Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Wyjątkowa" dla biznesu w Erze - bez telefonu

"Wyjątkowa" dla biznesu w Erze - bez telefonu

WitekT 22 Marca 2010 18:55

0 0
Od 22. marca w ofercie biznesowej Ery zostaje wprowadzona nowa, promocyjna taryfa bez telefonu - Wyjątkowa za 12,08 zł.

Taryfa nie posiada żadnych wliczonych minut. Koszt połączenia do sieci Polkomtela, Centertela i stacjonarnych to 0,29 zł. Aktywacja kosztuje 35,38 zł, umowę podpisuje się na 12 miesięcy, kara za zerwanie przed czasem to 85 zł. Pozostałe usługi są identyczne cenowo jak w ofercie Firma 270.

Wszystkie ceny brutto (z VAT).

Zobacz: regulamin promocji "Wyjątkowa" (plik .pdf; 119 kB).




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 59
  • 1

    40. ~  2010-03-22 22:00:51  host: host-89-231-49-53.wroclaw.mm.pl

    SS20: rozumiem że śpiewasz do mnie? Chciałbym Cię zapewnić że mam dużo więcej niż 10 lat i napisałem to co napisałem tylko by pokazać tańszą alternatywę dla tej oferty. A swoją drogą mając do wyboru płacić 5zł rocznie lub 12,08zł miesięcznie co byś wolał? Rozumiem że prestiż nazwy "dla biznesu" jest ważniejszy od ceny?

  • -1

    41. ~janko  2010-03-22 22:01:49  host: a20090410133255.jn.lnet.pl

    SS20: racja 100%, cóż ale taki właśnie plej ma marketing ;))

  • 0

    42. ~  2010-03-22 22:06:16  host: host-89-231-49-53.wroclaw.mm.pl

    przepraszam że nie podpisałem swojej wypowiedzi 40 chyba SS20 ma racje że lepiej się zarejestrować :-)

  • 0

    43. ~  2010-03-22 22:07:46  host: host-89-231-49-53.wroclaw.mm.pl

    sorry za zaśmiecanie forum teraz już powinno być podpisane :-)

  • 0

    44. ~julek  2010-03-22 22:18:54  host: 77-255-246-189.adsl.inetia.pl

    co z tego że w Play jest taniej jak klienci nie moga się do mojej firmy dodzwonic,zasięg raz jest raz nie ma ,mam iphona 3gs i internet słabo ,co chwila tel. przełącza się na plusa.Musiałem przeprosić się z Erą.

  • 1

    45. ~  2010-03-22 22:50:01  host: ip-94-42-16-144.multimo.pl

    Super oferta. LOL. Lepiej wziąć pre-paida - brak zobowiązań, abonamentu, kosztów aktywacji i kary.

  • 0

    46. ~do 44  2010-03-23 01:44:47  host: bmy79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To było najpierw sprawdzić zasięg kupić starter play za 5zł i przetestować. Ściemniasz z tym iphon-em stać cię na taki telefon a zielony jesteś jak lody z budki. U mnie akurat Era często gubi zasięg i dlatego muszę rozmawiać stojąc przy oknie a i tak zdarza się często zrywać połączenia. Orange i Play z kolei działa dobrze...

  • 0

    47.  2010-03-23 07:49:19

    44@ Troche taki ten komentarz wyssany z palca, z mojego doswiadczenia nawet niewiarygodny.

  • -1

    48.  2010-03-23 08:13:04

    ~Artur - dzisiaj od rana w radiu słuszę, ze lepiej zmienić operatora niż oczekiwać na ofertę dotychczasowego ;-) ~SS20 - będziesz sprawdzał legitymacje szkolne (dowody)? Ja zapytam prepaidowców, najczęsciej udzielających się na forach... Która firma nie ma dzisiaj telefonów komórkowych? Znacie taką? A jeśli każda ma, to dla zakupu kolejnej aktywacji - bo "nieopłącalna, albo bo Play Fresh ma za 5 zł cały rok rozmowy uważacie, ze tak jak Wy będą kupować tę kolejną aktywację u innego operatora albo - co ciekawsze są rady (dziwi mnie po raz kolejny, zę nie pracujecie jako biznesowi doradcy komunikacyjni - to jest kasa jak nie wiem co przecież) przeniesienie wszystkich numeró to tego "leopszego" operatora? No naprawdę chyba dowodów jeszcze Wam nie można wydać ;-)

  • -1

    49.  2010-03-23 08:13:51

    45. - rzeczywisćie - najlepiej zakazać abonamentów, szczególnie dla firm...

  • 0

    50. ~Grag  2010-03-23 10:01:37  host: 77-253-108-42.adsl.inetia.pl

    Dobra u niego Era działa cacy. Inni operatorzy tak sobie. U innego na odwrót i co w tym dziwnego ? zawsze tak było i będzie.

  • 1

    51.  2010-03-23 13:20:49

    No to czy ja wiem czy takie szaleństwo, to wygląda bardziej jak abo indywidualne dla nastolatków niż ofertę biznesową. Ok, u konkurencji też są niskie abonamenty, bo orange daje już od 30pln plany optymalne ale coś w nich przynajmniej daje. Zaletą tego jest niewątpliwie cena, ale czy coś jeszcze?

  • -1

    52.  2010-03-23 13:40:40

    Czym powinna się charakteryzować oferta biznesowa wg Ciebie?

  • 0

    53. ~  2010-03-23 13:55:23  host: it18.internetdsl.tpnet.pl

    Na stronie ery jest też oferta za 10zł netto z czego cała kwota jest do wykorzystania na "usługi telekomunikacyjne" tylko cena minuty do wszystkich sieci 76gr brutto...

  • 0

    54.  2010-03-23 15:13:45

    Czym? Tym że jest dla każdego rodzaju biznesmena, zarówno osoby prowadzącej małą działalność, jak i dla dużych firm gdzie dzwoni się dużo. Nie ograniczałbym oferty do jednego małego abo tylko zrobił jakiś przedział. Dlatego wspomniałem o planach optymalnych w orange bo tam są abonamenty w kwocie od 30pln do ponad 300pln

  • 0

    55.  2010-03-23 15:46:24

    ivey - no nie wiem jak można przygotować ofertę zadowalającą "każdego rodzaju biznesmena"? Pewnie tak jak można uniwersalną ofertę dla "przecietnego Kowalskiego" przygotować? Że zakres abonamentów? Śmieszny jesteś... To co najwyżej może różnicowąc ofetę ze względu na skalę użytowania a nie na przystosowanie oferty. Ty zdaje się mówisz o cenowym przystosowaniu? Tym bardziej mnie śmieszysz ;-)

  • 0

    56.  2010-03-23 16:01:07

    No proszę Cie, to oferta gdzie jest jedno abo za 12pln jest dobrym rozwiązaniem dla firm? No nie wydaje mi się. Chodzi mi o to że chyba lepiej żeby osoba która bierze taki abonament mogła zdecydować czy wystarczy jej 1800 minut miesięcznie, czy podstawowy pakiet minut. Czy chce mieć 2gb limitu na net mobilny czy nie. Czy chce płacić 30pln czy 120 czy 300pln. To jest zróżnicowana oferta bo każdy bo za tymi parametrami może dobrać inne dodatkowe profity, a o to chyba chodzi. Stąd uważam że optymalne są ofertą kompletną.

  • 0

    57.  2010-03-23 17:17:45

    ivey - bo to nie jest dla każdej firmy i nie dla każdego pracownika w firmie ;-) no właśnie - dlatego jest 4 operaotów a nie jeden i każdy ma kilka ofert a nie jedną ;-)

  • 0

    58.  2010-03-24 12:08:20

    no ale to mi powiedź jedno.. jaki jest sens tworzyć ofertę na którą spojrzą klienci i pójdą do konkurencji bo więcej im zaoferuje? Czy nie lepiej stworzyć jednej taryfy która będzie dopasowana do wszystkich? Nie mogli dać jeszcze kilka opcji z minutami za free w ramach abo? W ten sposób nie ściągnie się klientów. Myślę że więcej ludzi może pójść właśnie do Orange bo dzięki takiemu elastycznemu podejściu coś mogą zaproponować konsumentom w ramach planów optymalnych

  • 0

    59. ~  2010-03-26 21:28:26  host: public7711.cdma.centertel.pl

    bez sensu ta taryfa

Dodaj swoją opinię