony a od nich usługi dramat paly górą!!!!

  • 0

    20. ~issa  2007-05-15 22:29:32  host: 212.2.99.4

    ***hajnasz - jak to nie da sie sciagnac simlocka , oczywiscie , ze sie da. Jesli nie potrafie Ci sciagnac w Salonie , wejdzia na www.unlock-samsung.eu i sciagniesz kodem za 20 funtow.

  • 0

    21. ~Dzidzia  2007-05-16 10:28:42  host: aaqk128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czyli co? Rozumiem, ze jak nie dopłacam co miesiąć tych 30 zł, to bede mogła wymienić telefon za dwa lata??? E tam mi się nie śpieszy. Poza tym taka oferta moze byc ciekawa dla ludzi, którzy są bogaci i lubią mieć nowinki telefoniczne w zasiegu ręki jak najszybciej. Także jak dla mnie biednego studencika, wystarczy telefon z testów od Play a potem zobaczę ;) Może się jednak moja sytuacja zmnieni....?

  • 0

    22. ~b  2007-05-16 11:24:55  host: aawh238.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Faktycznie,jak ktos lubi nowinki,to mu sie oplaca doplacic te 30 zl.

  • 0

    23. ~andriu  2007-05-16 22:05:05  host: aawj154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dobry pomysł...bo z reguły po dwóch latach telefon i się nudzi i do tego już nie domaga :)

Dodaj swoją opinię